Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] Ban z nedorozumění

Příspěvekod Hollyy » 26 pro 2019, 19:23

Názov topicu: hølly♥ / TTT #1
SID hráče: STEAM_1:0:65078011
Odkaz banu z banlistu: trava-holly-teaming-t215645.html
Popíšte čo sa stalo: Z
Zdravím,
Tento ban je dosti diskutabilní, já jako T mám povinnost zabít všechny Inno, ale nikde se nepíše v jakém pořadí. To, že mě hráč Tráva nezabil nebyla moje chyba. Z mého úhlu pohledu to byla příležitost, které jsem se hned chopil, jelikož innocent na mě neutočil, což mi dávalo prvek utajení. Z těchto důvodu jsem po hráči Tráva neútočil hned ze začátku, pouze jsem využil příležitosti, kdy na mě Tráva, pro mě nepochopitelného důvodu neútočil. O žádný teaming se nejednalo, hráče nemám ani v přátelích.
Pokud se někdo provinil tak hráč Tráva, který mě nezabil, jak jsem již zmiňoval, já pouze využil příležitosti.
P.S Jako teaming to každopádně vypadalo, ale to chybou ze strany hráče [bTríva][/b], nikoliv mou.
Proto prosím žádám o unban.
Děkuji

Holly
Uživatelský avatar
Hollyy
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 6
Registrován: 11 črc 2019, 15:58

[V] Ban z nedorozumění

od Rumcajz » 26 pro 2019, 19:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Ban z nedorozumění

Příspěvekod ZelezoBeton » 27 pro 2019, 09:51 VIP

Máš plniť účel módu, môžeš si dať načas aby si sa neprezradil ale úmyselne nechávať nažive inocenta ktorý za tebou behá a sleduje ťa ako vraždíš je už trocha veľa.
Keby bol na serveri admin dá vám pravdepodobne iba slay ale nakoľko to bolo pp riešil to úmyselným kazením hry. Do budúcna skúsime pridať teamovanie do banovacieho poriadku.

Ban aj tak vypršal, vyriešené.
Obrázek
Uživatelský avatar
ZelezoBeton
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 839
Registrován: 09 led 2017, 18:26
Bydliště: San Francisco Armory


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků