[Z] Calvin Klein / Žádost / Survival

Příspěvekod KalvinJB » 12 říj 2019, 23:45 VIP

Ahoj, měl bych zájem o post admina na našich serverech Survival.

Nick na serveru: Zigaretku

Věk: 19

Aktivované VIP (ANO/NE): Zatím ještě ne, ihned zakoupím jakmile se mi povolí platby přes internet.

Denní aktivita: 4-5 hodin.

Přestupky na Gamesites: Před 2 lety jsem dostal Permaban od Aweeho na GO. Po něm jsem měl opět práva.

Přestupky mimo Gamesites: Nikde krom GS nehraju.

Něco o sobě (minimálně 20 slov): Přezdívají mi Kalvin, a jsem ex Admin z GO. Na GO jsem hrál poslední 4 roky denně x hodin, avšak mě to omrzelo a vrátil jsem se k MC. Je mi 19 let, jsem po maturitě a nyní se věnuji různým pracím (Grafika, organizátor ATD..)

Proč právě ty : Survival hraju od nepaměti, protože mě baví si tvořit svůj vlastní ,,svět'' dle svých představ. Rozpínám si tu kreativitu a hlavně komunita MC hráčů je báječná.
Adminování mám už v krvi a vím jak to v týmu adminů chodí, jsem komunikatvní, spolehlivý a rád přihodím v čemkoli ruku k dílu. Dokáži naslouchat ale však i vyjádřit svůj názor. Mým vkusem je komunikace s hráči, pomáhat méně zkušenějším a dělat servery lepším, o to mi vždy šlo. Opustil jsem GO s tím že je na čase zkusit něco jiného a opět se posunout dále.

Děkuji za váš čas.
CS:GO admin
CS:GO support
FB moderátor
EX CS:GO správce akademie
Uživatelský avatar
KalvinJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1317
Registrován: 27 bře 2016, 15:56
Bydliště: Praha

[Z] Calvin Klein / Žádost / Survival

od Rumcajz » 12 říj 2019, 23:45

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Praha

Re: Calvin Klein / Žádost / Survival

Příspěvekod ErbiCZ » 13 říj 2019, 00:12 VIP

Na serveru hraješ 4 dny, pochybuji že znáš většinu věcí na serveru. Navíc nemáš ani celkově nahráno 20 hodin.

Za měsíc si zažádej znovu.

Zamítnuto
Uživatelský avatar
ErbiCZ
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 15 led 2016, 14:47


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků