I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Trsák znovuotevření

Příspěvekod F3N0M3N » 31 pro 2019, 12:49 VIP

Zdravím, chtěl bych poprosit o znovuotevření stížnosti na admina Trsáka a porposil bych o vyřešení ze strany nějaké kompetentnější osoby, ne člověka na kterého je směřována celá stížnost.

trsak-discord-t215895.html

Trsak píše:Díky za krásnej topic, ani to číst nebudu.

Máš perma ban, nemáš tam co dělat. Ale chápu, že nemáš na Silvestra nic lepšího, než tam být. :lol:


- je to stížnost plná důkazů a faktů, ne nesmyslných blábolů, o kterých nic nevíme, jak rád používáš. Proto by asi bylo dobré si ji přečíst.
- Mám permanentní ban, nemám tam, co dělat, ale to neznamená, že nemůžu napsat stížnost, klidně mi to mohl někdo nascreenovat :) A mohl to sem postnout kdokoliv...
Trsak píše:ani na discordu nejste (možná teda fenomen víc pár věci z doslechu, protože nemá nic lepšího na práci než to tu celé sledovat)


- Silvestr se slaví především v noci z 31.12. na 1.1., nikoliv z té předešlé. Poprosil bych trochu víc profesionality, méně urážek a netahání mého osobního života sem na web, co kdybych začal vytahovat osobnější věci třeba na tebe já? :roll:

Trsak píše:Nemáme určená pro Discord žádná pravidla a tak jsem logicky žádná ani nemohl porušit.

- Já tu píšu něco o tom, že by jsi porušoval pravidla?
Trsak píše:veškerá provokace a vulgarismy se budou na discordu bez lítosti banovat
... jedno z pravidel (viz zainteresovaná opětovná tolerance vulgarismů a provokace od Kawaii

I kdyby nebyly pořád tvrdíte, že tu není žádný dvojí metr, pak přijdu s touto stížností, zakomponuji do ni přístup ke hráči Erbi a hráčce maju a následně opět úplně opačný přístup k hráčce Kawaii a Trsák na to zareaguje, jak zareagoval, tak tím prakticky řekne. Ano, máme tu dvojí metr, banuji a dávám mute hráčům, co se mi nelíbí nebo když jsem v náladě a naši kamarádku nijak trestat nebudu, protože s ní nemám žádný problém. Jak to teda je?
YouTube: ByF3N0M3N
https://www.youtube.com/user/ByF3N0M3N
Uživatelský avatar
F3N0M3N
CS 1.6 CheatHunter
CS 1.6 CheatHunter
 
Příspěvky: 1282
Registrován: 08 čer 2013, 14:04

Trsák znovuotevření

od Rumcajz » 31 pro 2019, 12:49

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Trsák znovuotevření

Příspěvekod Gustik » 31 pro 2019, 12:54 VIP

Já jsem kompetentní osoba a zavírám ti i tuto.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků