Porušuje někdo ve hře pravidla? Nahlaste ho zde!

[V] Uražky na adminku majunka

Příspěvekod osku666 » 20 led 2020, 16:44

Předmět topicu: : urážky adminky

Server: Survival1

Nickname porušujícího: Cobblestone

Důkaz: https: //ctrlv.cz/kpGF , https://ctrlv.cz/vDzI , https://ctrlv.cz/sTsS , https://ctrlv.cz/whG1

Váš pohled na situaci: Dobry den chtěl bych nahlásit hráče Cobblestone za uražení adminku Majunka
jak to nějak začlo: bavil sem se že mam koně od maju a že sou nej a který mi chce furt zabíjet TNTčkama atd... ,pak to musel hned hráč Cobblestone okomentovat tím
že "dostal si koně od koně" a dalšíma podobnýma což mě až dost naštvalo a to se mi v žadnym připadě nelibi a už když adminka kterou urážel a není na serveru a néma odvahu to říct přímo do očí místo jí nadávat za jejími zády jako každý srab chtěl bych aby se to vyřešilo způsobem tomu hráči sem ukradený a já když mu něco řeknu tak ho to očividně nezajmáí proto chci to vyřešit na forum když na serveru todle nikdo nechce řešit a prosil bych abych nebyl jedinej komu todle vadí urážet adminku maju jakýmkoli zpusobem a aby byl nějakým zpusobemost hráč napomenut nebo potrestán

sorry za gramatiku Oska958/Oskar ez.
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

[V] Uražky na adminku majunka

od Rumcajz » 20 led 2020, 16:44

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Uražky na adminku majunka

Příspěvekod 5M41L » 20 led 2020, 18:50

To nebylo mířené na majunku, to bych si v životě nedovolil. Navíc proč nahlašuješ něco, co si nahlasil už na serveru, a k čemu už se fandasliz vyjádřil? Prosím nespamuj nám tady zbytečně fórum, vyjadření už si dostal na serveru od admina fandasliz. Je neurčíté na koho to mířím, a je neurčité jestli to na někoho mířím, což sem také na nikoho nemířil.
Víš proč stará abbička nemúže oříšky nemá zuby tak si koupí čokoládu oříškovou ta jí chutná
Uživatelský avatar
5M41L
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 148
Registrován: 18 dub 2017, 19:43
Bydliště: 100

Re: Uražky na adminku majunka

Příspěvekod osku666 » 20 led 2020, 19:40

ale ano bylo to mířeno na maju nejsem blbej a ty to dobře víš ted se tady vymlouvaš z tohodle se nevymluvíš a nespamuju forum
vidíš tenhle příspěvek snad 2x za sebou ne a nahlasil sem to na forum aby to vyřešil admin né nějaky provokatér kterej uraži maju nedělej že za nic nemužeš dobře víš co dělaš a nelži stím jak si pravě řek "To nebylo mířené na majunku, to bych si v životě nedovolil." ty by sis dovolil hodně kdybys mohl už si nahlašoval maju 2x kvuli tomu že si jí provokoval takže sem určitě bys si dělal další problemy a hlavně protože tě to baví a tvoje vyjadření si říkal na serveru uražkama na maju nevím proč odpovídaš ted když sis mohl rozmyslet jestli začneš nebo nezačneš uražet na serveru
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: Uražky na adminku majunka

Příspěvekod fandasliz » 21 led 2020, 15:58 VIP

Cobbleho jsem napomenul už na serveru, pokud se budou opakovat nějaké urážky, tak se to bude řešit jinak,
děkujeme za nahlášení.
Uživatelský avatar
fandasliz
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 987
Registrován: 06 led 2014, 14:22

Re: [V] Uražky na adminku majunka

Příspěvekod osku666 » 21 led 2020, 18:40

ale todle mi nestačí že řekneš 1x něco chci aby ste mu pořadně upozornili jak se chovat k adminovi a už vubec neuražet maju
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: [V] Uražky na adminku majunka

Příspěvekod TotalusCZ » 21 led 2020, 19:00

Osku,

Fanda tu jasně napsal že ho upozorní a že pokud se situace bude opakovat tak dostane patřičný trest, navíc když se k tomu vyjadřoval ve hře, tak si sem už vůbec nemusel psát. Cobblestone určitě dobře ví jak se má chovat a když to přežene tak musí počítat s trestem který dostane.

pro zamezení spamu lock.

S pozdravem

TotalusCZ
Uživatelský avatar
TotalusCZ
Minecraft Server admin
Minecraft Server admin
 
Příspěvky: 239
Registrován: 12 dub 2018, 14:53
Bydliště: Jevíčko


Zpět na Porušení pravidel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků