I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

[Vyriešené] KiziaR- kažení hry

Příspěvekod Lotr778 » 17 úno 2020, 18:27

Nickname admina: KiziaR
steam id: STEAM_0:0:83504067

popis situace: na super mapě summer jail bylo hvd kdy jsem šel pod vchod do zbrojky kde ve východu ze zbrojky stál Kiziar
stál sem dole a a hezky jsem na něj koukal při žemž on schválně střelil do tlačítka na schody který vyjeli nahoru a zabil mě za to
tohle mi od admina přijde absurdní když takle umyslně kazí hru a nejde vzorem. Na to mu i zkušenější admin Akoo řekl že by za to zabíjet neměl a ani po tom se mi za to neomluvil a řikal pořád to svoje.

Důkaz o pochybení : dodám až se naučím s GOTV :D :( :(
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57

[Vyriešené] KiziaR- kažení hry

od Rumcajz » 17 úno 2020, 18:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: KiziaR- kažení hry

Příspěvekod joda » 17 úno 2020, 18:33

V lese rastie, na brehu sa rodí, vo vode žije, v ohni umiera.
[*]*[*]*[*]*[*]*[*]*[*___*][*]*[*]*[*]*[*]*[*]
Uživatelský avatar
joda
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2014, 18:14

Re: KiziaR- kažení hry

Příspěvekod KiziaR » 17 úno 2020, 19:48 VIP

Ahoj, už na serveru jsem ti říkal že se tohle může. Ano je to hloupé, ale zakázané to není. Bohužel na tom místě nemáš vůbec co dělat. A nejsem opravdu jediný kdo tohle dělá. Můžeš počkat na vyjádření někoho z vyšších :)
Uživatelský avatar
KiziaR
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 700
Registrován: 01 kvě 2016, 19:18

Re: KiziaR- kažení hry

Příspěvekod ericek111 » 17 úno 2020, 19:52

Máš celú mapu pre seba a Ty sa postavíš rovno pred zbrojku, aby Ti niekto otvoril schody a Ty dostal "FK" a mohol utekať na fórko.

CTčka môžu strieľať do tlačidla pre vysunutie schodov. Ak sa ocitneš v CT zóne, môžeš dostať kill, keďže tam nemáš čo robiť.

Admin nijak nepochybil. Sťažnosť zamietnutá.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik

Re: KiziaR- kažení hry

Příspěvekod NeoxGod » 17 úno 2020, 19:58

Nebudu se vyjadřovat tam kam nemám.

Jasně že to needitneme.
Uživatelský avatar
NeoxGod
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 zář 2019, 16:41

Re: [Vyriešené] KiziaR- kažení hry

Příspěvekod Lotr778 » 17 úno 2020, 20:20

Blokovat v cele je zakazáno a takto zabít hráče je povoleno nový hráči toto určitě ocení :D dobrá tedy rád jsem se poučil že tímto stylem mužu kazit hru ostatním :D
a omlouvám se zde panu KiziaRovi
Mrdej prdel
Uživatelský avatar
Lotr778
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 217
Registrován: 01 bře 2016, 23:57


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků