Volná diskuze o našich serverech a módech.

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Paradizo » 30 pro 2019, 18:50

Trsaku, vidíš to? Vidíš opět ten rozdíl mezi hráčem a adminem - ta neférovost?
Píšeš, že my máme nějaký dojem a myslíme si, že máme pravdu - tohle je podle Vás špatně a my s tím nic neuděláme.
Naopak, ale to, že vy si myslíte a máte dojem, že bylo cíleně mířené na admina Lucie "píča, jako píča", to už berete vy jako pravdu se kterou naložíte, jak uznáte za vhodné a zakročíte s hráčem, jak chcete a dáte mu ban. Jen protože si myslíte, máte dojem a je něco očividné. Vidíš tenhle fakt, který jsi teď napsal a svým způsobem si protiřečíš, protože jednou zakročíš tak a potom onak.
Naposledy upravil Paradizo dne 30 pro 2019, 18:52, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Lucinka/Paradizo

od Rumcajz » 30 pro 2019, 18:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod TeeNka » 30 pro 2019, 18:51 VIP

Pořád pojmy a dojmy..

Tak nám řekni, jak se člověk s novou postavou dostane k takovému balíku peněz? Ráda si to vezmu k srdci a využiji této možnosti ve hře též.
My jsme odešli, stejně jako 75% stalých hráčů, které jsi tam měl posazených denně 24/7, a proč? Řekni mi Trsáku, proč se musí otevírat whitelist a dávat se server na NONWL? Proč tam nejsou ty řady, které tam bývaly kdysi? Dej tý "holce" (jak mě nazvala v PM) prostor se vyjádřit a neřeš za ní pořád ty průsery... Pořád upozorňuje na to, že je dospělá, tak ať si své průsery žehlí sama.
Uživatelský avatar
TeeNka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 22 črc 2014, 10:56
Bydliště: Lamaland

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 18:57 VIP

TeeNka píše:Pořád pojmy a dojmy..

Tak nám řekni, jak se člověk s novou postavou dostane k takovému balíku peněz? Ráda si to vezmu k srdci a využiji této možnosti ve hře též.
My jsme odešli, stejně jako 75% stalých hráčů, které jsi tam měl posazených denně 24/7, a proč? Řekni mi Trsáku, proč se musí otevírat whitelist a dávat se server na NONWL? Proč tam nejsou ty řady, které tam bývaly kdysi? Dej tý "holce" (jak mě nazvala v PM) prostor se vyjádřit a neřeš za ní pořád ty průsery... Pořád upozorňuje na to, že je dospělá, tak ať si své průsery žehlí sama.


K těm penězům jsem se už vyjádřil zyxovi. Na to co jsi napsala se nemá smysl ani vyjadřovat. 8-)
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod HERMES123XD » 30 pro 2019, 19:24

Zdravím, neustále mi vrtá hlavou, jak to vlastně všechno je, když my do toho podle všeho prý nevidíme.
"lidi co do toho vůbec nevidí"
"Jsi vedle jak ta jedle"
"Zase píšeš o něčem, o čem nic nevíš"
"Devadesát procent věcí o kterých píšete je úplně jinak"
Myslím si, že Paradizo a Lamča zde psali fakta, která byla doložena i důkazem, každopádně když jim napíšeš to zmíněné výše, tak se ani jedna strana na ničem nikdy neshodne a vznikají z toho další hroty. Tím prosím o vysvětlení toho, do čeho my nevidíme a jak to tedy vlastně všechno je, protože to je důležitá součást celé debaty.
Uživatelský avatar
HERMES123XD
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 08 srp 2019, 10:44

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Trsak » 30 pro 2019, 19:30 VIP

Nevidíte do toho, protože do toho ani jako hráči většinou vidět nemáte, jedná se o interní věci.
Nevím proč furt máte pocit, že Vám musíme vše říkat. Já tu debatu vést nechci, nemám k tomu důvod, pro mě už je to uzavřené.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Majunkax » 30 pro 2019, 19:42 VIP

:D :D komedie. Lucie, gratuluji ti, jsi vážně skvělá. Pokračuj v tom co děláš i nadále. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Paradizo » 30 pro 2019, 20:03

My jako hráči do ničeho vidět nechceme, ale když se řeší problematika a fungování serveru, tak si myslím, že i hráči by měli mít právo na to, aby se s nimi jednalo férově, na úrovni a aby se nedělali rozdíly mezi oblíbenci, hráči a adminy. Jako obdivuju Tě, Trsmene už jen z toho, jak tady snažíš hájit právo Lucie, přitom se Tě momentálně tahle tématika skoro netýká. Chtěl bych opravdu, aby se vyjádřila i ona sama a vyjádřila se k dané situaci a uvedla vše na pravou míru, tak jak si to myslí sama Lucie.
Lucko, nevážíš si absolutně ničeho, zneužíváš své blízké ve svůj prospěch. Pohrdáš všemi lidmi, i svým přítelem. Myslíš si, že se svět točí jen kolem Tebe, ale každý chodí se džbánem tak dlouho, dokud se ucho neutrhne. Rychle jsi zapomněla, kdo Tě dostal do situace ve které momentálně jsi. Pamatuješ na ty časy, když jsi nebyla admin? Zkus si vzpomenout a připomět si to, že vše není tak, jak se zdá :).
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44

Re: Lucinka/Paradizo

Příspěvekod Gustik » 30 pro 2019, 20:11 VIP

Jak jsem již napsal, stížnost na Lucinku jsem řešil já a již je uzavřena. S nikým nejednám v rukavičkách a kdyby to bylo jiné SA ba dokonce HLSA, stížnost bude vyřešena úplně stejně.

Odjakživa zde funguje systém, že pokud chceš unban, být adminem nebo máš stížnosta na admina - jdeš na fórum! Což všichni zúčastnění moc dobře ví. Ohánět se tady nějakou "stížností", kterou jsme řešili na Discordu před 3 měsíci, eh... :?

HERMES123XD píše:Zdravím, neustále mi vrtá hlavou, jak to vlastně všechno je, když my do toho podle všeho prý nevidíme.
Hráčům se sdělují jen ty informace, které potřebují vědět. Tak jako třeba akademikům, adminům, SA, HLSA atd.

Paradizo píše: ... Lucko, nevážíš si absolutně ničeho, zneužíváš své blízké ve svůj prospěch. Pohrdáš všemi lidmi ...
Důležité je, jestli odvádí dobře svou práci jako SA, že jela jednosměrkou nebo hodila plast do papíru nikoho nezajímá. Nebudeme tu neustále řešit vaše osobní problémy. Jinak obvinění bez důkazů si nechte pro sebe a napište je třeba do deníčku, ne sem na web.

A pokud si myslíte, že je server zničen a k hovnu, zde si můžete najít náhradu. Nebudeme se zlobit, když půjdete hrát jinam. ;)

Tím hezky krásně uzavřeme tento topic a nebudeme nadále řešit vaše dětinské války.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Předchozí

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků