Staňte se jedním z nás a rozšiřte řady našeho admin týmu.

[Přijat] Žiadost o admina

Příspěvekod Deroy » 19 říj 2019, 13:57

Nick na serveru: Reformed Deroy
SID: STEAM_0:0:212488697
Věk: 15
Bany, které jsem dostal: Dostal som ban za zneužitie bugu (oľutoval som toho a ponaučil som sa)
Proč právě já: Hrám tu od začiatku a rád by som pomohol serveru nie len ako WL TESTER. Situácie riešim v kľude, spravodlivo a taktiež rád pomáham iným hráčom keď majú nejaké problémy.
Zkušenosti s GTA: Hrával som GTA San Andreas,Liberty city,GTA IV, a teraz hrávam GTA V (už asi 6 rokov). Pred asi 6 mesiacmi som sa stretol s FIVEM a teraz mám na GS RP nahraných cca 1000 hodín.
Popis mé RP postavy:
1. Mike Starling sa narodil 29.9.1989 v Severnej Dakote. Mike vyrastal s matkou a otcom ktorý mal vlastnú dielnu. Mikov vzor bol otec, každý deň sa od neho učil nové veci aby sa stal tiež mechanik.Vyštudoval United Tribes Technical College. Keď zomrel jeho otec tak nemali na dielnu čas ani peniaze a preto sa Mike rozhodol odstahovať do Los Santos kde chce využiť zručnosti,skúsenosti a otvoriť svoju dielnu. Povaha - úprimný,kľudný,pracovitý. Záľuby autá,hudba.

2. Luis Corttes sa narodil 18.6.1988 v Mexiku. Luis s jeho bratmi vyrastali s otcom. Luis vyrastal s nelegálnymi činnosťami. Od mala predával drogy,zbrane,.... Nikdy ho to neprestalo baviť a preto si založil s bratom organizáciu “GOIO” ktorá sa zaoberá nelegálnimi činnosťami.
Deroy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 23 dub 2019, 17:58

[Přijat] Žiadost o admina

od Rumcajz » 19 říj 2019, 13:57

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žiadost o admina

Příspěvekod jsemPeta » 20 říj 2019, 17:45 VIP

Vítej u nás.

Přijat. ;)
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45


Zpět na Nábory Adminů a WL testerů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků