[Z] fekt /survival / admin

Příspěvekod fekt » 15 led 2020, 17:40

Ahoj chtěl bych požádat o funkci admina na survival serveru

1) Nick na serveru fekt

2) evip na serveru (ANO/NE): ano

3) Věk: 19

4) týdení aktivita: cca 5 hodinek . Dvakrát za 14 dní na 8 hodin

5) Přestupky na Gamesites: žádné nemám, pravidla dodržuji.

6) Přestupky mimo Gamesites: zatim jeden. Posílal jsem ip na gamesites server.

7) Něco o sobě: Jmenuji se Tadeáš. Učím se tvořit internetové stránky. Pocházím z Hradce Králové. Chodím na brigády. Hraju na notebooku. Minecraft hruju už 4 roky. baví mě utrácet do her ale vydělávat na to moc ne :D

8)Proč právě ty: Na serveru jsem komunikativní. Jsem cca 5 dní v týdnu aktivní takže můžu pomáhat hráčům.
jen ted´to mám horší. na pc mám méně času kvůli brigádě.


díky za váš čas
reggin
Uživatelský avatar
fekt
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 02 lis 2019, 16:57

[Z] fekt /survival / admin

od Rumcajz » 15 led 2020, 17:40

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: fekt /survival / admin

Příspěvekod fekt » 15 led 2020, 17:43

omlouvám se jen jsem okopíroval žádost od minulé a zapoměl jsem na nějaké věci



6) přestupky na gamesites: dva. jeden za ničení přírody a druhý za kažení hry
reggin
Uživatelský avatar
fekt
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 02 lis 2019, 16:57

Re: fekt /survival / admin

Příspěvekod Majunkax » 17 led 2020, 13:12 VIP

fekt píše:ahoj . zjistil jsem že se na funkci admina nehodím. Admini mně nemajií moc rádi takže bych akorát kazil hru.
o funkci admina se asi snažit nebudu je to zbytečné , akorát bych zabíral váš čas (vás = administrátorů)
Příkazům a všemu okolo rozumím jen petům moc ne.
Díky za váš čas :geek:
Obrázek
Uživatelský avatar
Majunkax
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 216
Registrován: 15 pro 2018, 22:24
Bydliště: Dj room #0

Re: fekt /survival / admin

Příspěvekod TotalusCZ » 17 led 2020, 14:12

Zamítám,

Když pominu to, že si okopíroval minulou žádost, a ani si nedal práci s tím napsat novou, upravit ji a třeba něco připsat. Tak si dostal 3 nové bany, 2 za ničení přírody a 1 za kažení hry což by si jako Admin podle mě neměl dělat. (navíc si na jeden zapomněl což by si také neměl zapomenout napsat že si ho měl, dá se to rychle zjistit stačí napsat tvůj nick do banlistu a hned vidíš za máš bany.)

Také si se naposledy, co si byl na serveru ptal kolik je maximální počet resek, to by si také měl vědět. Našel bych ještě pár dalších věcí které podle mě přesně nevíš, ale to by si měl vědět ty co víš a nevíš, každopádně u pohovoru by se na to určitě přišlo.

Navíc řekl bych, že lžeš o svém věku aby si se vyhnul akademii nebo nevím proč. Na serveru nevystupuješ jako někdo komu je 18+. Ale to je jen můj názor, sice, chat tomu totiž odpovídá a navíc občas tam vidím náznaky že si spolužák určitých hráčů kterým je 13 nebo 14.

Každopádně občas vidím tvou snahu v chatu radit a upozorňovat lidi v chatu. Což cením a jsem rád, že se snažíš.

Takže jednoduše:
    - Pokud je ti opravdu 19 tak zkus své znalosti ještě dopilovat a pokusit se nedostávat bany, mute, kick atd.. A za měsíc si můžeš znovu požádat.

    - Pokud ti ještě 18+ nebylo tak ti doporučuji si prvně projít akademií která je nyní nově otevřená.


S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Nábor Adminu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků