I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] Amaya

Příspěvekod Derakh12 » 14 led 2020, 23:44 VIP

Tímto si stěžuji na SA GTA serveru. Dle mého názoru měl být potrestání oba hráči a nebo žádný. Obviňuji toto SA z dvojího metru rozhodování co se týče hráčů.

romans-smilda-t216879.html Amaya? Ale já název "Bílá huba" považuji za rasismus a uráží mě. To že Negr má nějakou hlubší historii je mi fuk..rovnopravnost? Ale pro všechno..nebo je dle tebe normální jít třeba po ulici a cikán na tebe zařve "Bílá hubo?" zase dvojí metr :) Je jasně evidentní že obě nadávky, měli mít rasistický rozměr..proto nechápu že trestan byl pouze jen jeden člověk. Nebo je to tím že streameri by měli problémy a twich admini (převážně a asi jen Ajn lidi) zachytí slovo Negr ale bílá huba už ne? POŽADUJI ROVNOPRAVNOST
Kdykoliv mlčky skloníte hlavu, pokaždé umíráte. Když jdete s hlavou vztyčenou, zemřete jen jednou-Giovani Falcone

@ byLife - 29 črc 2018 11:38
Nemůžeš si říkat vítěz, když má ten nejlepší zakázáno být v soutěži
Uživatelský avatar
Derakh12
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 895
Registrován: 25 bře 2017, 14:09

[V] Amaya

od Rumcajz » 14 led 2020, 23:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Amaya

Příspěvekod Whoik » 15 led 2020, 16:22 VIP

Ahoj,

rasistické urážky jsou samozřejmě zakázány oběma směry, nicméně zatímco "bílá huba" je označení hodné upozornění, slovo "ne*r" s G místo hvězdičky je slovo všeobecně zakázané a ihned banované.

Admin rozhodl v tomto případě správně.
Uživatelský avatar
Whoik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 1125
Registrován: 08 čer 2013, 13:57

Re: Amaya

Příspěvekod Amaya » 15 led 2020, 16:36 VIP

Ahojte,

Samozrejme musím podotknúť, že GrossRP je v hre zakázané a nebolo dovolené v local ooc. Samozrejme to bolo jemné zo strany hráča NaH a za toto mierne rasistické narážanie bol riadne poučený.

Amaya out.
Obrázek
Uživatelský avatar
Amaya
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 209
Registrován: 12 říj 2013, 22:57
Bydliště: Malacky


Zpět na Stížnosti na adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků