Staňte se jedním z nás a rozšiřte řady našeho admin týmu.

[Z]Žádám o pozici WL testera (Oprava)

Příspěvekod TopgamingCZ » 07 led 2020, 21:16

Nick na serveru: gamestarman
SID: STEAM_0:1:228623736
Věk: 15 skoro 16
Bany: Dostal jsem ban za failRP když jsem s RP začínal a neuvědomoval jsem si RP situace momentálně pravidla umím perfektně a RP situace ovládám, tudíž jsem se ze své chyby poučil.
Proč právě já: Protože jsem velice aktivní, protože nováčkům pomáhám OOC s příkazy pravidly atd. Když jsem si někoho zastavil jako PD a byl to nováček a nevěděl co dělat tak jsem si ho pozval na discord a řekl mu co a jak se RPí.
Zkušenosti s GTA: GTA jsem si koupil kvůli tomu abych mohl hrát normární GTA online s kamarádem, ale tak nějak jsem se v lolku potkal s TGM a ten mě navnadil na RP a to na server gamesites, tudíž je to server na kterým jsem začínal a tak nějak jsem si ho oblíbil tudíž jsem u něj zůstal. Nicméně na FIVEM mám 620 hodin z toho je 600 na gamesites, těch zbylých 20 hodin jsou drift servery. Ohledně toho WL testera bych chtěl postoupit na admina abych se mohl naučit dělat handling a Scripty, tak nějak se už učím dělat auta, již měsíc se snažím vymodelovat vinařské auto tudíž mi chybí už jen pár věcí a bude hotový vzhled, zbytek dodělám, tudíž si myslím že kdybych se seznámil s adminama a naučil se od nich nové věci mohl bych být pro gamesites přínos. Nicméně děkuji za čas strávený čtením této žádosti a přeji krásný zbytek dne.
Uživatelský avatar
TopgamingCZ
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 24 pro 2019, 19:09

[Z]Žádám o pozici WL testera (Oprava)

od Rumcajz » 07 led 2020, 21:16

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Žádám o pozici WL testera (Oprava)

Příspěvekod Amaya » 11 led 2020, 21:51 VIP

Ahoj gamestarman,

tvoja žiadosť bola zamietnutá. Skús sa viac vryť do pamäti adminom, komunikuj s komunitou a pomáhaj jej.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky


Zpět na Nábory Adminů a WL testerů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků