I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[V] stiznost na fandasliz

Příspěvekod KellerCZ » 04 úno 2020, 20:55

Zdravim dnes sem neprávem dostal ban spolu s NerdyPizza a AMALIE za prý udajně za past, whitercz se odpojil u mě pred ocima když mel tak 2hp tak proč bych nemohl udelat past je nejvic zajimavy kdyz me jan hus zabiji end crystalama a u resky hlavně a to samé dnes se chtěl pokusit Connor našel mě blizko resky a malem me zabil pak to pisu dogovi a end crystal neni zakazany tak že tudiz toto taky neni zakazane a fando jestli si chces delat takovehle zbytecne problemy tak pokracuj takovehle lidi nemají co dělat v AT !!! Ban jsme dostali neprávem !
By skille
Uživatelský avatar
KellerCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 14 pro 2014, 11:04

[V] stiznost na fandasliz

od Rumcajz » 04 úno 2020, 20:55

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod KellerCZ » 04 úno 2020, 20:58

A ještě k stiznosti pokud takhle nadale fandasliz bude neustale víc ohrozuji hrace jako je : jan_hus neustale jen napominat a nedavat bany tak budu chtit mluvit bud s majitelem nebo hlavnim sefem uz toho mam fakt dost co se na serveru děje za poslední měsíc ...
By skille
Uživatelský avatar
KellerCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 14 pro 2014, 11:04

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod KellerCZ » 04 úno 2020, 21:00

a hlavně kdyz me chtěl dnes zabít connor tak mě taky nikdo neportnul na spawn kdyz u mě dělal past ( end crystal )
By skille
Uživatelský avatar
KellerCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 14 pro 2014, 11:04

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod whiter » 04 úno 2020, 21:06

end crystal je povoleny jak sam vis, to se nepovazuje za past dokud do toho nejak nestrelis nebo podobne, zacni se uz chovat na svuj vek, kolikrat me i janu si vyhrozoval a snazis se ho napodobovat skrz zabijeni hracu, priste na me nedelej past jak jsem se odpojil a nebudes dostavat bany, na svuj vek se chovas jako totalni decko, vzpamatuj se :)
9
Uživatelský avatar
whiter
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2281
Registrován: 19 čer 2016, 06:51

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod KellerCZ » 04 úno 2020, 21:09

neee a co to teda je end crystal neni past jo to je novinka tyjoo :O No to je sila nezlob se na mě ale tohle je rozhodně taky past a ještě horší past !
By skille
Uživatelský avatar
KellerCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 14 pro 2014, 11:04

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod Tery12 » 04 úno 2020, 21:20

Taky bych se k tomu chtěla vyjádřit. Je to vážně blbost aby nějaký takový pravidlo existovalo. Dobrý, kdyby někdo udělal past v residenci, tak to beru. Ale když se ten hráč odpojí když ho zabíjíte tak tam prostě tu lávu nebo něco podobného dáte... Navíc, když jsem tohle nedávno udělala Luciferovi, tak jsem za to ban vůbec neměla. Vážně tohle vůbec nechápu ... Najde se určitě spoustu dalších lidí, který s tím nesouhlasí ...

Dále bych chtěla řešit ještě jednu věc, i když není k tematu.. A to je keep inventory.. tohle byl vážně blbý nápad, jde vám jen o to vytahat z hráčů co nejvíc peněz... Vždyť to není vůbec pvp server.. když tam je něco takovýho...pokud vám nejde o to aby jste vytahali z hráčů co nejvíc peněz, tak mi řekněte k čemu ta výhoda vůbec je? Pokud je k tomu aby když hráč umře například lávě nebo jeskyni aby mu zůstaly věci, tak to nějak nastavte aby to bylo určeno jen k tomu... Vemte si že je úplně k ničemu když si ten hráč pořád vyskakuje a nemáte z něj nic... Určitě je spoustu dalších hráčů co s toto výhodou semnou nesouhlasí...
Uživatelský avatar
Tery12
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 27 pro 2016, 15:38
Bydliště: Praha

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod fandasliz » 04 úno 2020, 21:37 VIP

Ban jsem ti dal za past, kterou jsi postavil na odpojeného hráče. Pokud se hráč odpojí v boji, tak na něj můžeš počkat, ale nemůžeš tam postavit past. Jelikož se na pasti s tebou podílela hráčka AMALIE a NerdyPizza, tak jsem dal ban všem 3. Zde dodávám video, jak společně stavíte past.
Uživatelský avatar
fandasliz
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 987
Registrován: 06 led 2014, 14:22

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod DogeTennant » 04 úno 2020, 21:56 VIP

Na videu je jasně vidět jak porušujete pravidla a ban byl oprávněný, každopádně se vyjádřím k pár dalším věcem co si napsal..

skille nechápu tvojí logiku "když crystals nejsou zakázaný, tak tohle taky ne".. takže když něco neni zakázaný tak jiná věc automaticky taky není zakázaná? :D

Crystals jsou zakázané POUZE v případě kdy stojíš v resce a daný hráč položí Crystal mimo resku a zabije tě. jan_hus za to už dostal i ban a od tý doby za to ještě dostal několik varování a od tý doby jsem ho aspoň já neviděl, že by to dělal, pokud si ho chytil jak to dělá (nebo to dělá přímo tobě) tak to musíš nahlásit, jinak s tím nic moc neuděláme. To co udělal Connor nebylo proti pravidlům, protože si rozhodně nebyl blízko svojí resky (jen asi 10k blocků od ní), a ta "past" kterou na tebe Connor udělal, nebyla proti pravidlům, protože tam nic nezareskoval a ani ti nijak nezablokoval útěk.

Tery12 píše:Taky bych se k tomu chtěla vyjádřit..


Těch spoustu dalších lidí co by s tebou souhlasilo, by nejspíš byla tvoje sestra a skille, protože většina hráčů nemá potřebu provokovat hráče a stavit okolo nich pasti, když se nemají jak bránit. Pravidla se před cca 3-4 týdny upravovaly, tak možná proto si za to tehdy nedostala ban. Ke Keep Inventory se vyjadřovat nebudu, protože tohle na neni topic na řešení těhlech věcí. Řeknu pouze tohle.. máš pravdu, tohle neni PVP server, ale Survival server.. :D

Admin postupoval správně,

stížnost zamítnuta.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod KellerCZ » 04 úno 2020, 22:00

Jo a na zbytek věcí nemáš odpověď či co ? Past je i end crystal a ne jenom láva tak ze by se to mělo také řešit a nezapomeň napsat ze end crystal není past přitom to je na tom se schodne cely sever zakázal bych to a to ze se nikdo odpojí před smrti neznamená ze si tam mužů dat lávu je to úplně stejně jako kdybych ho zabil mečem včel by to bylo asi jiné nechápu toto a už vůbec nechápu jak ty ses mohl dostat do AT nezlob se na mě ale takhle proste to už zašlo přes moje meze kde si na tebe musím stěžovat .
By skille
Uživatelský avatar
KellerCZ
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 26
Registrován: 14 pro 2014, 11:04

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod kefr8 » 04 úno 2020, 22:00

Jelikož se mě tato stížnost také týká, když jste mě v ní několikrát zmínili. Tak jen chci říct, že se na tohle budu dívat s úsměvem na tváři, a miskou popcornu v klíně.

jan_hus
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: stiznost na fandasliz

Příspěvekod DogeTennant » 04 úno 2020, 22:06 VIP

KellerCZ píše:Jo a na zbytek věcí nemáš odpověď či co ? Past je i end crystal a ne jenom láva tak ze by se to mělo také řešit a nezapomeň napsat ze end crystal není past přitom to je na tom se schodne cely sever zakázal bych to a to ze se nikdo odpojí před smrti neznamená ze si tam mužů dat lávu je to úplně stejně jako kdybych ho zabil mečem včel by to bylo asi jiné nechápu toto a už vůbec nechápu jak ty ses mohl dostat do AT nezlob se na mě ale takhle proste to už zašlo přes moje meze kde si na tebe musím stěžovat .


Na všechno jsem ti odpověděl já, fanda pouze dodal důkaz, situace crystals a podobných výbušných věcí se řeší, nicméně to není zakazané kromě toho případu který jsem zmínil.. A je smutný, že nechápeš rozdíl mezi tím zabít někoho mečem a zareskovat box, naplnit ho lávou a počkat až se hráč připojí a umře, protože ten rozdíl je celkem velký a očividný. Stížnost je vyřešená, takže zamykám, aby se zamezilo spamu.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
DogeTennant
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
 
Příspěvky: 2236
Registrován: 15 dub 2015, 15:56


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků