Všechno, co se týká našeho webu Gamesites.cz

Re: Poprázdninová soutěž

Příspěvekod odyseenko » 02 říj 2019, 01:21 VIP

HrajiToPodruhe píše:Tož moje prazdniny začali asi tím že jsem dostal ten blbej papír do dalšího ročníku a jak jinak to oslavit než se jít se spolužákama ožrat.. Tož dobrý začali sme pít žééééééé kamošky napitý v pohodě...Rozhled jak z ajfelový věže jinak btw.. byli sme na vyšehradu :D No tož dobrý turisti že koukají na nás co tam děláme.. kamoš se tam točil jak bejblejd bo měl napito...Tož tak nějak sme došli dom cca v jednu ráno. Jdu potichu do pokoje tož a mamka vykopla dveře jak z nějakýho filmu a začala na mě řvát že jsem opilej jak dělo a že tu třískám dveřma :D Říkám "klid mamčo však cajk došel jsem, tak jsem došel"...No tož a druhý den začalo moje pracovní období kdy sem si celý červenec vydělával na nový Yeezy 700 og(jinak holky mam drahý boty a jsem kuchař, nejlíp umím dělat parky..PM) No tož uběhl měsíc a penzky v kapse, tak jsem si konečně mohl užívat s chábrama...Znáte to: holky, alkohol hromada volýho času. No prostě jsem byl doma jen na přespání a každý den někde v centru. Tož každý den na jídle, pitíčko pak se se mnou rozešla holka :( tož ale v tu chvíly mě to bylo jedno bo jsem měl stejně zalusk na jinou :D No tož pak sem jel do Ovy za rodinou a bratranec slavil 20tiny a jak jinak to oslavit než když se sejdeme s kamošema je nás tam 30000 a jenom pijem... No bratranec to trošku nezvládl asi byl ohromený že už za 40let má důchod a tož upadl do hlubokého spánku..Při spánku se pochcal a poblil ...Fakt nevíme co mu bylo :roll: :lol: No tož tak sme se vrátily v 5rano domu...Bohužel sme bratrance museli odtháhnout(Cestu domu sme pořídili fajn fotky kdo by chtěl tak PM) a brali sme ho jak nějaký beranidlo. Cestou nám asi 3x upadl bo sme taky byli a dranc ale to sem nepatří :) Hlavní je že sme si to užily ;)
Tož tak po téhle párty jsem se vratíl zpátky do Prahy a mohl rozjet další dny s kámošema a kámojdama.. Zašli sme do mekáče, kino, sushi, opékačky, chlastačky rozhazovali sme rukama jak kdyby sme byli na minovém poli. No a už se to blíží dámy a pánové.. vím že tohle čtete postupně takže ted nečekáte co příjde a furt to čtete protože se chcete dozvědět co budu psát ale vy furt čtete to co sem napsal takže vám to už řeknu :D Zbývali 4dny prázdnin a v peněžence jsem měl asi kolem 3000Kč..No tak jsem si jakože fess užíval chodily sme na jídla kde by sme jinak nešly..S borkou jsem se dal dohromady ale pak sme se rozešli..Ona podvedla mě a já podvedl jí ..hh wurf! ale jako joo drželi sme...Necelý týden. Fakt vám nepřeju hledat vztah v Praze :( No tak sme si nějak užívali a poslední dny svobody které jsem mohl prožít. Jakože žil jsem je fakt naplno to né že né protože kdo z vás se hecne s kamoškou k tomu že vám ta borka vyskočí na záda vzala si šnorchl a skočičli sme do bazenu...Tož jako ona si to užívala ale ja se jakože topil a to není nic příjemnýho ještě ji dávám znamení tím že vypouštím bublinky že bych se rád nadechl ale borka si jela ten svůj diskopřiběh nad hladinou..

No v krátkém schrnutí je to asi vše, díky za počtení snad ste se pobavily(chtěl jsem dát fotky ale nějak to nešlo).

eXi ej kej ej domča..

Tož = 13x
Obrázek
Fight until you die by the blade of the one you hate!
Obrázek
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin

od Rumcajz » 02 říj 2019, 01:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Reklamni Bot
Rumcajz

Příspěvekod Izmael » 02 říj 2019, 19:35 VIP

Zdravím,

všem děkuju za díla, všechna která byla odeslána zde do tématu do 28.září 23:59 postupují k vyhodnocení porotcovským týmem.
Potřebujeme ještě nějaký čas na zvolení vítězů, výsledky budou vyhlášeny prostřednictvím článku.

Všem přeji hodně štěstííí ;)
Šerif
Asistent Šefredaktora

Obrázek
Izmael
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA

Příspěvekod SUik » 17 říj 2019, 05:42 VIP

Ahoj,
soutěž vyhodnocena zde: https://www.gamesites.cz/clanek/2700-vy ... ke-souteze .

Taky bych vám chtěl poděkovat za účast, o ceny si pište Izmaelovi. Jestliže bude mít jakékoli dotazy, směřujte nám je do PM.

SUik - suik-u40633.html
Izma - izmael-u39630.html
SUik
CS:GO admin
CS:GO admin

Předchozí

Zpět na Gamesites.cz