Cokoliv vás napadne na našem TS serveru

Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod SENSEIGS » 06 pro 2019, 20:26 VIP

Čauko :)


Jelikož mám dost velký problém s updatem tska, což byl výmysl 5 letého děcka snad....


VIP .... Lidi si koupili VIP pulce jste ho nedaly
ROMKY NA PRODEJ, jste takový somráci že chcete za 100 kč měsíčně za nějakej posranej apartmán ? :D muže si člověk založit free room..


Další věc, ubec nechápu proč vymejšlíte takové kraviny, jen tak níčíte portál a komunitu, i admini s tím mají problém...


Whoooiku, nejsi tu dlouho Vedení a děláš co si zamaneš jen aby jsi vydělal, co z toho chceš udělat, placenou firmu ? :D to si uhodl, jakože aby jste s tím počtílay 40 k subs, udělám prostě reklamu na tenhle shit, dost jste klesli a to o dost % nejssem sám co si to myslím, je mi líto že diaz odstoupil, pod jeho velením tu byl klida mír a pořádaná komunita a né blbosti, co vymejšlí člověk kterej není ani z Česka, je mi zle, Slováci ovládají Český portál a Čechu to je u prdele, jste normální? kde je komunita hráču co tu byla, odešla k vuly tajtěm blbostem, za chvelku budemem muset platit i za blbe připojení na TS ne ? :D je mi zle prostě jste spadly a ještě spadnete o to jse postarám, protože okrádat lidi :D je ubohé, a nutit je proto aby si kupily znova VIP nebo iconky.

ZDAR.
FURIEN MASTER



Obrázek
Uživatelský avatar
SENSEIGS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28 pro 2018, 09:23

Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

od Rumcajz » 06 pro 2019, 20:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod Lilka » 06 pro 2019, 20:30

No a napises vedeniu ze kde mam svoje ikonky ktore som si ZAPLATILA a pride mi odkaz aby som si ich proste kupila znova wtf xd gamesites ide do sraciek... :)
<3 Anitushh <3
Uživatelský avatar
Lilka
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 9
Registrován: 22 pro 2018, 11:55
Bydliště: Hlohovec 92001

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod Whoik » 06 pro 2019, 20:43 VIP

Ahoj,

k většině těch věcí se vyjadřovat nebudu, protože to nedává vůbec žádný smysl, tak aspoň věcně k těm VIP na TS.

Pokud někdo měl VIP na starém TS, stačí kontaktovat někoho z vedení, kdo je zrovna na TS a ve spolupráci s vámi se vám nahodí VIP na 4 měsíce na nový TS server, včetně přehození ikonek ve stejném počtu, jaký jste měli na starém Teamspeaku.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod Dwandy » 06 pro 2019, 20:51 VIP

Lilka píše:No a napises vedeniu ze kde mam svoje ikonky ktore som si ZAPLATILA a pride mi odkaz aby som si ich proste kupila znova wtf xd gamesites ide do sraciek... :)

Jo tak ty jsi napsala vedeni o stare ikonky a dostala si odpoved at si to koupis jo??????????? Aaaaaahaaaaaaaaaa

Jako to ze nic nevite ok, ale vymejslet si pribehy? Na co je to dobre, akorat ze sebe delate hlupaky.

Jinak jo, Whoo je tu sotva par dni ve vedeni a dela si co chce... de mu jen o penize.

P.S. Je to na pul slovak
Uživatelský avatar
Dwandy
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2259
Registrován: 14 led 2013, 18:44

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod Alfondra » 06 pro 2019, 22:20

Líbí se mi, jak máš v podpisu vypsaný všechna VIP, která vlastníš a pak nad tou samou věcí strašně pláčeš. Nelíbí se ti koncept apartmánů? Nekupuj si ho. Nevšiml jsem si, že by je GS tlačilo přes mrtvoly všem do ksichtu, chceš si ho koupit? Kup si ho. Nechceš si ho koupit? Založ si free roomku.

Nevím jestli máš nějaké zkušenosti s vedením portálu takovýchto rozměrů, já třeba ne, ale každému, kdo má alespoň dvojciferný inteligenční kvocient dojde, že nejdůležitější je, aby si na sebe portál vydělal, co víc, aby vydělal tolik, aby finance mohli být investovány do dalšího vývoje a zlepšování. Mě osobně třeba přijde trochu úsměvný systém ikonek, no a co? Nikdo mě k jejich nákupu nenutí. Jsou tu hráči, kterým to přijde dobré, proto tímto způsobem portál podpoří, je to jejich věc.

No a s tím "Českým portálem" jsi tomu nasadil korunu. Jak můžeš vůbec říct takovou blbost? Miluju tyhle šovinistycký kecy, Slováci byli, jsou a budou součástí tohohle portálu a je to jedině dobře. Čím větší komunita, tím lépe a je fakt ubohý dělit to na Čechy a Slováky.

To, že někomu tento portál nevyhovuje, je naprosto v pořádku, může kdykoli svobodně odejít a zase se vrátit, každému po chuti. Ke koupi VIP, apartmánů nebo ikonek tě nikdo nenutí, takže pláčeš na špatném hrobě.
A kvůli tomu, že jsi ty nebo někdo v tvém okolí línej napsat na VIP support, tady nemusíš brečet a kopat kolem sebe, jak jsou všichni debilní a honí se za penězi.

Menší rada na závěr, místo urážení všech kolem tebe a potřeby veřejně prezentovat svoje názory, bych možná zašel za učitelkou českého jazyka a poprosil jí o nějaký cviční diktát na základy gramatiky a pravopisu.

S přáním hezkého dne,

-Alfondra
Asistent šéfredaktora

Obrázek
Uživatelský avatar
Alfondra
Redaktor
Redaktor
 
Příspěvky: 53
Registrován: 01 úno 2018, 21:32

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod DeNto » 06 pro 2019, 22:48 VIP

Alfondra píše:Líbí se mi, jak máš v podpisu vypsaný všechna VIP, která vlastníš a pak nad tou samou věcí strašně pláčeš. Nelíbí se ti koncept apartmánů? Nekupuj si ho. Nevšiml jsem si, že by je GS tlačilo přes mrtvoly všem do ksichtu, chceš si ho koupit? Kup si ho. Nechceš si ho koupit? Založ si free roomku.

Nevím jestli máš nějaké zkušenosti s vedením portálu takovýchto rozměrů, já třeba ne, ale každému, kdo má alespoň dvojciferný inteligenční kvocient dojde, že nejdůležitější je, aby si na sebe portál vydělal, co víc, aby vydělal tolik, aby finance mohli být investovány do dalšího vývoje a zlepšování. Mě osobně třeba přijde trochu úsměvný systém ikonek, no a co? Nikdo mě k jejich nákupu nenutí. Jsou tu hráči, kterým to přijde dobré, proto tímto způsobem portál podpoří, je to jejich věc.

No a s tím "Českým portálem" jsi tomu nasadil korunu. Jak můžeš vůbec říct takovou blbost? Miluju tyhle šovinistycký kecy, Slováci byli, jsou a budou součástí tohohle portálu a je to jedině dobře. Čím větší komunita, tím lépe a je fakt ubohý dělit to na Čechy a Slováky.

To, že někomu tento portál nevyhovuje, je naprosto v pořádku, může kdykoli svobodně odejít a zase se vrátit, každému po chuti. Ke koupi VIP, apartmánů nebo ikonek tě nikdo nenutí, takže pláčeš na špatném hrobě.
A kvůli tomu, že jsi ty nebo někdo v tvém okolí línej napsat na VIP support, tady nemusíš brečet a kopat kolem sebe, jak jsou všichni debilní a honí se za penězi.

Menší rada na závěr, místo urážení všech kolem tebe a potřeby veřejně prezentovat svoje názory, bych možná zašel za učitelkou českého jazyka a poprosil jí o nějaký cviční diktát na základy gramatiky a pravopisu.

S přáním hezkého dne,

-Alfondra


Nato, že niesi ani admin si to pekne napísal, cením.
MAKE OUT HILL
EX HLSA 1.6
EX DJ Fero
EX CS1.6 admin
EX cs go admin
ex TA
ex PS
ex Prava 2
ex pisanie do verejneho
ex udrzba rumok
ex tvorba roomok
ex nahadzovanie vyssieho prava
ex dj fero no icon
Uživatelský avatar
DeNto
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1220
Registrován: 05 říj 2018, 17:23

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod odyseenko » 08 pro 2019, 00:21 VIP

Lilka píše:No a napises vedeniu ze kde mam svoje ikonky ktore som si ZAPLATILA a pride mi odkaz aby som si ich proste kupila znova wtf xd gamesites ide do sraciek... :)



Nejaká blbosť, každému zamenili ikonky, kto si o nich požiadal a mal ich
Obrázek

Svet sa rúti do prdele. Tak sa pripútajme a užime si jazdu!

Posledný mohykán Jailbreaku...
Uživatelský avatar
odyseenko
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 2004
Registrován: 17 úno 2014, 21:05
Bydliště: Only Teardrops

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod BaByBoSs » 08 pro 2019, 11:09 VIP

Lilka píše:No a napises vedeniu ze kde mam svoje ikonky ktore som si ZAPLATILA a pride mi odkaz aby som si ich proste kupila znova wtf xd gamesites ide do sraciek... :)


Tak si požiadam niekoho s Vedenia aby ti nahodil ikonky po prípade keby máš všetky tak Master of All- A problém je vyriešeny.. Nie?
Hneď nadávaš na vedenie portálu....

S pozdravom BaByBooS
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod SENSEIGS » 10 pro 2019, 16:46 VIP

Whoik píše:Ahoj,

k většině těch věcí se vyjadřovat nebudu, protože to nedává vůbec žádný smysl, tak aspoň věcně k těm VIP na TS.

Pokud někdo měl VIP na starém TS, stačí kontaktovat někoho z vedení, kdo je zrovna na TS a ve spolupráci s vámi se vám nahodí VIP na 4 měsíce na nový TS server, včetně přehození ikonek ve stejném počtu, jaký jste měli na starém Teamspeaku.



pochybiju ty trosko, že ty si do GSKA dal obec 100 KČ :D si k smíchu ty sám osobně :)
FURIEN MASTER



Obrázek
Uživatelský avatar
SENSEIGS
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28 pro 2018, 09:23

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod whiter » 16 pro 2019, 19:30

SENSEIGS píše:
Whoik píše:Ahoj,

k většině těch věcí se vyjadřovat nebudu, protože to nedává vůbec žádný smysl, tak aspoň věcně k těm VIP na TS.

Pokud někdo měl VIP na starém TS, stačí kontaktovat někoho z vedení, kdo je zrovna na TS a ve spolupráci s vámi se vám nahodí VIP na 4 měsíce na nový TS server, včetně přehození ikonek ve stejném počtu, jaký jste měli na starém Teamspeaku.



pochybiju ty trosko, že ty si do GSKA dal obec 100 KČ :D si k smíchu ty sám osobně :)


Tady vypisuješ, jak GS jde do sraček a 10 dní na to stejně požádáš o práva, ty jseš dobrej šašek fakt, trošku se vzpamatuj co píšeš, nikdo tě nenutí aby sis musel kupovat roomky, můžeš si vytvořit svojí, kterou budeš mít celou dobu pod odpojení, tak co řešíš? :D
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: Dobrý den, troška ubohost Whoiik?!

Příspěvekod Pr0fik » 02 led 2020, 00:40

Alfondra píše:Líbí se mi, jak máš v podpisu vypsaný všechna VIP, která vlastníš a pak nad tou samou věcí strašně pláčeš. Nelíbí se ti koncept apartmánů? Nekupuj si ho. Nevšiml jsem si, že by je GS tlačilo přes mrtvoly všem do ksichtu, chceš si ho koupit? Kup si ho. Nechceš si ho koupit? Založ si free roomku.

Nevím jestli máš nějaké zkušenosti s vedením portálu takovýchto rozměrů, já třeba ne, ale každému, kdo má alespoň dvojciferný inteligenční kvocient dojde, že nejdůležitější je, aby si na sebe portál vydělal, co víc, aby vydělal tolik, aby finance mohli být investovány do dalšího vývoje a zlepšování. Mě osobně třeba přijde trochu úsměvný systém ikonek, no a co? Nikdo mě k jejich nákupu nenutí. Jsou tu hráči, kterým to přijde dobré, proto tímto způsobem portál podpoří, je to jejich věc.

No a s tím "Českým portálem" jsi tomu nasadil korunu. Jak můžeš vůbec říct takovou blbost? Miluju tyhle šovinistycký kecy, Slováci byli, jsou a budou součástí tohohle portálu a je to jedině dobře. Čím větší komunita, tím lépe a je fakt ubohý dělit to na Čechy a Slováky.

To, že někomu tento portál nevyhovuje, je naprosto v pořádku, může kdykoli svobodně odejít a zase se vrátit, každému po chuti. Ke koupi VIP, apartmánů nebo ikonek tě nikdo nenutí, takže pláčeš na špatném hrobě.
A kvůli tomu, že jsi ty nebo někdo v tvém okolí línej napsat na VIP support, tady nemusíš brečet a kopat kolem sebe, jak jsou všichni debilní a honí se za penězi.

Menší rada na závěr, místo urážení všech kolem tebe a potřeby veřejně prezentovat svoje názory, bych možná zašel za učitelkou českého jazyka a poprosil jí o nějaký cviční diktát na základy gramatiky a pravopisu.

S přáním hezkého dne,

-Alfondra



To co tady popisuješ, už pár let uplně nefunguje :D Ale pěkný slohík
„Tvrdá práce je bezcenná pro ty, kteří nevěří v sebe..“
Uživatelský avatar
Pr0fik
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 80
Registrován: 29 lis 2019, 21:17


Zpět na Rady a Nápady

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník