Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

(Zamietnuté)HNS / Frezze

Příspěvekod FrezzeOVO » 19 lis 2019, 17:14

Zdravím Vás, rád bych Vás požádal o práva na serveru Hide n' Seek.

Nick ve hře: Frezze

Nick na fóru: FrezzeOVO

Profil na fóru: frezzeovo-u66867.html

Věk: 21

Steam nick: FrezzeOVO - https://steamcommunity.com/id/frezzelightovo

Steam ID: STEAM_0:0:44533910

Hlstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_1518/h ... yer=189885

Tady přichází z mé strany trochu tricky situace. Momentálně studují 3. ročník vysoké školy v Olomouci a jsem na studijním výjezdu v Indonésii, v Jakartě, což znamená, že moje odehrané hodiny z Česka, které jsem měl předtím nejsou k dispozici, alespoň podle toho, co jsem našel já. Díval jsem se na svém steamu na screenshoty, které jsem dělal při hře na HNS serveru a bohužel jsem tam to jméno nenašel, takže tím pádem ani aktivitu.

Nějaké prohřešky či bany (GS, jiný portál): Ne, na Gamesites nemám žádný ban, ale mám VAC ban jenž je starý 1772 dní (k datu 19.11.2019) za co, to doopravdy netuším, nicméně se k němu otevřeně přiznávám, od té doby jsem nebyl nijak potrestán. Dále se přiznávám k tomu, že na serveru jsem mohl být někdy sprostý, někdy až příliš. To však ke mně patří, jsem sportovec, jsem temperamentní a občas to ze mě vyletí, to však nemění nic na tom, že věci řeším s klidnou hlavou a rozvahou.

Něco o mně: Zdravím Vás, jmenuji se Vojta, je mi 21 let a jsem z Moravskoslezkého kraje, momentálně budu zakončovat bakalářské studium v oboru "Indonéská studia a cestovní ruch" na Univerzitě Palackého v Olomouci, momentálně jsem v Jakartě do konce ledna dalšího kalendářního roku. Hraji basketbal přes 15 let, dále rád chodím běhat, posilovat, kolo, plavání či jiné sporty. Mám rád dělaní hudby v FL Studiu, jen pro zábavu, také rád fotím, když dostanu příležitost. Rád poslouchám Rap, Jazz či RnB, mám dále rád srandu, správný kolektiv, který se pošťuchuje a pomáhá si. :lol:
Mám zkušenosti s adminováním na serveru ... - HNS, kde jsem působil více jak rok.

Proč bych chtěl být adminem na Gamesites: Chtěl bych napomoct serveru HnS k ladnému chodu, kvalitnímu hraní bez jakýchkoliv problému a hráčů, kteří by tohle narušovali. Dále bych rád přiložil ruku k dílů v chodu fóra, TeamSpeaku nebo jakémukoliv adminovi s čímkoliv.

Děkuji Vám za Váš čas, pozornost a předem děkuji za Vaši odpověď, ať už je jakákoliv. 8-)
“I've always loathed the necessity of sleep. Like death, it puts even the most powerful men on their backs.” -Frank Underwood

Frezze
OVO SOUND RADIO
Uživatelský avatar
FrezzeOVO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 19 lis 2019, 16:42
Bydliště: In your head - rent free :)

(Zamietnuté)HNS / Frezze

od Rumcajz » 19 lis 2019, 17:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: In your head - rent free :)

Re: HNS / Frezze

Příspěvekod DeNto » 19 lis 2019, 21:13 VIP

Ahoj, no nemáš nahraný požadovaný počet hodín (20h) a aj počet tvojich príspevkov je nízky. Plus máš Vac Ban.
Ak o práva stojíš zlepši aktivitu na serveri, nahláš čo najviac ľudí do PP ( počet ti nezadám, nechám to na tebe) a kúp si nové csko na steam kde nemáš vac a za mesiac to môžes skúsiť znovu.
Zatial zamietnuté.
MAKE OUT HILL
EX HLSA 1.6
EX DJ Fero
EX CS1.6 admin
EX cs go admin
ex TA
ex PS
ex Prava 2
ex pisanie do verejneho
ex udrzba rumok
ex tvorba roomok
ex nahadzovanie vyssieho prava
ex dj fero no icon
Uživatelský avatar
DeNto
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 05 říj 2018, 17:23

Re: (Zamietnuté)HNS / Frezze

Příspěvekod FrezzeOVO » 20 lis 2019, 11:31

Nevím, zdali jsem nebyl jasný v tom, co jsem psal. Nemám na tomhle "učtě" nahraných 20 hodin, ale na jiných mám (v Česku) asi +50, to je věc první, věc druhá, ano, mám nízké příspěvky, vlastně nulové, ale nahlašuji hráče pravidelně na TS, jelikož je to rychlejší a efektivnější než přes fórum. Můžeš se například zeptat Arnošta.

Další věcí je aktivita, na GS HNS jsem denně, ale žádnou "spravedlnost" v podobě admina tam nevidím za poslední měsíce jsem tam admina snad ani nepotkal, to bych chtěl změnit já, jelikož mi přijde, že tam denně někdo cheatuje a dělá si z ostatních jenom srandu.
“I've always loathed the necessity of sleep. Like death, it puts even the most powerful men on their backs.” -Frank Underwood

Frezze
OVO SOUND RADIO
Uživatelský avatar
FrezzeOVO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 19 lis 2019, 16:42
Bydliště: In your head - rent free :)

Re: (Zamietnuté)HNS / Frezze

Příspěvekod DeNto » 20 lis 2019, 11:40 VIP

Ja na HnS chodím a hráča s tvojím nickom som tam nevidel, tým nehovorím, že tam nehrávaš, ale keď nedokážeš nahrať pár hodín na tento učet + nahlásit pár ľudí do PP, nemyslím si, že si tie práva zaslúžiš.
Ďalšia vec, že máš aktivny Vac.
Podmienku máš ak uvidím, že máš snahu vieme sa dohodnúť aj na skoršom pohovore.
MAKE OUT HILL
EX HLSA 1.6
EX DJ Fero
EX CS1.6 admin
EX cs go admin
ex TA
ex PS
ex Prava 2
ex pisanie do verejneho
ex udrzba rumok
ex tvorba roomok
ex nahadzovanie vyssieho prava
ex dj fero no icon
Uživatelský avatar
DeNto
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 05 říj 2018, 17:23

Re: (Zamietnuté)HNS / Frezze

Příspěvekod FrezzeOVO » 20 lis 2019, 14:51

Nemám problém s tím si nahnat hodiny, hraji tam protože mě to baví bez ohledu na nahrané hodiny. Zajímavé, že si mě tam neviděl, jelikož jsem denně minimálně 30-45 minut denně. Dentoo - pokud jsi tak i ve hře, jsem neviděl já, ale to je nepodstatné.

Děkuji, co bude moci nahlásím a hodiny přibudou. Poté se můžeme spojit.
“I've always loathed the necessity of sleep. Like death, it puts even the most powerful men on their backs.” -Frank Underwood

Frezze
OVO SOUND RADIO
Uživatelský avatar
FrezzeOVO
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 19 lis 2019, 16:42
Bydliště: In your head - rent free :)

Re: (Zamietnuté)HNS / Frezze

Příspěvekod DeNto » 20 lis 2019, 15:02 VIP

Potrebuješ si zakupiť nové csko ešte lebo na účet kde máš Vac ti práva dať nemôžeme.
MAKE OUT HILL
EX HLSA 1.6
EX DJ Fero
EX CS1.6 admin
EX cs go admin
ex TA
ex PS
ex Prava 2
ex pisanie do verejneho
ex udrzba rumok
ex tvorba roomok
ex nahadzovanie vyssieho prava
ex dj fero no icon
Uživatelský avatar
DeNto
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 05 říj 2018, 17:23


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků