Volná diskuze o našich serverech a módech.

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod dsK » 31 srp 2019, 10:52

hej ale je true že mapa je nerovnoměrná, z jedné strany jde na mid point skočit z té budky a na druhé straně ne

bylo by skvělý kdyby se tohle fixlo nějak
Obrázek
haha
Uživatelský avatar
dsK
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 96
Registrován: 07 čer 2017, 15:27
Bydliště: FTP

Re: Návrhy na změny | Bugy

od Rumcajz » 31 srp 2019, 10:52

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: FTP

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Taygete » 03 zář 2019, 22:40 VIP

Call admin nemůže fungovat páč to nejspíš CzechBall smazal a navíc discord server se ruší jak už zmiňoval Gustík. Cose týče ohledně těch !robot tak to je další "výhoda", která funguje napůl a blbne normální skiny hráčů..


CallAdmin i Discord API tam je, jenom si to někdo musí pak převést jako notifikace na Messenger nebo Discord který se dá znovu udělat s permissema jen pro adminy co by viděly notify ve specifické sekci discordu, což se nakonec dělat nebude kvůli malému počtu adminů.
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Pusttyy » 30 zář 2019, 20:53 VIP

Jako.. vraj je zakazane pouzivat godmode *aj ked stojim na mieste a tauntujem treba a po nikom neutocim* lebo vraj hraci na mna utocia a zbytocne ich zabije niekto iny pretoze utocia na mna a ja mam gmode a ich zabije niekto iny tak je to zakazane... ALE toto je uz v poriadku? ze behaju po mape hraci ktory maju farbu ako enemaci a pritom su to moji team8ti ? Ja tiez pokial po nich strielam a zistim ze su to vlastne hraci z mojho teamu tak ma zatial zabije niekto iny... dnes sa mi to stalo niekolko krat.. ten sniper ktory je na tom screene je red blu... a pozrite sa akej je farby.. red... tak jako .. neviem no :) :) :) a to ze tam blu medic healuje red soldiera to je jako uplne ze mega

Screeny > http://leteckaposta.cz/870364276
Skill za peť korún ¯\_(ツ)_/¯

http://steamcommunity.com/id/pustty/
Uživatelský avatar
Pusttyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 568
Registrován: 28 čer 2014, 08:21

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod Pusttyy » 30 zář 2019, 21:00 VIP

edit.: sniper na screene je red.. ( ako enemy ) ale pritom je to blu.. moj team8t...
Skill za peť korún ¯\_(ツ)_/¯

http://steamcommunity.com/id/pustty/
Uživatelský avatar
Pusttyy
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 568
Registrován: 28 čer 2014, 08:21

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 08 led 2020, 03:06 VIP

Missing píše:
Vern píše:
Missing píše:
Vern píše:Teď je nejdůležitější zjistit zda na serveru nejsou žádné bugy/glitche, pak by se asi hodilo zase orange 1 a 2 dát jako jeden server a v poslední řadě VIP výhody.

Mno , tady je to co jsme postřehl já a trigeruje to moje OCD :lol: :lol:
-Nefunguje Call Admin
-Mapa Není rovnoměrná
-Občas (dle mě kuli komandu !robot) Se modří hráči (červení) ukazují jako červení (modří)


Call admin nemůže fungovat páč to nejspíš CzechBall smazal a navíc discord server se ruší jak už zmiňoval Gustík. Cose týče ohledně těch !robot tak to je další "výhoda", která funguje napůl..

Mno to jo , doufám že pude zajistit něco podobného jako Calladmin na TS , já osobně jsem totálně negramotnej co se týče TS. Dle mě je lepší Discord , zdá se být přehlednější a jednoduší na ovládání.
Co se týče !robot , Už jsem zažil lítající cosmetics přez celou mapu páč u těch robot modelů chybějí nějaké bones na které je to připevněné. Takže ten command může bejt game breaking.

Taky jsem rád že nejsem jedinej no-lifer co je ve 2 večer na foréčku


calladmin nebol velmi pouzivani [lebo to bolo dane len na hackou [] keby to dali i na spawnkilling ndavky a tak dale bolo by to viac použivanie :)
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod DawertCZ » 11 led 2020, 17:19

Ocenil bych Halloween na všech serverech ! :)
Uživatelský avatar
DawertCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 83
Registrován: 23 bře 2016, 16:56

Re: Návrhy na změny | Bugy

Příspěvekod KillerSlovakia2 » 11 led 2020, 21:04 VIP

DawertCZ píše:Ocenil bych Halloween na všech serverech ! :)

Bolo by super keby na serveru Halloween mod Aktivny na kazdom cely rok
Pozdravom KillerSlovakia


____________________________________________________________________________________
Gamesites.cz Sponzor
[VIP] Web GS.cz
[VIP] TS3 GS.cz
[VIP] Minecraft Creative
[ExtraVIP] Minecraft Surival
[ExtraVIP] Minecraft SkyBlock
Bývalý Minecraft Akademik

____________________________________________________________________________________
Uživatelský avatar
KillerSlovakia2
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 135
Registrován: 19 říj 2019, 23:49
Bydliště: Slovakia

Předchozí

Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků