Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] JB

Příspěvekod PraseciRypacek » 25 led 2020, 12:37

Vaše SID: STEAM_1:1:521818927
Odkaz/screen banu z banlistu (stačí jedno): https://banlist.gamesites.cz/csgo/jb/in ... ?p=banlist
Popíšte čo sa stalo: Zneužíval jsem animace a za to mi dal Denny ban, sice jiný admin psal, že neuzneuživam ( (Team) nezneuziva.) ale to je jedno. Rozhodl jsem se odpojit a jít na druhý učet. Po odpojení mi byl udělen ban o kterém jsem nevěděl. Připojil jsem se na druhý učet na stejný jb a dostal jsem ban za obchazeni, ten bych chtěl zrušit, jelikož jsem nečekal že dostanu ban asi 3 minuty po tom, co jsem to udělal + když admin psal že nic nezneuživam
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

[V] JB

od Rumcajz » 25 led 2020, 12:37

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Zlín

Re: JB

Příspěvekod KhalDenny » 25 led 2020, 13:09 VIP

sice jiný admin psal, že neuzneuživam

Bob_kok nevidel situáciu, myslel si, že len dávaš animáciu aby si nebol vidieť na mape. Bohužiaľ tak to nebolo.
No animáciu si zneužíval, bol som ešte taký dobrý a upozornil som ťa na to, že zneužívaš animácie a máš prestať. Ty si mi na to povedal, že nič nerobíš tak si dostal ban.
Zneužívání animací [Hráč zneužívá pohledu 3. osoby,...] → ban - 1 den

Ak si myslíš, že ban si dostal neprávom hoď tu GOTV a pozrie sa na to niekto z kompetentných + je hlúposť, že píšeš, že si o bane nevedel keď dostaneš ban, napíše ti to ešte aj v CSku, že si bol zabanovaný. Naschvál si sa snažil obchádzať ban a dostal si bohužiaľ od serveru 10 rokov čo je chyba v systéme a upravíme ti to.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: JB

Příspěvekod PraseciRypacek » 25 led 2020, 13:45

Ak si myslíš, že ban si dostal neprávom hoď tu GOTV a pozrie sa na to niekto z kompetentných +
je hlúposť, že píšeš, že si o bane nevedel keď dostaneš ban, napíše ti to ešte aj v CSku, že si bol zabanovaný. Naschvál si sa snažil obchádzať ban a dostal si bohužiaľ od serveru 10 rokov čo je chyba v systéme a upravíme ti to.


Teď mi vysvětli, jak mohu vědět o banu, který mi dáš, když nejsem na serveru ??? - Tím pádem v csku mi to nic nepsalo.
Když jsem šel na druhý účet a snažil se připojit za vámi zpět, jelikož bylo plno, tak to nešlo a pak jsem dostal 10 roků

+ by bylo dobré se vyjadřovat za sebe a ne za bob koka
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: JB

Příspěvekod KhalDenny » 25 led 2020, 14:13 VIP

Teď mi vysvětli, jak mohu vědět o banu, který mi dáš, když nejsem na serveru ???

??? čože bol si na serveri keď si dostal ban.
+ by bylo dobré se vyjadřovat za sebe a ne za bob koka

??? ja som len napísal, že Bob_kok myslel inú situáciu, pretože si písal, že admin písal, že nezneužívaš animácie

e.Denny dodaj GOTV alebo počkaj na vyjadrenie vyššich.
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: JB

Příspěvekod PraseciRypacek » 25 led 2020, 23:58

Aha, tak mi vysvětli, proc bych to dělal, když už jsem za to měl kdysi permu, asi mam potřebu si kupovat unbany
kys kys kys kys kys kys kys kys kys kys

Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
PraseciRypacek
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 203
Registrován: 18 pro 2018, 18:57
Bydliště: Zlín

Re: JB

Příspěvekod Janicka1114 » 26 led 2020, 14:18

PraseciRypacek píše: Po odpojení mi byl udělen ban o kterém jsem nevěděl.

Ban si dostal přímo na serveru.

Upřímně nechápu pointu tvé UB žádosti... pokud chceš mít na svém druhém účtu čistý štít, tak nemáš dělat kraviny.

I kdyby si ve chvíli banu na serveru nebyl, tak by ti zůstal.

Ban na 10 let ti byl následně editnut na správnou délku.

Vyřešeno.
Uživatelský avatar
Janicka1114
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 420
Registrován: 12 lis 2017, 22:09


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků