I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Zamítnuto] Stížnost na Trsak

Příspěvekod ProKrtekCZ » 21 čer 2019, 22:28

Stížnost na [Trsak]:

Popis situace/prohřešku admina : Na serveru hraji cca týden a dneska cca kolem 22:50 jsem stál na parkovišti. Z ničoho nic mi začal Trsak odtahovat auto. Tak jsem mu řekl že co kurwa dělá že stojím normálně na parkovišti a že nic nedělám, tak mi řekl že chce se mnou něco řešit. Ale já jsem mu řekl že já nic řešit nebudu. A když chtěl něco řešit tak to měl řešit osobně a ne před kamarádama a honit si tak EGO :D :D. A tak jsem odjel z parkoviště. A asi cca po 5min jsem dostal banned za failRP. Přitom jsem nic na tom serveru za týden neudělal, a dostal jsem bezdůvodně banned, za kamaráda.

a to že kamarád dostal CK a ještě to admin povolil tak ten admin měl jít a smazat profil. A ne se mnou řešit věci že jsem mu dal nějaké auta co měl. trochu by to chtělo uvažovat a zamyslet se nad sebou.

Screen banned: https://ctrlv.cz/dVwL

Prosím blbé kecy si nechce pro sebe, mě vůbec zajímat nebudou :D

Pekný večer.
Uživatelský avatar
ProKrtekCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 úno 2013, 16:06

[Zamítnuto] Stížnost na Trsak

od Rumcajz » 21 čer 2019, 22:28

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Stížnost na Trsak

Příspěvekod ProKrtekCZ » 21 čer 2019, 22:36

Tu je ještě 1. Screen (https://ctrlv.cz/KHAI) jak mi stál bezdůvodně na autě. v realu taky dojde a postaví se na auto :D :D :D
Uživatelský avatar
ProKrtekCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 úno 2013, 16:06

Re: Stížnost na Trsak

Příspěvekod Trsak » 22 čer 2019, 02:16 VIP

Ahoj,
řešili jsme situaci, kdy jsi zjevně mixoval či failRPnul. Jednalo se o situaci, kdy jeden hráč dostal ck. Předtím ti však ještě prodal vozidla. Když hrál na nové postavě, tak ty jsi mu ty vozidla dal jen tak zpátky. Byl jsi ve hře a my chtěli slyšet i tvoji verzi příběhu. Proto jsem se na tebe portl.

Po portnutí jsem se tě optal, zda-li tu jsi - nereagoval jsi. Jelikož jsi seděl afk ve vozidle na veřejném parkovišti, tak jsem si tě chtěl odtáhnout bokem, abychom neřešili OOC na veřejném parkovišti, kde byla kupa dalších lidí. Jenomže v tom si ke mě přispěchal a začal mi nadávat, že jestli mi přijde normální, abych se takto choval a že chceš vrátit VIP nebo co a padla tam i nejedna nadávka. Já ti celou dobu říkal, že s tebou potřebuji řešit nějaká tvoje pochybení, ale ty jsi prostě utekl a ujel.. Následně jsem psal ještě 3x do OOC aby jsi to šel řešit, že s tebou potřebujeme mluvit. Ale ani na to si nereagoval.

To že jsem to měl řešit osobně? Já se na tebe portl a pak jsem ti řekl, aby jsi šel se mnou bokem, že to s tebou potřebuji vyřešit... To jsi odmítal :)

Nechtěl jsi to řešit, tak jsi prostě dostal denní ban.

A ten screen má být jako co? :D Portl jsem se na tebe, když jsi byl v autě, tudiž mě to hodila na to auto..-
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Stížnost na Trsak

Příspěvekod ProKrtekCZ » 22 čer 2019, 02:46

Ano nechtěl jsem to řešit, to je pravda, ale zeptám se ještě na otázku. Jak je možné že vy a hráči co vám dali info věděli že dotyční hráč má vozidla z CK.

Však vy a hráči nemůžete vědět že ten člověk má věci z CK, a pak kdo tu dělá failRP :D :D

Mohl jsi to koupit znova nebo si na ně vydělal z nelegální práce :D
Uživatelský avatar
ProKrtekCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 5
Registrován: 27 úno 2013, 16:06

Re: Stížnost na Trsak

Příspěvekod Trsak » 22 čer 2019, 02:53 VIP

ProKrtekCZ píše:Však vy a hráči nemůžete vědět že ten člověk má věci z CK, a pak kdo tu dělá failRP :D :D

Mohl jsi to koupit znova nebo si na ně vydělal z nelegální práce :D


Na to ti řeknu jen toto:
Logy a databáze.

Kdyby ti to nestačilo, tak sám hráč nám řekl, že ty auta jsou z jeho předešlé postavy :lol:
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Kde blb, tam nebezpečno.
Uživatelský avatar
Trsak
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 795
Registrován: 03 bře 2018, 20:02

Re: Stížnost na Trsak

Příspěvekod Gustik » 22 čer 2019, 23:18 VIP

Trsak to s tebou chtěl normálně vyřešit a ty, než abys s ním komunikoval a omluvil se, jdeš raději na fórum podat stížnost. Logy a databáze jsou tak trošku proti tobě, zkoušet to tedy nějak uhrát je zbytečné.

Ban oprávněný a stížnost zamítnuta.
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34

Re: [Zamítnuto] Stížnost na Trsak

Příspěvekod Filis93CZ » 02 led 2020, 19:12

Nebudu se vyjadřovat tam kam nemám.
udelej dab?? DAB DAAAAAAAB zdravim kolegoooooo
Uživatelský avatar
Filis93CZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 21 črc 2019, 15:22

Re: [Zamítnuto] Stížnost na Trsak

Příspěvekod Filis93CZ » 05 led 2020, 02:32

Nebudu se vyjadřovat tam kam nemám.
udelej dab?? DAB DAAAAAAAB zdravim kolegoooooo
Uživatelský avatar
Filis93CZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 40
Registrován: 21 črc 2019, 15:22


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků