Volná debata o kostičkách v Minecraftu.

[MODPACK] Morphedeus Craft

Příspěvekod MaceZz » 05 led 2020, 21:26

Zdravím, chcel by som vám všetkým milovníkom Minecraft-u konkrétne milovníkom modpack-ov predstaviť svoj modpack s názvom "Morphedeus Craft", ktorý sa zameriava hlavne na Morph mod. Takže v tomto móde nájdete rôznych mobov aj z iných módov, do ktorých sa môžete premeniť, a získate aj ich schopnosti. Tento modpack je dosť podobný bývalému modpack-u Crazy Craft (aktuálne Modded Network 2.2), ktorý som si veľmi zamiloval. Ale keďže autor a o tento modpack prestal starať, tak modpack občas padá. Preto som vytvoril tento modpack, o ktorý sa budem starať stále, a pravidelne vydávať aktualizácie. Keďže modpack je verejný, na stránke modpack-u píšem hlavne po Anglicky. Dúfam, že sa vám bude páčiť :).

Modpack is here

Budem veľmi rád, ak mi sem napíšete aké módy by ste chceli, aby som pridal. Ale keďže nechcem, aby sa hra moc sekala, a chcem teda aby bola hrateľná aj pre slabšie PC, veľa módov tam už pridávať nebudem. Max. ešte 5 - 10 módov. Ale určite mi sem napíšte, aké módy by ste chceli aby som pridal. Môžete samozrejme písať aj ďalšie nápady na modpack-y, ktoré by som mohol vytvoriť. Zoznam módov som zatiaľ nespísal, keďže si ich môžete pozrieť aj v hre.

Vzhľadom na to, že môj web obsahuje IP adresu na môj Minecraft Server, nebudem ho sem zverejňovať, ani na modpack, keďže by sa jednalo o reklamu. Inak sa teda modpack nachádza aj na mojom webe, ktorý si už pohľadajte sami na googli :).

Prajem príjemné hranie, a čo najmenej bugov.
MaceZz
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2019, 16:36

[MODPACK] Morphedeus Craft

od Rumcajz » 05 led 2020, 21:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: [MODPACK] Morphedeus Craft

Příspěvekod MaceZz » 12 led 2020, 19:51

UPDATE:

Keďže s modpack-om sú aktuálne problémy, tak som modpack zmazal. Všetky módy, ktoré modpack obsahoval, si môžete stiahnuť nižšie. Všetky módy presuniete len do zložky %appdata%/.minecraft/mods.

Popis problému:
Keď zapnete modpack cez Technic Launcher, hra vám začne padať, v opačnom prípade budete mať 0 až 25 FPS. Tie isté módy som skúšal dať do klasického Minecraft-u, a tam mi to beží na 200 až 350 FPS.

Stiahnuť módy do Minecraft-u (Morphedeus Craft)
MaceZz
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 48
Registrován: 01 zář 2019, 16:36


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků