Volná debata o Counter Strike 2.

Gangy na JB

Příspěvekod lukik224 » 20 úno 2020, 17:27

Tak to se vůbec nepovedlo, myšlenka je asi dobrá, ale když průměrný věk ct hráčů je asi 14 let, tak se ct hráči rozhodli, že už nebudou žádné atrakce a hrají jenom na body a levlujou si jejich gangy. Jako třeba je 15 vězňů a simon dá otázku o pp a nebo jedou od začátku jenom poslední reakce a nebo zakážou zabíjet jinému ctčku, které není v jejich gangu a jelikož to řekl simon, tak to i admini na serveru tolerujou. Dobrá myšlenka, ale pět z šesti map za ty dva dny jsem si za vězně nezahrál atrakci :)
Kdysi Evžen Lakatoš na JB1 v cs:go ted H16ANTIVIRUS všude :)
Uživatelský avatar
lukik224
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 črc 2015, 19:25

Gangy na JB

od Rumcajz » 20 úno 2020, 17:27

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Gangy na JB

Příspěvekod KhalDenny » 20 úno 2020, 17:29 VIP

lukik224 píše:Tak to se vůbec nepovedlo, myšlenka je asi dobrá, ale když průměrný věk ct hráčů je asi 14 let, tak se ct hráči rozhodli, že už nebudou žádné atrakce a hrají jenom na body a levlujou si jejich gangy. Jako třeba je 15 vězňů a simon dá otázku o pp a nebo jedou od začátku jenom poslední reakce a nebo zakážou zabíjet jinému ctčku, které není v jejich gangu a jelikož to řekl simon, tak to i admini na serveru tolerujou. Dobrá myšlenka, ale pět z šesti map za ty dva dny jsem si za vězně nezahrál atrakci :)


U CT to body do Gangu nepridáva, ani ich to neexpi, asi o tom CT nevedia, treba ich o tom oboznámiť ;)
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Gangy na JB

Příspěvekod lukik224 » 20 úno 2020, 17:55

Tak to je divné, protože pokaždé co si dají třeba 15killů tak se jdou podívat a řeknou, že se posunuli v lvlu :D
Kdysi Evžen Lakatoš na JB1 v cs:go ted H16ANTIVIRUS všude :)
Uživatelský avatar
lukik224
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 črc 2015, 19:25

Re: Gangy na JB

Příspěvekod FurtiveCz » 20 úno 2020, 18:10

lukik224 píše:Tak to se vůbec nepovedlo, myšlenka je asi dobrá, ale když průměrný věk ct hráčů je asi 14 let, tak se ct hráči rozhodli, že už nebudou žádné atrakce a hrají jenom na body a levlujou si jejich gangy. Jako třeba je 15 vězňů a simon dá otázku o pp a nebo jedou od začátku jenom poslední reakce a nebo zakážou zabíjet jinému ctčku, které není v jejich gangu a jelikož to řekl simon, tak to i admini na serveru tolerujou. Dobrá myšlenka, ale pět z šesti map za ty dva dny jsem si za vězně nezahrál atrakci :)

Zvláštní :ugeek:
Sice o nějáké ty gangy jak píšeš se vůbec nezajímám, ale souhlasím s názorem, jako takovým, že hromada hráčů dává pouze reakce a příkazy aby mohli zabít co nejvíce T a takové hráče jsem si já rozdělil do tří skupin:
1. Nekreativní/hloupí- Nechápou o čem ta hra je, jen se učí pravidla a příkazy aby mohli zabíjet za to že jej někdo nesplní.
2. Ti co kazí hru- Naschvál dávají složité příkazy a reakce aby to ostatní nebavilo, sem tam padne nějaký MFK, nebo zbraň pro T.
3. Admin hunteři- Dávají složité příkazy mnohdy i nesmyslné a čekají na to co admin udělá, sem tam dostanou ban za provokaci a stížnost je na světě.

Já osobně takovéhle chování u hráčů moc netoleruji a pokud vidím, že to někdo dělá kolo co kolo, tak to s ním řeším a úplně největší pitomost je dávat otázku o pp, když jsou naživu všechna T.
Uživatelský avatar
FurtiveCz
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 200
Registrován: 26 srp 2018, 11:48

Re: Gangy na JB

Příspěvekod KhalDenny » 20 úno 2020, 18:18 VIP

lukik224 píše:Tak to je divné, protože pokaždé co si dají třeba 15killů tak se jdou podívat a řeknou, že se posunuli v lvlu :D


Asi Yoda na niečo zabudol, Yodu som informoval a pozrie sa na to keď bude mať čas ;)
Uživatelský avatar
KhalDenny
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1667
Registrován: 03 pro 2016, 00:19

Re: Gangy na JB

Příspěvekod lukik224 » 20 úno 2020, 18:20

FurtiveCz píše:
lukik224 píše:Tak to se vůbec nepovedlo, myšlenka je asi dobrá, ale když průměrný věk ct hráčů je asi 14 let, tak se ct hráči rozhodli, že už nebudou žádné atrakce a hrají jenom na body a levlujou si jejich gangy. Jako třeba je 15 vězňů a simon dá otázku o pp a nebo jedou od začátku jenom poslední reakce a nebo zakážou zabíjet jinému ctčku, které není v jejich gangu a jelikož to řekl simon, tak to i admini na serveru tolerujou. Dobrá myšlenka, ale pět z šesti map za ty dva dny jsem si za vězně nezahrál atrakci :)

Zvláštní :ugeek:
Sice o nějáké ty gangy jak píšeš se vůbec nezajímám, ale souhlasím s názorem, jako takovým, že hromada hráčů dává pouze reakce a příkazy aby mohli zabít co nejvíce T a takové hráče jsem si já rozdělil do tří skupin:
1. Nekreativní/hloupí- Nechápou o čem ta hra je, jen se učí pravidla a příkazy aby mohli zabíjet za to že jej někdo nesplní.
2. Ti co kazí hru- Naschvál dávají složité příkazy a reakce aby to ostatní nebavilo, sem tam padne nějaký MFK, nebo zbraň pro T.
3. Admin hunteři- Dávají složité příkazy mnohdy i nesmyslné a čekají na to co admin udělá, sem tam dostanou ban za provokaci a stížnost je na světě.

Já osobně takovéhle chování u hráčů moc netoleruji a pokud vidím, že to někdo dělá kolo co kolo, tak to s ním řeším a úplně největší pitomost je dávat otázku o pp, když jsou naživu všechna T.


Je to tak jak říkáš, bylo to tak vždycky, zažil jsem tu nějaké doby na tomhle serveru, ale to co tu předvádí CT hráči poslední dny jsem za těch pár let tady nezažil a jak jsem koukal kolik nových krásných map s tolika atrakcemi tu je, tak o to víc mi bylo líto, když 9/10 simonu si jede reakce.
Kdysi Evžen Lakatoš na JB1 v cs:go ted H16ANTIVIRUS všude :)
Uživatelský avatar
lukik224
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 črc 2015, 19:25

Re: Gangy na JB

Příspěvekod Atilos » 20 úno 2020, 21:59 VIP

To byly časy, když fungovala na serveru top12 a každý se mohl podívat, jakej jsem borec, že tam jsem! :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek
Obrázek
"No pain, no gain."
Uživatelský avatar
Atilos
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 968
Registrován: 22 čer 2017, 17:04
Bydliště: Skoro Brno

Re: Gangy na JB

Příspěvekod lukik224 » 21 úno 2020, 16:33

Atilos píše:To byly časy, když fungovala na serveru top12 a každý se mohl podívat, jakej jsem borec, že tam jsem! :twisted: :twisted: :twisted:


Máš pravdu, i já jsem se 2k15 cítil dobře, když jsem byl top1 na serveru bez vip a simon se hrál furt :D Je mi líto, ze v te dobe se hrálo tak malo map asi 7,8 ted tu je tolik super map :D
Kdysi Evžen Lakatoš na JB1 v cs:go ted H16ANTIVIRUS všude :)
Uživatelský avatar
lukik224
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 črc 2015, 19:25

Re: Gangy na JB

Příspěvekod Ajvej » 22 úno 2020, 01:07

JB má nějaký gangy ? :roll:
Surf <3
Uživatelský avatar
Ajvej
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 114
Registrován: 20 říj 2018, 13:36

Re: Gangy na JB

Příspěvekod Gustik » 22 úno 2020, 03:44 VIP

Jak jsem již psal, jednalo se o chybu v pluginu a CT za killy body do svého gangu nezískávají.

Yoda holt nesmí upravovat pluginy po večerníčku. Pak to takto dopadá. :D

Ajvej píše:JB má nějaký gangy ? :roll:
Neříkají ti blesku?
Uživatelský avatar
Gustik
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2346
Registrován: 23 led 2013, 15:34


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník