I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] staznost na rohlika

Příspěvekod HoLeeSchitt » 06 říj 2019, 13:13

chcem podat staznost na admina rohlika za to ze mi dal ban na discord len preto lebo som napisal do napadou napad aby uz riot nespamoval napady , prvy krat to vymazali , tak som to dal druhy krat a dokonca som mal aj 6 like za 2 minuty a ziadny dislike, , pri tom ziadne varovanie som od rohlika nedostal a hned som dostal ban na discord a este ma zablokoval aby som mu nemohol napisat. chcem sa opytat ze co to je za jednanie ze admin rohlik (ktory je tiez zaujaty proti mne) tak rychlo vypeni jak besny pes a rozdava si bany jak sa mu zachce? Takych profesionalov mate ako adminov ktori nevedia riesit veci s chladnou hlavou ale hned to banuje jak to da ? a este mi da perma na discord? wow.nehresil som ani nic take na discorde. Tak by som vas poziadal to presetrit a zaroven ziadam o unban na discord.
HoLeeSchitt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2019, 18:46

[Vyřešeno] staznost na rohlika

od Rumcajz » 06 říj 2019, 13:13

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod TheRohlikar » 06 říj 2019, 14:43

Dobré odpoledne,

vememe to postupně.
1. Já tě skoro neznám, nemám důvod být zaujatý. Dokonce si myslím, že jsem z 99.9% objektivní vůči všem.
2. Varování jsi dostal. Jak říkáš, napsal jsi to tam 1x. Smazal jsem to. Napsal jsi to tam podruhé, smazal jsem to a napsal ti do #poked, že to znovu opakovat nebudu. Ty jsi zase napsal do nápadů nějaké nesmysly, tak jsi dostal ban.
3. nejsem děcko :)

Takže jsi psal nesmysly, dostal jsi varování a dostal jsi ban po opakovaném psaní nesmyslů. Nevím, co tu vymyšlíš :-D
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod TheRohlikar » 06 říj 2019, 14:49

Jen doplnění.

Věřím, že jakmile se omluvíš a slíbíš, že už to neuděláš, určitě ti někdo z vyšších unban dá. Dokonce i já. :-)
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod HoLeeSchitt » 06 říj 2019, 18:45

TheRohlikar píše:Dobré odpoledne,

vememe to postupně.
1. Já tě skoro neznám, nemám důvod být zaujatý. Dokonce si myslím, že jsem z 99.9% objektivní vůči všem.
2. Varování jsi dostal. Jak říkáš, napsal jsi to tam 1x. Smazal jsem to. Napsal jsi to tam podruhé, smazal jsem to a napsal ti do #poked, že to znovu opakovat nebudu. Ty jsi zase napsal do nápadů nějaké nesmysly, tak jsi dostal ban.
3. nejsem děcko :)

Takže jsi psal nesmysly, dostal jsi varování a dostal jsi ban po opakovaném psaní nesmyslů. Nevím, co tu vymyšlíš :-D


1.to ze ty si myslis ze si objektivny neznamena ze si .
2.a preco si to napisal do pokecu ? jak vies ze si to precitam?preco si nenapisal mne do spravy?
3.ja som nepisal ze si decko ale spravas sa tak vid. insta ban

a ja si nic nevymyslam to nepotrebujem. a napr. ked ostatni tam zaspamuju pokec a napady s blbostami ze sa to neda ani citat tak to je v pohode .
HoLeeSchitt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2019, 18:46

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod HoLeeSchitt » 06 říj 2019, 18:48

TheRohlikar píše:Jen doplnění.

Věřím, že jakmile se omluvíš a slíbíš, že už to neuděláš, určitě ti někdo z vyšších unban dá. Dokonce i já. :-)


Ja sa nemam zaco ospravedlnovat zato lebo si mal unahlenu reakciu na to a hned si ma zabanoval vlastne za nic ked sa to tak vezme , to ty by si sa mal ospravedlnit mne a dat mi unban.
HoLeeSchitt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2019, 18:46

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod TheRohlikar » 06 říj 2019, 22:29

"s blbostmi" - RIOT tam psal svoje nápady. Nezáleží na tvém rozhodnutí, jestli je to nesmysl nebo jestli to chceme přidat. To je na nás. Takže se pleteš do něčeho, do čeho nemáš. Upozornil jsem tě. Stejně tak, jako by sis nemusel přečíst soukromou zprávu, tak jsi si nemusel přečíst pokec. Označil jsem tě, takže se ti to oznámí stejně tak, jako soukromá zpráva. Hned potom jsi tam napsal další nesmysl. Přesně proto jsi dostal ban. Určitě neočkávej omluvu z mé strany. Chováš se, jak se chováš a za to jsi dostal ban. Nikdy jsem tě více neřešil a neměl jsem důvod. Tady jen dokazuješ, že ban byl oprávněný. Dále nechávám k řešení výše postavených a měl bys využít "práva mlčet" :)

cheers.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod Gustik » 07 říj 2019, 05:12 VIP

Máš unban a můžeš se opět "účastnit" diskuzí na Discordu.

Když ti HLSA něco smaže a pak napíše, že to nemáš dělat znovu, tak to prostě dělat nebudeš. A když to porušíš, tak se nemůžeš divit, že dostaneš ban. Prostě a jednoduše si to klidně mysli, ale nikam to nepiš.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod HoLeeSchitt » 07 říj 2019, 14:06

Diky ale teraz ked zapnem discord tak tam vidim len miestnosti pohovor , whitelist a support. to jak keby som nemal whitelist ale pritom na server sa napojim normalne. ??
HoLeeSchitt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2019, 18:46

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod TheRohlikar » 07 říj 2019, 14:39

Řešíme přes discord
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: staznost na rohlika

Příspěvekod HoLeeSchitt » 07 říj 2019, 14:47

uz to ide ok thx
HoLeeSchitt
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 17
Registrován: 19 dub 2019, 18:46


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků