I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Sťažnosť oprávnená]AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod Smouky » 12 pro 2019, 18:48 VIP

1) Mapa jail_anka_v1 : Na mříž od cely pokládám blok, aby se mi nezavírala a já ji stále nemusel otevírat. Admin-akademik 2 krát něco zamumlá do mikrofonu a na moji otázku "co?", protože mu nerozumím, mne hází o zem a přehazuje k T. Zajímal by mne důvod slaye a přehozu.

http://leteckaposta.cz/102478863
23:15 je to HLTV

2) simon říká "můžeš začít", o cca 4 sec. dostávám kill, že jsem dostal příkaz a nesplnil jej. "Můžeš začít" je prosím od kdy příkaz (viz chat) ? Další kolo VD nenahlásí.

http://leteckaposta.cz/607925017
21:52 - FK

Díky za vyřešení.
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

[Sťažnosť oprávnená]AffectedUnicorn // JB

od Rumcajz » 12 pro 2019, 18:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod RoZa » 12 pro 2019, 18:52 VIP

Pozriem sa na to a do hodiny sa ti vyjadrím.
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod RoZa » 12 pro 2019, 19:30 VIP

1) Hovoril som ti prvýkrát v 23:30 že máš zmazať ten blok, sám dobre vieš aj bez môjho upozornenia, že sa nesmie blokmi bugovať. Poslednýkrát keď som to povedal som lagol, no nemení to nič na veci. Prehodenie bolo za zneužívanie smenu, bugovanie.

2) Vážne? Tento FK padol pokiaľ viem 8.11. a ospravedlnil som sa ti za to hneď ako som zistil, že simon povedal môžeš, FK si dostal, ospravedlnenie tiež, pripojil si sa ale neskôr znova, vtedy som sa ti ospravedlnil ale na VD si už nemal nárok.
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod Smouky » 12 pro 2019, 19:38 VIP

1) Nevím, že se to nesmí. Znám X map, kde se s blokama dá udělat super atrakce, když je bugneš a spousta hráčů včetně adminů toho využívá. pokud to nebrání ve vzpouře, nebo tím jinak nekazím hru, nevidím důvod si ty mříže nepodržet, když se stále zavírají.

Nechápu, proč si mě nezvedl a normálně mi to neřekl. Chceš být frajer a mazat to jako ostřílenej admin ? Tak ti píšu rovnou, že na to ještě nemáš a měl by si se uklidnit. Nevidím důvod mi to normálně nevysvětlit, já bych s tím problém neměl.

2) FK si dal, VD další kolo nenahlásil. Já se odpojil a když jsem znovu došel na server, tak jsi akorát přiznal FK. Omluvy jsem si teda nevšiml a když už si tu napsal datum, dá se to docela easy dohledat :)
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod RoZa » 12 pro 2019, 19:55 VIP

Na deme v čase 28:15 som videl, že si sa znova pripojil a písal som ti, že si dostal FK, vo voice som sa ti ospravedlnil keď som sa rozpraval s katijkou, to však nie je na deme počuť a hltv nie je k dispozícii. Stále ale nechápem, prečo to nahlasuješ po mesiaci.
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod Smouky » 12 pro 2019, 20:09 VIP

Já si myslím, že je jedno kdy to sem dám, byl jsi a stále jsi admin-akademik, fk si dal, později přiznal, ale bez omluvy !!!. Nasralo mě to, ale neměl jsem potřebu si stěžovat, dneska už ji mám. V případě, že by byl takto hráč nahlášen do PP, dostal by ban, tak by mne zajímalo, jestli budeš potrestaný ty.


JB jako takový nemá nikde sepsaná všechna pravidla. I když to člověk 5 let hraje, může se vyskytnout situace, u které si není jistý. Já takto blok pokládám roky a nikdy mne za to nikdo netrestal. Já myslel, že zrovna na JB speciálně má admin v klidu hráči situaci vysvětlit a až poté jednat. Ty si se mnou jednal jako hovado.

Dále se nebudu mít asi potřebu vyjadřovat, tak počkáme na nějaký HLSAčko.
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod RoZa » 12 pro 2019, 20:13 VIP

Na jailbreaku nemôžeš využívať bloky na to, aby si znevýhodňoval hráčov, zabraňoval vzburám, a kazil zmysel atrakcií, či inak poškodzoval mapu.
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod Smouky » 12 pro 2019, 20:19 VIP

AffectedUnicorn píše:Na jailbreaku nemôžeš využívať bloky na to, aby si znevýhodňoval hráčov, zabraňoval vzburám, a kazil zmysel atrakcií, či inak poškodzoval mapu.



Přesně toto si mi mohl v klidu říct na serveru a nemuseli jsme tu teď psát :) BTW: jaký bod výše vypsaného pravidla jsem já tím blokem porušil ?
Uživatelský avatar
Smouky
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 281
Registrován: 07 bře 2013, 17:29

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod RoZa » 12 pro 2019, 20:30 VIP

Zabraňoval si vzburám, nejdeme si tu vytvárať konverzáciu, počkajme teda na HLSA :D
Uživatelský avatar
RoZa
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 225
Registrován: 14 led 2018, 16:26
Bydliště: Bratislava

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod Katijkaa » 12 pro 2019, 20:36

Vyjadrujem sa kam nemám
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod BaByBoSs » 12 pro 2019, 21:01 VIP

Vyjadrujem sa kam nemám...
Obrázek
Uživatelský avatar
BaByBoSs
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 770
Registrován: 24 dub 2018, 14:35
Bydliště: BaseBuilder New

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod eXtr3mer » 12 pro 2019, 21:25

Lockujem kým sa na to niekto z JB HLSA nepozrie...
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51

Re: AffectedUnicorn // JB

Příspěvekod asdfJB » 12 pro 2019, 23:02 VIP

1) Nevidím dôvod blokovať dvere od ciel blokom. Buď ich chceš mať v cele alebo nie, tak sa podľa toho zariaď.

To bolo k situácii, čo nemení nič na tom, že admina-akademika nebolo vôbec rozumieť, čo s ním preberiem a dohodneme sa na rozumnom riešení.

2) Samozrejme admin-akademik pochybil začo sa ti ale ospravedlnil a keďže admin akadémia funguje presne pre tieto prípady, tak mu to spoločne odpustíme, ak prisľúbi, že to pravidlo ovláda, tak ho nebudeme nijako trestať.

Sťažnosť oprávnená.
Uživatelský avatar
asdfJB
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1235
Registrován: 15 čer 2013, 06:02


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků