I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V]Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod kefr8 » 09 pro 2019, 18:33

1. Main Builder Fletcher_CZ just muted me for speaking english. Like wtf? Its not prohibited to speak english on this portal, even VIP buying process is translated to english at CS 1.6.

2. https://imgur.com/a/K1baEKv
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

[V]Fletcher_CZ / Survival

od Rumcajz » 09 pro 2019, 18:33

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod OriolGamer » 09 pro 2019, 18:48

Chápu, že tě zarazil mute co sem ti dal za psaní cizími jazyky do chatu, ale několikrát si byl upozorněn na to aby jsi psal česky. Jsi na CZ/SK serveru a hráčům i ostatním vadí, že někdo píše jinými jazyky do chatu a ještě k tomu samé random zprávy...
Stále se snažíš (a nejen ty) na sebe jakýmkoliv způsobem upozorňovat a získat si pozornost.
Zhruba za posledních 10 dní jdou o tobě slyšet ze všech stran jen samé stížnosti a hlášení, které pojednávají o tvém chování a vyjadřování.

Takže kdybys byl tak hodný a začal se chovat jak máš a ze všeho hlavně přestal trollit, uvítal bych to nejen já, ale i celý server.



[PS: S těmi stížnostmi byste taky mohli ubrat, toto je forum a ne seznamka (myšleno, že píšete stížnosti jen ze zábavy) ]
Obrázek
Uživatelský avatar
OriolGamer
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 269
Registrován: 16 bře 2018, 22:05

Re: Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod kefr8 » 09 pro 2019, 18:59

I don't spam, I swear rarely, so why should I stop answering players that ask me a question? You give absolutely no warnings to player named "Osku958" that constantly, like every 2 minutes types "osku je nej", "maju je nej" and other bullshit that triggers me, and probably most of the other players too.

And no, i'm not gonna stop typing in english, if any HLSA or someone in higher position will warn me to change my language, I will do so.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod OriolGamer » 09 pro 2019, 19:20

O žádném spamu nebylo ani slovo, takže se nesnaž o nějaké mystifikace, které by mohly vést k nekonečnému řešení a
dohadování, o které nestojí doufám ani jeden z nás, ohledně zbytečných výplodů tvé špatně promyšlené zábavy.

Na forku si klidně piš anglicky, mě to problém nedělá, ale bude to tvůj problém, až tě za to někdo "zdrbe" (a nebude tak hodný
jako já), ale na serveru už se to doufám nebude opakovat, nebo budeme muset přistoupit k dalšímu řešení tohoto problému, které by mohlo opět vyústit v "nečekané" stížnosti na a-team.
Obrázek
Uživatelský avatar
OriolGamer
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 269
Registrován: 16 bře 2018, 22:05

Re: Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod kefr8 » 09 pro 2019, 19:35

OriolGamer píše: Jsi na CZ/SK serveru a hráčům i ostatním vadí, že někdo píše jinými jazyky do chatu a ještě k tomu samé random zprávy...


Jediný kdo s tím měl problém jsi ty, Totalus a Osku který mimochodem má se mnou problém i když píšu česky. Za random zprávy a odpovídání na každou blbost jsi mi mohl dát mute i před tím než jsem začal psát anglicky, ale tebe a Totaluse z nějakého důvodu triggernulo to že píšu ty samé blbosti, akorát v jiném jazyce, který v tom nehraje absolutně žádnou roli a důvod banu docela jasně konstatoval že jsem ho dostal za jazyk.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: Fletcher_CZ / Survival

Příspěvekod Surprice » 10 pro 2019, 17:46 VIP

Písať anglicky samozrejme zakázané nie je, ale pokiaľ ťa admin upozorní na to, že to nemáš robiť, lebo to niekomu prekáža, tak vtom nebudem naschvál pokračovať a provokovať.

Pokiaľ sa chceš porovnávať s osku, vtom prípade neočakávaj mute na 10m, ale na pár týždňov, k čomu máš samozrejme veľmi blízko po dôkladom vzhliadnutí tvojho chat logu.

Pokiaľ vo vašom chovaní mienite pokračovať spolu s cobblestone, tak sa k vám bude aj pristupovať. Ak máš ešte nejaké pripomienky, tak mi ich pošli do pmky.
Uživatelský avatar
Surprice
Minecraft admin
Minecraft admin
 
Příspěvky: 645
Registrován: 18 říj 2014, 16:06


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků