Zde můžete požádat u zrušení banu na serveru.

Znova

Příspěvekod zyx2g » 03 led 2020, 09:26

Takže po jedné zprávě se mi lockne žádost? Bez možnosti abych se mohl vyjádřit já? Takže já nehraju na serveru skoro 3 týdny a asi mám ten čas viď tam hrát teď mám tam koupené 2 UVIP do 6.4 a to že někomu píšu úplně mimo gs tak to bereš jak? Píšu mimo Gs ale stejně dostanu Ban? Vtipné. Nemluvě o tom že o mě píšeš že jsem kokot :D Taky ještě mi dát mute že napíšu "Takhle tančím když Trsak vydá update sice to není tak často, ale občas jo" Co je na tom? Ještě mi zkus říct že dáváš updaty každý den 1ho byl po 2 týdnech. Na serverech nemám Ban zatím a za co bych měl taky dostat ban? Za to že tam nehraju čekám na důvod "Nehraješ? Tak tu nehraj vůbec" :D Ach jo
Uživatelský avatar
zyx2g
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2018, 17:43
Bydliště: Karviná

Znova

od Rumcajz » 03 led 2020, 09:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Karviná

Re: Znova

Příspěvekod zyx2g » 03 led 2020, 09:34

Jo a ještě nemluvě o tom že ten Ban si mi dal hned po tom co si zjistil že vím něco co sis psal s Maju :D
Uživatelský avatar
zyx2g
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2018, 17:43
Bydliště: Karviná

Re: Znova

Příspěvekod Trsak » 03 led 2020, 12:35 VIP

Locknul jsem to protože na Discordu prostě unban nedostaneš :lol:. Napíšu to znovu, asi jsi to nepochopil:
Náš Discord slouží pro hráče, kteří hrajou na našem serveru. Ne pro lidi, kteří tam chodí jen provokovat a dělat bordel. Když na serveru nehraješ, nepotřebuješ být na Discordu. Bingo!

zyx2g píše:asi mám ten čas viď tam hrát teď

No na hraní jinde máš času hodně, tak bych řekl že jo, že ten čas máš :)

zyx2g píše:Nemluvě o tom že o mě píšeš že jsem kokot :D

Tobě jsem to nikdy nenapsal. Napsal jsem to někomu v soukromé zprávě o tobě, to je rozdíl. Navíc jsem to napsal na základě toho, když jsem zjistil že obepisuješ lidi okolo mě a vymýšlíš si pohádky a lži :D.

zyx2g píše:čekám na důvod "Nehraješ? Tak tu nehraj vůbec" :D

Nehraješ? Tak tu nehraj vůbec.
Přece jen to vaše úžasná frakce mi byla schopná každý týden psát, kolik Vás je a že jestli nebude to a to, tak odejdete a půjdete hrát jinam. A když se to stane tak to nějak nezvládáte a očividně Vás to moc trápí :P. Serveru se daří, já mám bez Vás mnohem větší chuť tu něco podnikat, všichni jsou spokojení. To, že vy to nezvládáte už není můj problém.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Znova

Příspěvekod zyx2g » 03 led 2020, 14:05

Já si vymýšlím pohádky? Když mi to ten člověk se kterým sis psal potvrdí tak to je velká pohádka :D Já si taky psal v soukromé zprávě a dostal jsem Ban :D Jo a že obepisuju lidi? Psal jsem si s jedním člověkem :Ddd Upřímně moc si sereš do huby protože všechno co z tebe vypadne je hovno
Uživatelský avatar
zyx2g
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2018, 17:43
Bydliště: Karviná

Re: Znova

Příspěvekod zyx2g » 03 led 2020, 14:08

Nemluvě o tom jak si otravoval kluky ohledně tvoji Lucince :D Teď tady hraješ chlapa přitom si malej
Uživatelský avatar
zyx2g
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 25 pro 2018, 17:43
Bydliště: Karviná

Re: Znova

Příspěvekod Trsak » 03 led 2020, 14:14 VIP

Dojemný příběh. Už tu zase klasicky píšeš nesmysly, takže dávám zase lock.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02


Zpět na Unban žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník