I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod TomasFUK » 16 říj 2019, 19:21

Přeji hezký den. Rád bych si postěžoval na admina (robi*N STEAM_1:175773176) který mě po tom co se dohadoval s hráčem na serveru 81.0.217.178.27080 mě vyhodil v domnění že vyhazuje hráče se kterým se hádal! když jsem se vrátil a řekl mu že neni normální a neví ani koho vyhazuje tak jsem místo omluvy dostal mute asi na 12h a omezeni pohybu. dnes kdyz jsem mu to připoměl co mi udělal tak jsem zase dostal kick a řekl mi že do něj rozhodně rýpat nebudu!!! to si na tom serveru jako honí ego nebo co??? kupoval jsem si na tomhle serveru vip uz na 1.6 a ted na csgo je to moje poslední vip pokud na mě hodlá machrovat kdejakej 20ti letej klučina s právama.
TomasFUK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 31 pro 2016, 15:21

[Zamítnuto] nepochopitelne chovani admina

od Rumcajz » 16 říj 2019, 19:21

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod robiNN » 16 říj 2019, 19:53 VIP

Ahoj, tak aby bylo jasno, nebudeš mi říkat, že jsem admin co neví ani koho vyhazuju a strašně se na tom zabavovat. Do chatu jsem tě upozornil, nepomohlo to a pokračoval si dál, tak jsem ti dal kick. Nevím proč tady mluvíš o nějakém machrování, když jsem ti jasně řekl, ať mě neprovokuješ a pokračoval si v tom dál. A když už si chceš na mě stěžovat, měl by jsi mít důkaz a udělat to podle vzoru.
Přeji hezký zbytek dne s pozdravem.
✪︎ robi*N
Obrázek
Ano to je Ostrava krásná a špinavá, je riziko, je zábava !!!
Uživatelský avatar
robiNN
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 483
Registrován: 19 čer 2013, 15:05
Bydliště: Ostrava

Re: nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod TomasFUK » 16 říj 2019, 19:59

vyjadřuješ se jen k jednomu kicku za dnešek...
TomasFUK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 31 pro 2016, 15:21

Re: nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod robiNN » 16 říj 2019, 20:19 VIP

Ban co jsi dostal je starý víc než týden proto je považován za oprávněný, měl jsi si jít stěžovat hned ne o dva týdny později a dostal jsi ho na 10 minut ne na 12 hodin.
http://www.gamesites.cz/serversoubory/o ... mit=Search

Vyhni se spamu a vyčkej na verdikt vyšších.
Obrázek
Ano to je Ostrava krásná a špinavá, je riziko, je zábava !!!
Uživatelský avatar
robiNN
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 483
Registrován: 19 čer 2013, 15:05
Bydliště: Ostrava

Re: nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod carlos9780 » 17 říj 2019, 22:29

No Tomáš nebol na serveri sám ....všetci sme sa pobavili na kompetentnosti admina :lol: situácia : Hrač oflešuje hrača 1.-ten mu zato trochu vynadá(právom kazde kolo tam poflešoval pol svojho tímu)...admin ho upozorní aby to nerobil-nenadaval...hrac 1 sa opýta a čo ked nie? a admin tak uvidíš ...chvilu na to kickne hrača 2...(štažujuceho sa na admina ktorý nič zlé neurobil :mrgreen: )ten sa po chvili napojí spät a zacne sa stazovat(no vyberaný slovník to nebolDD) prečo kickol jeho a nie hrača 1 ktorého chcel( to už bolo pol servera pod stolom :lol: ) .Namiesto toho aby sa mu s usmevom na tvári ospravedlil mu dal na 12 hodin muteban :lol: .
Najlepšie na tom bolo ze hrača 1 stale nijako nepotrestal :lol: .

p.s. druhý den ,ten istý admin ..... situacia : píšeme viacerí adminovy ze last player je afk nech ho kickne ,chvilu na to hrač robi*N kicked by admin robi*N...chalan kickol sam seba namiesto afk hraca ...to už bol pre zmenu celý server pod stolom :lol: :lol: no komedia ....len tolko k tomu ako nezávislý(a pobavený ) pozorovatel......návrh na admina roka získává .... :lol: 8-)
Uživatelský avatar
carlos9780
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 18
Registrován: 26 lis 2013, 05:19

Re: nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod Gustik » 18 říj 2019, 01:57 VIP

Stížnost nemáš podle vzoru a chybí ti tady důkaz o pochybení admina.

Vzhledem k tvé větě na serveru:
HlStats píše:2019-10-16 19:47:51 robiN :D to je ten admin co nevi ani koho vyhazuje :DDDDD OMG!.
si dokážu představit, jak to asi mohlo vypadat.

Dle vyjádření Robina byl kick naprosto v pořádku. Holt musíš admina respektovat a nemůžeš si z něj dělat srandu. ;)

Stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Zamítnuto] nepochopitelne chovani admina

Příspěvekod TomasFUK » 18 říj 2019, 19:50

Máte tady admina co neumí pouzívat příkazy a chcete aby si z něj nedělal nikdo srandu a respektovali ho???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TomasFUK
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 31 pro 2016, 15:21


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků