Sem můžete hlásit zjištěné chyby na serveru

Opravení vozidel

Příspěvekod POWEN » 01 úno 2020, 14:39

Popis chyby: Nejde opravit auto bez toho aby si někdo sedl do auta.
Při jaké činnosti na serveru se ti to stalo: Opravování vozidla
Případně nějaké screeny/video/atp.: Když se opravuje vozidlo, tak aby bylo plně opraveno musí člověk použít sadu/automechanické menu -> Najít motor, jakmile motor najde musí stisknout "x" a dát ruce nahoru a pak ihned "F" aby si sedl do auta, pokud tohle neudělá. Auto se opraví na 5sekund.. Jakmile to neudělá a sedne do auta s tím že to má opravené prasknou mu světla a přestane jet znovu. Ale když to udělá auto je plně funkční. Občas se stane i to že se auto opraví, myslím že to je u toho když to má jen škrábance ty to auto opravené vidíš ale ostatní to vidí stále stejně pokud neudělám ten postup x s F.
Např. já jako mechanik vysvětlovat IC novým hráčum je něco strašného na druhou stranu to vypadá i děsně když opravuješ motor a musíš si sednout do auta aby auto bylo funkční.
Uživatelský avatar
POWEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2019, 11:02
Bydliště: Pardubický kraj

Opravení vozidel

od Rumcajz » 01 úno 2020, 14:39

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Opravení vozidel

Příspěvekod TheRohlikar » 01 úno 2020, 15:43

Ahoj,

nejsem si úplně jistý, čím je to způsobeno, takže jsem to zkusil nějak "fixnout".
S Erbim jsme otestovali, stačí klasicky opravovat, samo vás to portne do auta a hned vyhodí ven. Vypadalo to, že to funguje.
Po restartu to otestujte prosím (zatím není na opravovací sadě) a když to zkontrolujete, zkuste i F8, jestli se tam nefláká nějaký error.
Prosím, napiš mi pak PMku, jak to jde.

Děkujeme.
#cementovanálmatter
Uživatelský avatar
TheRohlikar
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1376
Registrován: 16 kvě 2013, 19:04

Re: [V] Opravení vozidel

Příspěvekod POWEN » 01 úno 2020, 20:49

Tahle situace je i u umývání jak hadříkem tak přes menu.. A doplňování paliva přes menu.. Na benzínce to jde normálně.
Uživatelský avatar
POWEN
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 27
Registrován: 27 pro 2019, 11:02
Bydliště: Pardubický kraj


Zpět na Nahlášení chyb a bugů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků