Sem směřujte své návrhy na vylepšení serveru

Zvýšení rychlosti

Příspěvekod LordNapier » 08 úno 2020, 00:58

Popis nápadu/návrhu/změny:

- Chtěl bych zvýšit rychlost vozidel u SAHP konkrétně Dodge Charger. Důvod? - Když vyčkáváme na dálnici tak kolem nás převážně projíždějí v rychlosti 300+ km/h Dodge charger jede max. 250 s čipem bez vylepšení. Já jsem si kvůli tomu utratil 225K aby se mi to zrychlilo protoze nez se rozjedu tak to taky trvá. Příjde mi nesmysl aby moje vozidlo, na kterém mám vylepšený Turbo,Brzdy,Převodovku + načipovaný aby mi jelo max. 270 + je to High Way patrol vozidlo a jezdí stejně rychle jako Victoria. Poprosím o tom aby se tohle vyřešilo když týpek jezdí 300+ km/h a já s vylepšením 270km/h + rozjezd.

Čeho se návrh týká:

- SAHP Dodge Charger vozidlo (zvýšení rychlosti)

Doplňující informace (obrázky, a další, co nám pomůže se orientovat):

- Kdyby bylo potřeba vidět rychlost není problém dát ale příjde mi to zbytečné.

Díky za případnou odpověď a vyřešení tohoto návrhu/změny/nápadu.
LordNapier
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Zvýšení rychlosti

od Rumcajz » 08 úno 2020, 00:58

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Zvýšení rychlosti

Příspěvekod Goldberg » 08 úno 2020, 10:57

Dle mého zcela zbytečné aby to jezdilo 300+ a pokud někomu naměříš rychlost jako stacionární vozidlo tak musíš počítat s tím než se rozjedeš. A navíc máme chytré radary který dokážou zaznamenat i SPZ. Takže dopadení pachatel nebo předvolání majitele je pak jeden z mnoha kroků které můžeš učinit. :-)
Uživatelský avatar
Goldberg
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2020, 18:01

Re: Zvýšení rychlosti

Příspěvekod LordNapier » 08 úno 2020, 11:27

Goldberg píše:Dle mého zcela zbytečné aby to jezdilo 300+ a pokud někomu naměříš rychlost jako stacionární vozidlo tak musíš počítat s tím než se rozjedeš. A navíc máme chytré radary který dokážou zaznamenat i SPZ. Takže dopadení pachatel nebo předvolání majitele je pak jeden z mnoha kroků které můžeš učinit. :-)


Mě nejde o to aby to jezdilo 300+ mě jde o to aby to vytáhlo na 300km/h. Pak to vozidlo v ničem nevyužiješ a pouze zase musíš si někoho předvolat na stanici a ani se třeba nedostaví. Chci aby byla nějaká RP akce na dálnici a né mimo něj
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: Zvýšení rychlosti

Příspěvekod LordNapier » 08 úno 2020, 20:35

Goldberg píše:Dle mého zcela zbytečné aby to jezdilo 300+ a pokud někomu naměříš rychlost jako stacionární vozidlo tak musíš počítat s tím než se rozjedeš. A navíc máme chytré radary který dokážou zaznamenat i SPZ. Takže dopadení pachatel nebo předvolání majitele je pak jeden z mnoha kroků které můžeš učinit. :-)


+ viz. dneska co se stalo že týpek copbaití s Ferarim a z 0 na 300 za sekundu tam je. (byl jsi u toho :D )
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: Zvýšení rychlosti

Příspěvekod LordNapier » 09 úno 2020, 03:25

prosím o uzavření této ROOMKY udělám lépe udělanou
Uživatelský avatar
LordNapier
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 33
Registrován: 23 dub 2019, 17:18

Re: Zvýšení rychlosti

Příspěvekod Paradizo » 09 úno 2020, 20:14

Na žádost zakladatele, topic UZAMYKÁM.
Uživatelský avatar
Paradizo
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 124
Registrován: 07 kvě 2013, 08:44


Zpět na Návrhy na vylepšení serveru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků