I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Sťažnosť oprávnená]Poseidon/Jailbreak

Příspěvekod Seso » 16 říj 2019, 21:37

53:25 Kupene VD sa mi plietlo umyselne na ciaru ked som daval prikazy, poslal som ho teda prec so slovami:" Nezavadzaj mi tu VDcko"
55:35 Dovysvetlovana atrakcia, kde hraci maju prechadzat opiciu drahu. VDcko zjavne ako to poculo tak tam doslo, nechal so mho tak, ked nasledne ale bolo vidno ze mi tam zbytocne lozi do atrakcie, hrozi riziko ze mi niekoho bude blokovat apod, tak som si ho zapojil, kedze zjavne sa mu hrat na inych atrakciach moc nechcelo a navyse som ho upozornoval uz ked bol na ciare.
58:40 konci kolo
Ked ma VD, ma sa podla mna hrat a nie zbytocne lozit simonovi po atrakciach ktore dava a blokovat mu hracov pri jeho prikazoch. Ked bol zapojeny, poslal som ho na stenu, tu opustil a tak som ho zabil. Admin Poseidon ma okrikol ze mu ho nemozem ukoncit, ze sa mi nijak nemotal do atrakcie a ze vzdy musim VD najprv upozornit co som podla neho na ciare neurobil.
Kedze je admin, tak som ho posluchol (po minutke dohovarania sa medzi sebou aby sme nasli spolocnu cestu, pocas toho ako tak kricalo nejake nezainteresovane ct ktore nemohol upozornit, aby sme kedtak zistili, ako to je podla pravidiel a dohodli sa)
Demo

Pokial som pochybil, adminovi a hlsa sa ospravedlnujem za branie jeho casu. Pre istotu to sem ale dam, aby som zistil ako to je. Predom dakujem za odpoved od hlsa. Prajem prijemny den
https://youtu.be/BUkl4Z0CHpQ?list=RDs2uqA8KxOuk&t=65
Uživatelský avatar
Seso
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 749
Registrován: 09 led 2016, 19:31

[Sťažnosť oprávnená]Poseidon/Jailbreak

od Rumcajz » 16 říj 2019, 21:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Poseidon/Jailbreak

Příspěvekod byPoseidon » 16 říj 2019, 21:41

Situaci jsem probral na TSku, znovu jsem zkoukl demo a na deme jsem z mého pohledu neviděl, že máš hráče v atrakci, byli totiž za tou stěnou a viděl jsem jen VD a 2 hráče na stěně, tudíž ano, měl jsi ho zapojit a já se přehlédl, takže se ti Cement omlouvám a VD bylo neoprávněné, to ano :) Takže přijmi moji omluvu, já jak hlídal VD, tak jsem vůbec neviděl na celou atrakci :) I když poté byli za stěnou a VD tam vlezlo tak to ano, zapojit se mělo i když nyli za, to jsem tedy neviděl kuci tak mi to promiň..
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
byPoseidon
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 967
Registrován: 11 bře 2017, 11:57
Bydliště: Gamesites

Re: Poseidon/Jailbreak

Příspěvekod asdfJB » 17 říj 2019, 19:17 VIP

Sťažnosť oprávnená.

Admin sa ospravedlnil a tým pádom ho nebudeme trestať nejako prísne, ale sľúbi, že za každých okolností bude pozornejši a v žiadnom prípade nie zbrklý. Ber to ako upozornenie.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků