Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod HexenCzSk » 29 říj 2019, 12:46

Zdravím vás i neznamé lidi z komunity Gamesites.cz
Chci podat stižnost na Admina jménem Pr0x nepříjde mi normalní že jsem se připojil na server Gamesites TTT 1
zničeho nic bezdůvodně jsme hráli na mapě ship kde jsou ty lodě pro neznalé a viděl jsem ho protože proti mě něco neustalé měl
a dostal jsem perma ban za nic a důvod [Wallhack] tak přijde vám toto normalní jaké opice neznalé přijmate na super portál jmenem Gamesites? já chápu že z poustu zvás ma proti mě nějaké vlohy a neustalé nějaké narážky přiznávam se byl jsem špatny ale dělal jsem něco pro sebe tych pár let a uvědomil jsem si že jsem se chtěl stát jeden z vás a pomahát hráčum a snažit se a byt dobrý člověk pro vaši komunitu ale jak vidím nemá to cenu. člověk přijde a hned ho berete jak za starých času že hacker tak ban jste normalní já nejsem hacker použival jsem kdysi skripty a to už bylo vyřešeno to že mam sluchátka od razer a slyšim borce na 100m za to ja nemužu že maj takovou ozvěnu a slyšim kroky a vím o něm a hned když už jsem zaznamenany jako špatny hrač pro vaši komunitu Gamesites.cz tak hned odsoudite hráče a dostane bez důvodny ban?
to je vše chtěl jsem se k tomu vyjádřit aby pan Gustik a spol vedení a bůh ví kdo zauvažoval a nechal mě jednou vyslechnout jak to vše bylo opět mam ban a musím si platit unban ... kuli nezkušené opice. toto není normalní Portál Gamesites v roku 2015 byl 100% lepši jak v dnešní době .. dnešní doba je taková že někdo něco řekne hned ban. bez důvodu přimou každé děcko které ma buď peníze nebo tak něco je toto normalní? sakra proberte se! ja vím nejsem o nic lepši ale mam to v hlavě s pořádane a proto jsem chtěl u vás pracovat a pomáhat komunitě Gamesites protože většina lidi mě má rádo s pozdravem Hexen :)
HexenCzSk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2019, 12:33

[V] Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

od Rumcajz » 29 říj 2019, 12:46

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod Travoushh » 29 říj 2019, 14:09

HexenCzSk píše:Zdravím vás i neznamé lidi z komunity Gamesites.cz
Chci podat stižnost na Admina jménem Pr0x nepříjde mi normalní že jsem se připojil na server Gamesites TTT 1
zničeho nic bezdůvodně jsme hráli na mapě ship kde jsou ty lodě pro neznalé a viděl jsem ho protože proti mě něco neustalé měl
a dostal jsem perma ban za nic a důvod [Wallhack] tak přijde vám toto normalní jaké opice neznalé přijmate na super portál jmenem Gamesites? já chápu že z poustu zvás ma proti mě nějaké vlohy a neustalé nějaké narážky přiznávam se byl jsem špatny ale dělal jsem něco pro sebe tych pár let a uvědomil jsem si že jsem se chtěl stát jeden z vás a pomahát hráčum a snažit se a byt dobrý člověk pro vaši komunitu ale jak vidím nemá to cenu. člověk přijde a hned ho berete jak za starých času že hacker tak ban jste normalní já nejsem hacker použival jsem kdysi skripty a to už bylo vyřešeno to že mam sluchátka od razer a slyšim borce na 100m za to ja nemužu že maj takovou ozvěnu a slyšim kroky a vím o něm a hned když už jsem zaznamenany jako špatny hrač pro vaši komunitu Gamesites.cz tak hned odsoudite hráče a dostane bez důvodny ban?
to je vše chtěl jsem se k tomu vyjádřit aby pan Gustik a spol vedení a bůh ví kdo zauvažoval a nechal mě jednou vyslechnout jak to vše bylo opět mam ban a musím si platit unban ... kuli nezkušené opice. toto není normalní Portál Gamesites v roku 2015 byl 100% lepši jak v dnešní době .. dnešní doba je taková že někdo něco řekne hned ban. bez důvodu přimou každé děcko které ma buď peníze nebo tak něco je toto normalní? sakra proberte se! ja vím nejsem o nic lepši ale mam to v hlavě s pořádane a proto jsem chtěl u vás pracovat a pomáhat komunitě Gamesites protože většina lidi mě má rádo s pozdravem Hexen :)


Ahoj Hexene,
už ses několikrát vracel zpátky na server a vždycky to mělo úplně stejnej průběh. Začals vykládat, jak ses strašně změnil, že seš úplně novej člověk, ale hned co jsem tě poprvé viděl na serveru, tak střílíš koho vidíš, dáváš fake infa, začínáš hádky s každým přítomným hráčem, pokoušíš se okrádat děcka a další klasický věci, co tu děláš už dva roky "vkuse". Asi by mi dost dlouho trvalo najít hráče, co tě má rád, tak nevím o jaké většině tu píšeš. S někým jsi šel teď nedávno kompet a taky se pak všichni shodli, že když hackovali ti z nepřátelskýho týmu, tak jsi zapl hacky taky.

Použij tento odkaz - https://psopf.cz/dema/index.php?server=TTT1 - a dodatečně sem nahoď demo, kde si všichni budou moct přehrát situaci po které jsi dostal perma ban. Bylo by fajn, kdyby sem někdo hodil i demo z toho kompetu, kde jsi měl na konci 55 killů, ale minimálně to demo ze serveru je nutnost, bez toho tu nic nevyřešíš.

Měj se pěkně, gl.
Poziční hlasová komunikace down
Travoushh
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 24 říj 2019, 16:43

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod HexenCzSk » 29 říj 2019, 15:23

proč asi protože jste plakali že mam něco takového zapnout tisickrát jsem vám řekl že nemam cheaty že dam pouze přikaz na script do conzole kde byl bug a pouze toto jsem udělal a hned mluviš tyto sračky hodně lidi mě má rado tomu věř víc než vás. a spoustá jinych lidí a scamer jsem byl když mi bylo 14 let každy dělal hlouposti protože byl dítě a teď jsem dospěli tak vím co se patří a co ne jsem sam zasebe z odpovědny nestojí mi to za to se tu dohadovat ja napsal muj názor a za ním si stát budu.
HexenCzSk
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 29 říj 2019, 12:33

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod TenLula » 29 říj 2019, 23:16 VIP

Nebudu se vyjadřovat tam, kde nemám. :lol: :lol:

Lépe bych to nenapsal Travoushh. Ještě bych dodal že je to skvělý pohádkář.
btw. Vím že jsem kid, nemusíš mi to psát Hexene, děkuju.
GO TTT Admin - 24.9.2017 - 13.07.2019 / 1.11.2019 - 21.11.2020
GO ALL servers
„Všechno co má svůj začátek, má i svůj konec.“
Uživatelský avatar
TenLula
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 791
Registrován: 06 kvě 2017, 09:46
Bydliště: Trouble in Terorist Town, GameSites.cz

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod L1p3r » 30 říj 2019, 11:18

Zde zasílam demo i za ProXe, kterému to nejde přehrát.

Odkaz na demo: http://leteckaposta.cz/880988657
5:28-Jde tam kde je přesně T.
5:41-podle mě wh, nemohl vědět že jde na žebřík.
6:30-Byl jsi jistej že tam ProX pořád zustal.

Odkaz na demo: http://leteckaposta.cz/418160563
0:45-Auto Bhop.
1:45-Přesně věděl kde je.
4:14-Nemohl vědět že to je Nutella.
4:24-Krásnej prefire na hlavu.
6:07-Zkontroloval jsi hráče o kterém nevěděl.
6:18-Nemohl ho ještě ani vidět. A přesto řekl že ho vidí.
7:00-10:00-Auto Bhop
10:38-11:46-Podle mě Wh
11:49-12:12-Bhop znova
12:23-Kouká se na něj přes zed.
16:59-Jasné wh, nechápu jak o mě mohl vědět, nešlo ani slyšet že jsem byl na žebříku,jelikož střílel.

S pozdravem L1p3r :)
Obrázek
Uživatelský avatar
L1p3r
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 úno 2019, 15:30

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod PrOx » 30 říj 2019, 12:11 VIP

Děkuji lipere za ochotu.
Hexene myslím si ze se sem už nemusim moc vyjadřovat tyhle dukazy jsou 90% dostačující nebo se snad plete a ty budeš nadále tvrdit že nic nemáš?
Lidé se bojí investovat, aby neprodělali. A tak šetří a prodělávají.
George Soros
Uživatelský avatar
PrOx
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 36
Registrován: 09 úno 2013, 16:31
Bydliště: Brno

Re: Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod L1p3r » 30 říj 2019, 16:44

Hráč dostal [VAC]-game ban on record
Zde zasílám link na jeho profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561198388579446/
Tím pádem si myslím že ban je právem.
S pozdravem L1p3r
Obrázek
Uživatelský avatar
L1p3r
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 úno 2019, 15:30

Re: [V] Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod Molex » 30 říj 2019, 19:52 VIP

Na demu cheaty.

Možnost unbanu ZDE.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Molex
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 440
Registrován: 25 srp 2017, 02:22
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: [V] Hexen - Vysvětlení + Stižnost GS.CZ

Příspěvekod Gustik » 30 říj 2019, 21:40 VIP

Pamatuješ si mou poslední PM? :idea:
Gustajs píše:Nicméně pamatuj na to, že pokud budeš opět dělat bordel, dostaneš permu bez nároku na unban.

Bude lepší, když už na našich serverech nebudeš hrát. VIP za unban si tedy zakoupit nemůžeš.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků