Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o unban

Příspěvekod MigYYYs » 21 lis 2019, 22:10

Zdravím chtěl bych zažádat o unban který jsem dostal dneska za Nesmyslné RP. RP akce: vykrádal jsem dům bez rukavic a bez masky výjdu z domu a tam na mě míří 4 policisti. Vzdám se prohledali mě sebrali zbraně a nechali mi šperháky. v CPZ jsem si IC vymýšlel že tam se mnou byl realitní makléř a že jsem si prohlížel dům. Zvrhlo se to v moment když se to řešilo přes /me a /do. Vše šlo podle mě v pohodě až na věc kdy volal druhý policista a já napsal /do pan makléř měl za den víc schůzek a nezná jména klientů a to byla chyba, Zapletl jsem se do toho s využil to nevědomky v můj prospěch. Už jsme si to se členy RP akce všechno vyříkali a já uznávám svoji chybu. Proto vás žádám o unban, nebo připadně o zkrácení banu,ban jsem dostal na 24h . Děkuji moc v budoucnu si budu na toto dávat větší pozor.
MigYYYs
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 lis 2019, 21:47

[Vyřešeno] Žádost o unban

od Rumcajz » 21 lis 2019, 22:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban

Příspěvekod apploud » 21 lis 2019, 22:32 VIP

Ahoj

Začnem situáciou, kde si začal erpiť toho realitného makléra. Ako si sám povedal, pred tou vykrádačkou si si nič ako realitný maklér nezaerpil. Je to rovnaké ako keby som si zavolal toho pána (NPC), ktorý nahlasoval to, že vykrádaš ten dom.
Vyjadril sa ti k tomu podobne aj Rozko, že to je blbosť.

Síce to trochu trvalo, ale chybu si si nakoniec uznal, takže nevidím problém ten ban zrušiť/skrátiť.
Len nabudúce si to trochu viac domysli, aby sme znova nemuseli riešiť niečo podobné.
Life is good, without it we'd all be dead.
Uživatelský avatar
apploud
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2019, 00:17

Re: Žádost o unban

Příspěvekod jsemPeta » 21 lis 2019, 23:09 VIP

Pro tentokrát ti ban zruším, ale doufám, že se tato situace nebude opakovat.

Můžeš jít hrát.

Vyřešeno.
https://steamcommunity.com/profiles/76561198416100763/
Uživatelský avatar
jsemPeta
TF 2 Hlavní Admin
TF 2 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 219
Registrován: 07 srp 2018, 14:45


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků