Zde žádejte o Unbany na TeamSpeaku

UB

Příspěvekod Feak » 23 črc 2013, 13:25

Dostal jsem ban, je tomu už asi měsíc, nechtěl jsem to hrotit, protože o prázdninách jsem tu moc nebyl a moc nebudu, ale jelikož jsem redaktor, a vůbec, chtěl bych si popovídat s přáteli, tak mi to tento ban znemožňuje.
Reason: DOŘEŠIT - Zneužívání práv
Vyjádření: Žádné zneužívání práv, pouhej missclick a napsání 2x do Veřejného chatu za sebou. Měl jsem rozbitou klávesnici - Prabz potvrdí... - zkoušel jsem jí, a místo do okna roomky jsem psal do veřejného chatu... Jsem si vědom své chyby a i souhlasím o odebrání práv na ts, ale ban už mám měsíc a nic se nemění...
honorare resolvere invictum
Uživatelský avatar
Feak
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 23 led 2013, 18:29
Bydliště: Mladá Boleslav

UB

od Rumcajz » 23 črc 2013, 13:25

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: UB

Příspěvekod chrdy » 23 črc 2013, 19:38

spamuj topic za topicom tak to urcite zrychlis :) bude sa riesit v druhom
lock
Mal to byť príbeh o nás dvoch, dve knihy, spoločný názov, v polke rozprávky zmenila si dej, zabila si ma a poslala k inej.
Uživatelský avatar
chrdy
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 20
Registrován: 23 led 2013, 16:35

Re: UB

Příspěvekod NewStoupa » 23 črc 2013, 23:15

No podle toho, co jsem viděl si napsal víc než dvě zprávy a po větších intervalech... Neřeknu už, co přesně si psal, ale lehce vulgární a s dojmem úmyslu to bylo... Snažil jsem se to najít v historii chatu, ale nenašel jsem editor, který by se nezbláznil z textáku, který má více jak 1GB...

Každopádně trest si dostal víc než bys zasloužil, takže ti dávám UNBAN s upozorněním, že pokud se něco takového bude opakovat, tak nemusí zůstat jen u odebrání práv z TS...
Uživatelský avatar
NewStoupa
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2013, 19:53


Zpět na Žádost o Unban na TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků