dlouholetej problem

Příspěvekod ecko » 25 led 2020, 20:10

Ahoj,rad bych vas pozadal o pomoc ohledne hrani te sra*ky s nazvem cs.Jde presneji o to ze u hrani cska z nejakyho duvodu nelze opetovat strelbu pokud jsem zasazen(vim zni to divne)jednoduse receno dostanu zasah kamkoli(mimo palici)muzu se umirit az ke kreci v zapesti nebo cupnout a drzet a presto protihrace nehitnu.
S botama v oflajnu se tohle nedeje,uz cca rok a pul skousim ruzne "hovadiny" typu nastaveni ratu dle grafu,sprazeni procesu,ruznejch fixu at uz pro os nebo cs,zasahu do registru,vypnuti nebo omezeni sluzeb(treba steamwebhellper nebo sluzby os)nastaveni priorit ruznych procesu,ruzne moznosti spusteni a tak dale
Pred par dny jsem mel navstevu technika kterej mi predelaval zasuvky,kontroloval kabel,rychlost,predelaval koncovky typu rj vcetne mereni : https://ctrlv.cz/5cpp v routeri rychlost downu 53.128 mb/s
ss nastaveni rate 25000 up_101 cmd_101 interp_0.1 : https://ctrlv.cz/w4Lc
ss nastaveni stejne pouze interp_0.09(ve hre pouzita hodnota interp_0) : https://ctrlv.cz/M9Ne
Dekuju za vase napady,rady,postupy.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

dlouholetej problem

od Rumcajz » 25 led 2020, 20:10

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: dlouholetej problem

Příspěvekod KosSo » 26 led 2020, 22:54 VIP

Pravdepodobne blbosť, ale skúšal si to aj na inej myške ?
Obrázek
Uživatelský avatar
KosSo
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1436
Registrován: 05 úno 2013, 15:25
Bydliště: Banská Štiavnica

Re: dlouholetej problem

Příspěvekod ecko » 27 led 2020, 21:26

Skutecne si nemyslim ze to bude v mysce nebo sw dodavanym od vyrobce,ja vidim problem v procaku.Treba dost mi pomaha sprazeni procesu hl.exe,coz dost naznacuje.Prozatim jsem spustil 12 hod test a behem prvnich 10 minut testovani mi procak v 16 vterinovym interrvale vytvari divnej zvuk(neco jak kdyz mechanika nenacte poskrabane dvd)takovej ten cuk nebo jak bych to popsal.Take mi skace frekvence procaku mezi 1400,2000 nebo 3800 ghz,dokonce jsem behem stresstestu spustil csko a snazil se to vyfotit.Prozatim nedokazu rict jestli to kolisani frekvence je normalni diky zatezi(treba kdyz jsem afk nebo "bojuju")Kazdopadne musim nechat probehnout ty testy a ze jich sakra je,po procaku se chystam na ramky,pote disk.
Asi jsem mel zacit tema testama hw,proste ze skusenosti vim ze kdyz stojim rovne proti zdi a vystrelim awpckem bez zoomu a kdyz je kulka vychylena "POKAZDY" je problem u ratu,ale po navsteve technika od providera mi doslo ze to asi nastavenim ratu nebude.
Nechte prosim tohle moje dilema otevrene a az budou testy z me strany hotove vcetne ss nebo logu,budu rad kdyz mi poradite jsem si jistej ze se zde najde nekdo sikovnej kdo "vidi i za roh".
Kosso diky za zajem.
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51

Re: dlouholetej problem

Příspěvekod ecko » 11 úno 2020, 21:50

Muzu rict ze uz to jde v poho problemem byl nesmysl vypoctu a frekvenci ramek,i kdyz procak jel na 92 procent(zvuk zasekavani v intervale byl zpusoben temer preseknutym kabelem od chladice barakuda)stacilo procak vyndat,vycistit a znovu maznout vodici pastu.Ramky mi dal dohromady kamarad,kde zmenil frekvenci a zaroven nasobic.Hlavni zavada byla v desce samotny,nj 7 leta deska ktera se pouze branila proti samovzniceni(zaplat pan ... za flash biosu)
Proste zbytecnej topic,pardon
Uživatelský avatar
ecko
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 302
Registrován: 23 led 2013, 14:51


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků