Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animacich.

Příspěvekod Greennovis » 25 říj 2019, 21:32

Připada vam normalni přidat nejake debilni animace o ktere se nikdo neprosil a potom aby každé kolo na každém jb serveru davali admini příkazy o tom at delam nejake animace a killovaly za to že to nedelam dost rychle kdyz mam teprve napsane /m.

To fakt kopat to hlavy toho kdo s tím přišel tam vůbec něco takového přidat. Jediné co to děla je že to kazí hru. Příkazy by se měli týkat hry a ne že jsou příkazy co jsou víceméně "Kdo nemá bindy ma kill"
Greennovis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 čer 2016, 13:59

Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animacich.

od Rumcajz » 25 říj 2019, 21:32

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Smažte ty stupidní kometáre nebo mu zakažte vyjadrovat se

Příspěvekod Twixo38 » 26 říj 2019, 09:01 VIP

Pripadá ti normálne tu pridať debilne komentáre, o ktoré ťa nikto neprosil? A potom aby každý topic mal tvoje nepremyslené a z brucha vygrcané názory miesto toho, aby si napísal jeden realný dôvod zrušenia animácií a do správnej sekcie.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod KhalDenny » 26 říj 2019, 09:05 VIP

Greennovis píše:Připada vam normalni přidat nejake debilni animace o ktere se nikdo neprosil a potom aby každé kolo na každém jb serveru davali admini příkazy o tom at delam nejake animace a killovaly za to že to nedelam dost rychle kdyz mam teprve napsane /m.

To fakt kopat to hlavy toho kdo s tím přišel tam vůbec něco takového přidat. Jediné co to děla je že to kazí hru. Příkazy by se měli týkat hry a ne že jsou příkazy co jsou víceméně "Kdo nemá bindy ma kill"

Ako my tu hráčov nedržíme, ak sa ti naše animácie nepáčia tak u nás jednoducho nehraj ale animácie sa 100% mazať kvôli tebe nebudú
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod Greennovis » 26 říj 2019, 17:28

KhalDenny píše:
Greennovis píše:Připada vam normalni přidat nejake debilni animace o ktere se nikdo neprosil a potom aby každé kolo na každém jb serveru davali admini příkazy o tom at delam nejake animace a killovaly za to že to nedelam dost rychle kdyz mam teprve napsane /m.

To fakt kopat to hlavy toho kdo s tím přišel tam vůbec něco takového přidat. Jediné co to děla je že to kazí hru. Příkazy by se měli týkat hry a ne že jsou příkazy co jsou víceméně "Kdo nemá bindy ma kill"

Ako my tu hráčov nedržíme, ak sa ti naše animácie nepáčia tak u nás jednoducho nehraj ale animácie sa 100% mazať kvôli tebe nebudú


A tobě to příjde správné dávát příkazy na které musí lidi chodit do /menu. Když se to menu furt buguje a musíš to otevírat znova? Natož na to dávat poslední reakce na nejake hlupe animace. Uplně ste zkazily jb. Ve výsledku jste zavedli to že kdo nemá 160bindů nemusí ani na ten server lozit.

A dále akorát potvrzuješ to co říkám už roky. Admini na jb gamesite.cz jsou jenom na to aby kazily hru, aby si pořád vyýmýšleli svoje vlastní pravidla a za to killovaly. Dávali slaye za to že někdo rebeluje. Ano samozdřejmě že jsou i rozumní admini ale ty skoro nevidíte online. Nestačí že se člověk musí naučít jiné pravidla ke každému jinému adminovy, teď ještě přidáte nějaké hlůpé animace jako příkazy na ktré se musí lozit do menu.

Jinak když ste tak chytří tak mě teda vysvětlete co mám dělat v těchto situacích?

1. Mám byt na čáře, mám čupět a dívat se pod sebe. Simon dá poslední reakce na animaci. Postavím se abych mohl napsat /menu do chatu a dostanu kill za to že sem se postavil abych psal do chatu. Pokud tvoje odpověď je že si to mám nabindovat, připadá tí to správné požadovat po každém hráči jb abi si nabindoval 90 různých animací? Kam? Mám si kupit druhou kávenicu abych měl kam ty bindy dávat nebo jak?

2. Mám byt na čáře, mam zakazane čupět skákat boxovat stat. Tak teda dělám animace, simon řekne máte povoleno stát, zakázáno dělat animace. Tak zmačknu leve tlačítku myši na zrušení animace, nic to nedělá, mačkám mačkám konečně to přestane dělat animaci, jednou boxnu omylem protože rušení animace nebylo okamžité. Mám kill za to že sem boxnul. Tohle vám připadá správné? A né něco co akorát kazí hru?

3. Máme byt na zadní stěně boxu, je nás asi 12. Máme začat dělat animaci. Po asi 2 sekundách všichni kromě 2-3 lidí dostanou kill protože to neudelali dost rychle. Jestli je vaše odpověď to že to má každý mět nabindované. Připadá vám správné kdybych se připojil k ct a nedával nic jiného než animace 1 animace 2 animace 3 a killoval za to všechny za to že to nedělají dost rychle a pak jim řekl "nezájem, nikdo vás nenutí tu hrát, admin říká že to máte mět nabindované" Jak dlouho by lidi vydrželi na serveru? Komu by to připadalo jako dobrá hra? Protože to sem přesně včera viděl že borec dával na čáře jenom změny animací jednu za druhou a pak killoval lidi co to nedelali dost rychle, vykiloval všechny v momentu kdy nakočilo menu změny mapy. Tohle vám připadá správné?
Greennovis
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 čer 2016, 13:59

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod AdamGS » 10 pro 2019, 15:22 VIP

1. Mám byt na čáře, mám čupět a dívat se pod sebe. Simon dá poslední reakce na animaci. Postavím se abych mohl napsat /menu do chatu a dostanu kill za to že sem se postavil abych psal do chatu. Pokud tvoje odpověď je že si to mám nabindovat, připadá tí to správné požadovat po každém hráči jb abi si nabindoval 90 různých animací? Kam? Mám si kupit druhou kávenicu abych měl kam ty bindy dávat nebo jak?


bind "klávesa" "sm_animace" a tam tu animaci najít
2x VIP - TTT
1x VIP - JailBreak
1x VIP - web
Uživatelský avatar
AdamGS
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 268
Registrován: 04 dub 2018, 18:31

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod AngelOfDarkness » 10 pro 2019, 23:13 VIP

Greennovis píše:A tobě to příjde správné dávát příkazy na které musí lidi chodit do /menu. Když se to menu furt buguje a musíš to otevírat znova? Natož na to dávat poslední reakce na nejake hlupe animace. Uplně ste zkazily jb. Ve výsledku jste zavedli to že kdo nemá 160bindů nemusí ani na ten server lozit.

jako na 1.6 jsou taky animace a nikdy problem nebyl, navic muzes pouzit prikazy do chatu jako je treba /dance, to na co si stezujes je jen TVUJ problem

Greennovis píše:A dále akorát potvrzuješ to co říkám už roky. Admini na jb gamesite.cz jsou jenom na to aby kazily hru,

ZADNY admin umyslne nekazi hru! To co pises je jen cista lez.

Greennovis píše:aby si pořád vyýmýšleli svoje vlastní pravidla a za to killovaly

Vsichni maji stejny pravidla at uz obycejny hraci nebo admini,to ze se admin jednou splete neznamena, ze ma svoje pravidla.

Greennovis píše:Dávali slaye za to že někdo rebeluje.

davat slay za rebelovani ? dalsi lez, kdyz uz nevis za co kdo dostane slay aspon nelzi

Greennovis píše:Ano samozdřejmě že jsou i rozumní admini ale ty skoro nevidíte online.

pochybuju ze 90% adminu bude najednou offline, kdyz jedni z tech rozumnych maji nahrano pres 100h za mesic

Greennovis píše:teď ještě přidáte nějaké hlůpé animace jako příkazy na ktré se musí lozit do menu.

gameplay to vubec neovlivni, kdyz ti dam reakci na napsani neceho, taky si budes stezovat na to ze musis lozit do chatu ?

Greennovis píše:1. Mám byt na čáře, mám čupět a dívat se pod sebe. Simon dá poslední reakce na animaci. Postavím se abych mohl napsat /menu do chatu a dostanu kill za to že sem se postavil abych psal do chatu. Pokud tvoje odpověď je že si to mám nabindovat, připadá tí to správné požadovat po každém hráči jb abi si nabindoval 90 různých animací? Kam? Mám si kupit druhou kávenicu abych měl kam ty bindy dávat nebo jak?

nemuzes udelat animaci bez toho aniz by jsi STAL, takze logicky te nikdo nemuze za to zabit, pokud jsi za tohle dostal kill (o cemz pochybuju) tak ho muzes nahlasit a bude potrestan

Greennovis píše:Kam? Mám si kupit druhou kávenicu abych měl kam ty bindy dávat nebo jak?

muzes si udelat config ktery ti po napsani nejake cislovky (napr.: 1) udela animaci (kterou si do configu pojmenujes)

Greennovis píše:2. Mám byt na čáře, mam zakazane čupět skákat boxovat stat. Tak teda dělám animace, simon řekne máte povoleno stát, zakázáno dělat animace. Tak zmačknu leve tlačítku myši na zrušení animace, nic to nedělá, mačkám mačkám konečně to přestane dělat animaci, jednou boxnu omylem protože rušení animace nebylo okamžité. Mám kill za to že sem boxnul. Tohle vám připadá správné? A né něco co akorát kazí hru?

jako je to tvoje hloupost ze pouzivas boxovani pro zruseni animace, kdyby jsi aspon trosku cetl veci co mas na obrazovce, zjistil by jsi, ze nemusis mackat JEN boxovani ;)

Greennovis píše:3. Máme byt na zadní stěně boxu, je nás asi 12. Máme začat dělat animaci. Po asi 2 sekundách všichni kromě 2-3 lidí dostanou kill protože to neudelali dost rychle. Jestli je vaše odpověď to že to má každý mět nabindované. Připadá vám správné kdybych se připojil k ct a nedával nic jiného než animace 1 animace 2 animace 3 a killoval za to všechny za to že to nedělají dost rychle a pak jim řekl "nezájem, nikdo vás nenutí tu hrát, admin říká že to máte mět nabindované" Jak dlouho by lidi vydrželi na serveru? Komu by to připadalo jako dobrá hra? Protože to sem přesně včera viděl že borec dával na čáře jenom změny animací jednu za druhou a pak killoval lidi co to nedelali dost rychle, vykiloval všechny v momentu kdy nakočilo menu změny mapy. Tohle vám připadá správné?

jak uz jsem psal, stejnou vec muzes udelat i s napsanim nejakeho slova do chatu napr.: nejneobhospodařovávatelnější myslis si ze to vsichni stihnou napsat do 2s ?
SIMON by mel byt kreativni a nedavat cely kolo jen reakce, od toho jsou tu admini, kteri by meli toho simona upozornit, popripade prehodit. Pokud tomu chces zabranit u hracu, mas moznost nekoho natocit a bude potrestan :)

SHRNU TO: cele tvoje stezovani je jen o tom ze nekdo prisel s necim novym a tobe se to nelibi a ocekavas ze kvuli jednomu cloveku se to odstrani. Bohuzel tak to nefunguje ani tady, ani v Real lifu...
Ani s jednou veci z toho co jsi napsal jsem se nesetkal a pochybuji ze se staly. Samozrejme se muzu mylit.
Hraci maji s animacemi i dobre napady, ktere jsi pres tohle vse asi uplne prehledl..
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod Deluxe391 » 11 pro 2019, 12:10 VIP

Příspěvekod Greennovis » 26 říj 2019, 17:28
je to stare...

To je hráč co prisiel, napisal si svoje a isiel prec, netreba to riesit :)
Uživatelský avatar
Deluxe391
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 641
Registrován: 30 led 2017, 21:47

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod ViktorOnlyJB » 01 led 2020, 11:22 VIP

Deluxe391 píše:
Příspěvekod Greennovis » 26 říj 2019, 17:28
je to stare...

To je hráč co prisiel, napisal si svoje a isiel prec, netreba to riesit :)

:lol: Ten Adam otevřel debatu 3 měsíce starou a admin se toho chytne :D Feelsbadman Angele
ex 1.6Admin -> XY let.
ex GOAdmin -> XY let.
xd
4x vítěz JB Football Cupu - 4v4, 3v3, 2v2; 2v2 - GS Football Maestro - Golden Hattrick
Uživatelský avatar
ViktorOnlyJB
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1348
Registrován: 24 led 2013, 20:26
Bydliště: Tam kde si lehnu..

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod Twixo38 » 01 led 2020, 11:35 VIP

ViktorOnlyJB píše: :lol: Ten Adam otevřel debatu 3 měsíce starou a admin se toho chytne :D Feelsbadman Angele


:lol: :lol: :lol:
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48

Re: Smažte ty stupidní animace nebo zakažte příkazy o animac

Příspěvekod AngelOfDarkness » 01 led 2020, 15:14 VIP

:cry:
Vaše zpráva obsahuje 5 znaků, nastavené minimum je ale 10.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
AngelOfDarkness
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 696
Registrován: 02 říj 2013, 19:19
Bydliště: V nebi


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků