Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

[Vyřešeno] Žádost o unban

Příspěvekod Anders » 26 pro 2019, 20:50

Zdravím chci se zeptat na to jestli by bylo možný zkrátit můj ban za dnešní prohřešek stalo se to že jsem mixingoval to přiznávám a druhá věc byla ta že jsem si přepsal auto na kámoše a chtěl si ho pak přepsat na sebe jedna z věcí proč se tohle celé stalo je že Deroy AppLoad prodávali firmu Ricardovi Milošovi ve které sem byl zaměstnaný když sem druhý den zjistil že nás o naši firmu ojebali tak sem si řekl že já AppLoada ojebu taky tim že si vylepší auto za free a přepíšu si ho tot celé co sem udělal a ten mixing je že si myslím že každý normální člověk bude respektovat že někdo z jeho drahých spí a nechce ho narušovat v jeho spánku :slight_smile: myslím si že tenhle ban je uplně zbytečný byl bych rád o snížení
jsem si vědom svého špatného chování v dané situaci myslel sem si že dostanu insta ban hraju jeden den a chtěl sem si nějak udržet své auto na které sem vydělal
Anders
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 pro 2019, 20:42

[Vyřešeno] Žádost o unban

od Rumcajz » 26 pro 2019, 20:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádost o unban

Příspěvekod apploud » 27 pro 2019, 02:29 VIP

Ahoj

Dĺžka banu bola určená po dohode s SA Bulletom.

Väčšinu dôvodov si už popísal sám. Spectoval som ťa kvôli tomu, že ťa niekto nahlásil ako si si vytunil auto za všetky firemné peniaze, následne si odišiel a prepísal si to na niekoho iného s cieľom, že to potom dostaneš späť na inú postavu.

Mixoval si už pár dni predtým, kde si každému odpisoval do local ooc chatu. Včera som ťa na to upozorňoval. Dnes si mixoval s hráčom Ricardo Milos ( Salámek ). Rozprával si o tom ako sa ti "podarilo" oklamať admina tým, že si si zmenil postavu a nadávky na admina ani nespomínam.

Meta -> Prišiel za tebou už spomínaný hráč Salámek a ty si hneď vedel o koho ide.

A to tvoje vyjadrovanie.. skús byť slušnejší a možno by sa to skrátiť aj dalo.
Life is good, without it we'd all be dead.
Uživatelský avatar
apploud
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2019, 00:17

Re: Žádost o unban

Příspěvekod Trsak » 27 pro 2019, 11:57 VIP

Vzhledem k tomu že se neumíš chovat a na Discordu pokračuješ s urážkami a přesto si tu dojdeš požádat o unban ti ban zkrácen nijak nebude.

Vyřešeno
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků