Volná diskuze o našich serverech a módech.

PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod Gr1don » 27 led 2020, 18:24

Dobrý deň,
Píšem vám žiadosť/nápad na TOGGLE PVP pre EVIP hráčov ktorý sa chcú pri MC zrelaxovať a nie riešiť dynmapu a sledovať či sa k nim nikto neblíži...
Niesom ani proti dokúpeniu PVP OFF poprípade aj s prefixom PVPOFF pre hráčou ktorý vyhľadávajú PVP...
Nastaviť to ide jednoducho cez plugin na SPIGOT

https://www.spigotmc.org/resources/pvpt ... tJr8zhFUd8

A permissie na tento plugin by dostali len niektoré Classy

Za skorú odpoveď vopred ďakujem a pre dalšie otázky ohľasom nastavenia ma neváhajte kontaktovať na: [email protected] poprípade odpoveď na tento "TOPIC".
Prajem pekný zvyšok dna.

S pozdravom/Best regards
Braňo A.K.A Gr1don
Gr1don
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2020, 18:17

PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

od Rumcajz » 27 led 2020, 18:24

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod whiter » 27 led 2020, 19:54

Ahoj, survival je zejména i jako pvp server, je třeba si dávat prostě pozor, ztrácelo by to pak smysl
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod Gr1don » 27 led 2020, 19:59

Ano, ale ako som si všimol viacej ľudí už stráca trpezlivosť a pre server by to bol fajn prínos...
Nerád by som odchádzal zo serveru ...
Ide mi oto si hru užiť a nie byť "campený" a "lovený"
Rovnako keď hrám s priateľkou ... ide nám oto že na chvíľu vypneme od práce a máme pokoj...
A s touto možnostou by mal hráč možnosť si vybrať či chce mať kľud a robiť si svoje veci .. alebo PVP...
Hráčou PVP by to neobmedzilo keďže by sme mali prefix "PVP ON alebo OFF"
A náš ostatných by to veľmi potešilo <3
Gr1don
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 led 2020, 18:17

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod Delawares » 27 led 2020, 20:42

whiter píše:Ahoj, survival je zejména i jako pvp server, je třeba si dávat prostě pozor, ztrácelo by to pak smysl


Neni pvp jako pvp, hlidam si mapu, ale na mapě se nezobrazujou hrači s invisem, takže nemužeš davat pozor, prostě to nejde, pak ti týpeček přileti s invisem a mužeš jit tak akorat houpat nohama.

Proto plně souhlasím s navrhem Gr1dona. Chodím si na GSKo zahrat a zrelaxovat a neřešit klauny, co se ukaji na tom, že litaji zabijet hrače. Do pekla s něma!!! XD

NioN_from_Opava
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod osku666 » 27 led 2020, 20:52

nazdar určitě bych souhlasil určity hrači jako cobblestone,jan_hus a možna dálší... furt chodí po mapě a zabíjí hrače 24/7 jak tam mužu hrat když natežim dřevo zabijou mě natežim ho znova a zase mě zabijou a takto dokola a nebo kempovaní u rezidencí a pak se vytahovat že nás zabili a že mají naše věci příjde mi to nelidské a určitě né jen za učelem získat itemy dělají to aby nas naštvali kdyby ste se zeptali jestli ma někdo na tydle hrače nějaky neschody určitě se schodne 70% serveru
nemají normalní argument a kdyby jo tak uplně nesmysl proč to dělají určitě bych jim už něco řekl nebo aspon zabavil věci minimalně na mesíc prostě jak tam ma někdo hrat když dokola ztrací věci měli by se zavest nějaky limity na to používaní /mapy pro učelem pvp s tímto přizpěvkem na 100% souhlasím...

Osku958 EZ
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod 5M41L » 27 led 2020, 20:53

Jestli se chceš vyrelaxovat tak vypadni z tohoto serveru a bez na singleplayer.
Nezabijel bych tě pokud by si se nepřipojil, a nenadával mi jak naprostý bezmozek, je to tvoje chyba, ty si měl tupé a hloupé připomínky, tak já budu zabíjet.
Za tento příspěvek a tvojí neinteligenci tě už nikdy v klidu nenechám, nonstop tě budu zabíjet pokud bude možnost.
Kdykoliv vystoupíš 1 blok z residence jdu po tobě.
Můžeš si za to sám, kdyby si se choval normálně, a nepřidával se k pomlouvání a zesměšnování většiny, toto se neumuselo vůbec stát.
Omluv se mi veřejně do tohoto příspěvku a nechám tě být.
Víš proč stará abbička nemúže oříšky nemá zuby tak si koupí čokoládu oříškovou ta jí chutná
Uživatelský avatar
5M41L
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 148
Registrován: 18 dub 2017, 19:43
Bydliště: 100

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod osku666 » 27 led 2020, 20:55

whiter píše:Ahoj, survival je zejména i jako pvp server, je třeba si dávat prostě pozor, ztrácelo by to pak smysl


davat si pozor na to když rychlostí světla na tebe přiletí hrač s full armorem a mečem jak si maš sakra davat pozor když třeba težíš v pozdemí nebo když težíš stromy nebo další věci to maš čumět na oblohu a říkat si kdy přiletí ten jan_hus?
myslím si že fakt by se stím mělo něco dělat a né nad tím mavnout rukou
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod osku666 » 27 led 2020, 20:58

5M41L píše:Jestli se chceš vyrelaxovat tak vypadni z tohoto serveru a bez na singleplayer.
Nezabijel bych tě pokud by si se nepřipojil, a nenadával mi jak naprostý bezmozek, je to tvoje chyba, ty si měl tupé a hloupé připomínky, tak já budu zabíjet.
Za tento příspěvek a tvojí neinteligenci tě už nikdy v klidu nenechám, nonstop tě budu zabíjet pokud bude možnost.
Kdykoliv vystoupíš 1 blok z residence jdu po tobě.
Můžeš si za to sám, kdyby si se choval normálně, a nepřidával se k pomlouvání a zesměšnování většiny, toto se neumuselo vůbec stát.
Omluv se mi veřejně do tohoto příspěvku a nechám tě být.


hmmm je vidět že vyhrožuješ a hlavně že se nedokažeš zamyslet jaky by to bylo na místě těch lidi kterym to dělaš a vyhrožovat tím že ho budeš zabíjet je velice blba věc místo argumentu použiješ pvp což je asi ubohost když nevíš co k tomu říct že jo :)
celej server vas nenavidi kvuli tédle události tak proč to furt dělate hmmm kvuli věcěm to hlavně nedělate je to vidět a vaše neschopné řeči že je to pvp server ste už říkali tisickrat jak basničku klidně pojd zabíjet i mě ale ja si to budu natačet a nahlašovat na forum a neboj za tamtu věc na tebe dojde taky
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod kefr8 » 27 led 2020, 21:09

Neni pvp jako pvp, hlidam si mapu, ale na mapě se nezobrazujou hrači s invisem, takže nemužeš davat pozor, prostě to nejde, pak ti týpeček přileti s invisem a mužeš jit tak akorat houpat nohama.

Proto plně souhlasím s navrhem Gr1dona. Chodím si na GSKo zahrat a zrelaxovat a neřešit klauny, co se ukaji na tom, že litaji zabijet hrače. Do pekla s něma!!! XD

NioN_from_Opava


Kdyby si neměl kecy typu že každý kdo zabíjí hráče je mentálně narušená osoba, tak by sis mohl v klidu minit dál. Místo toho aby ses předemnou bránil, si se jako zbabělec několikrát před smrtí odpojil a po připojení zase začal psát podobné kraviny do chatu. To dokazuje že neumíš hrat minecraft a v pure vanilla Hardcore MC by jsi nepřežil ani první noc.

osku666 píše:hmmm je vidět že vyhrožuješ a hlavně že se nedokažeš zamyslet jaky by to bylo na místě těch lidi kterym to dělaš a vyhrožovat tím že ho budeš zabíjet je velice blba věc místo argumentu použiješ pvp což je asi ubohost když nevíš co k tomu říct že jo :)
celej server vas nenavidi kvuli tédle události tak proč to furt dělate hmmm kvuli věcěm to hlavně nedělate je to vidět a vaše neschopné řeči že je to pvp server ste už říkali tisickrat jak basničku klidně pojd zabíjet i mě ale ja si to budu natačet a nahlašovat na forum a neboj za tamtu věc na tebe dojde taky


Jo no, když mají kecy tak si nezahrajou. Mně je jedno že mě celý server nenávidí, když většina toho serveru jsou právě ti kteří jsou hloupí a musí do všeho vrtat. Ty jsi mezi nima, a dost vysoko v žebřícku.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod osku666 » 27 led 2020, 21:20

kefr8 píše:
Neni pvp jako pvp, hlidam si mapu, ale na mapě se nezobrazujou hrači s invisem, takže nemužeš davat pozor, prostě to nejde, pak ti týpeček přileti s invisem a mužeš jit tak akorat houpat nohama.

Proto plně souhlasím s navrhem Gr1dona. Chodím si na GSKo zahrat a zrelaxovat a neřešit klauny, co se ukaji na tom, že litaji zabijet hrače. Do pekla s něma!!! XD

NioN_from_Opava


Kdyby si neměl kecy typu že každý kdo zabíjí hráče je mentálně narušená osoba, tak by sis mohl v klidu minit dál. Místo toho aby ses předemnou bránil, si se jako zbabělec několikrát před smrtí odpojil a po připojení zase začal psát podobné kraviny do chatu. To dokazuje že neumíš hrat minecraft a v pure vanilla Hardcore MC by jsi nepřežil ani první noc.

osku666 píše:hmmm je vidět že vyhrožuješ a hlavně že se nedokažeš zamyslet jaky by to bylo na místě těch lidi kterym to dělaš a vyhrožovat tím že ho budeš zabíjet je velice blba věc místo argumentu použiješ pvp což je asi ubohost když nevíš co k tomu říct že jo :)
celej server vas nenavidi kvuli tédle události tak proč to furt dělate hmmm kvuli věcěm to hlavně nedělate je to vidět a vaše neschopné řeči že je to pvp server ste už říkali tisickrat jak basničku klidně pojd zabíjet i mě ale ja si to budu natačet a nahlašovat na forum a neboj za tamtu věc na tebe dojde taky


Jo no, když mají kecy tak si nezahrajou. Mně je jedno že mě celý server nenávidí, když většina toho serveru jsou právě ti kteří jsou hloupí a musí do všeho vrtat. Ty jsi mezi nima, a dost vysoko v žebřícku.


takže takto jo ty naš budeš uražet a budeš nam brat věci za blby kecy jo nenarodil ses v době komunismu nebo kde si todle nahrabal tento nesmyslny napad a to že se někdo do něčeho vrtá tak kdyby nebylo tvejch koníčku zabíjet nas tak by se nic řešit nemuselo a ty to dobře víš myslím si že kdyby hrači mohli složit petici abys přestal souhlasil by každy 2hý hrač ostatním to je bud jedno nebo sou na vaší straně protože je nezabíjíte a nevědí jak je to otravné tvoje nálety a zabíjení na hrače je fakt hrozdny a to mě štve ty přiletíš odmítaš odletět a ještě nás zabiješ a pak se nad nami povyšuješ jak zvrhle hovado ktery se chlubí tím že zabil hrače to je fakt víhra ty jo to ti zavidí každy hrač že jo ... jdi se vycpat s tvejma náletama a zabíjením
Legenda Osku bez mo"s"ku


"Best in Covid" -Andrej Babiš
Uživatelský avatar
osku666
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 120
Registrován: 23 bře 2018, 20:35
Bydliště: Čapí hnízdo

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod whiter » 27 led 2020, 21:30

Nespamujte to tu zbytečně, stačí jedná zpráva a ne to dál řešit...
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: PVP TOGGLE pre EVIP alebo možnosť dokúpiť

Příspěvekod Delawares » 27 led 2020, 21:43

On asi, aby jsme mu za to jeste poděkovali a pochválili, jak krásne přiletěl a rozbombil nas. To je chování toto, neskutečný...
Delawares
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 52
Registrován: 25 pro 2019, 13:34


Zpět na Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků