I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyřešeno] Lucinka

Příspěvekod Paradizo » 28 pro 2019, 04:02

Upravila som to omylom.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

[Vyřešeno] Lucinka

od Rumcajz » 28 pro 2019, 04:02

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucinka

Příspěvekod Lucinka87 » 28 pro 2019, 12:39

Ahoj Paradizo,
Písala som ti SPRAVU, omylom ( sama neviem popravde ako sa to stalo ) som editla tvoju sťažnosť za čož sa veľmi ospravedlňujem. Sťažnosť je v riešení a hneď skontaktujem vedenie zdali by sa ta správa nedala vrátiť. Ešte raz sa OSPRAVEDLŇUJEM.
Když nemužeš tak pridej víc! :)
Uživatelský avatar
Lucinka87
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 04 kvě 2019, 15:58

Re: Lucinka

Příspěvekod gagefranjo » 28 pro 2019, 14:17

Omlouvám se, už se nebudu vyjadřovat, kde nemám. Už se to určitě nestane, dám si na to pozor!

Obrázek
gagefranjo
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 čer 2019, 11:40

Re: Lucinka

Příspěvekod Paradizo » 28 pro 2019, 14:58

Budu jen doufat, že se to bude moci nějak z úprav vrátit nazpět, protože jsem to psal hodně dlouho.
Bohužel Tvoji omluvu nejsem schopen akceptovat, protože musíš udělat několik kroků, aby se Ti povedl tento kousek a vymazat mi celou zprávu. Chápal bych Tvoji chybu, kdyby to bylo na jednom kliknutí a opravdu se dalo splést. Jenže editnou zprávu, potom ji smazat a ještě potvrdit její úpravu není na jednu chybu z tvé strany.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Lucinka

Příspěvekod Trsak » 28 pro 2019, 15:07 VIP

Paradizo píše:Budu jen doufat, že se to bude moci nějak z úprav vrátit nazpět, protože jsem to psal hodně dlouho.
Bohužel Tvoji omluvu nejsem schopen akceptovat, protože musíš udělat několik kroků, aby se Ti povedl tento kousek a vymazat mi celou zprávu. Chápal bych Tvoji chybu, kdyby to bylo na jednom kliknutí a opravdu se dalo splést. Jenže editnou zprávu, potom ji smazat a ještě potvrdit její úpravu není na jednu chybu z tvé strany.


Když cituješ zprávu tak tu zprávu taky mažeš, takže se to lehce zamění. Takže ne, fakt to není něco kde bys musel 3x kliknout špatně jak tvrdíte. Akorát místo citovat klikneš omylem na upravit a je to. Taktéž se mi to stalo u jednoho náboru v GOčku cca 8 měsíců doztadu.

Já tu stížnost včera přečíst stihl a mám pocit, že to stihl i Gustík. Takže se nic moc nestalo.

K samotné stížnosti ať se teda pak vyjádří někdo jiný. Většina toho co jsi psal ohledně úbytku hráčů apod. byla vaše klasická sbírka nesmyslů. Proto nemá smysl se k tomu ani vyjadřovat. ;)
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka

Příspěvekod Paradizo » 28 pro 2019, 15:11

O úbytku hráčů byla snad věnována pozornost v jedné větě. Stížnost byla na Lucii, kde bylo dost jasně popsáno co se stalo, jak se to stalo a jak se chová.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Lucinka

Příspěvekod Gustik » 30 pro 2019, 04:36 VIP

Stížnost jsem si bohužel nepřečetl, předpokládám ale, že to bylo víceméně to, co jsi psal ve své ub žádosti.

Lucince již bylo "zpíváno" na TS ohledně jejího chování, i díky této stížnosti. Věřím, že se jak její, tak i tvé chování zlepší a nebudeme zde na fóru tak často potkávat. :)

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Vyřešeno] Lucinka

Příspěvekod BarryAtua » 08 bře 2021, 20:22

Paradizo píše:Upravila som to omylom.


Ale tak stane se, že jo! 8-)
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků