Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[V] PP/přehodnocení verdiktu/JB

Příspěvekod PetrPavelos » 20 pro 2023, 17:50 VIP

Ahoj předem, chci říct, že Life je informován o tomhle tématu.
Máme pouze odlišné názory a rád bych to chtěl zde vyřešit od HLSA.
S Lifem, jsme si psali do SZ, bohužel jsme nenašli názor, na kterým bychom se oba shodli.

Odkaz na můj ban: https://www.gamesites.cz/amxban/jailbre ... p?bid=1862
Odkaz na PP: post1165380.html#p1165380

Jak zde můžeme vidět MFK skutečně padl podle dema, byla to nešťastná situace.
Zapomněl jsem snad poprvé dát zákaz čupet při zadávání zákazů.
Vězni si následně čupli na čáře a zabil jsem je, jelikož jsem si myslel, že jsem zadal všechny zákazy.

Dostáváme se k tomu proč to chci řešit...
Když MFK nastal, tak Matro se mě ptal, jestli jsem si jistý, že jsem dával zákazy, má odpověď byla, že ano.
Hráč SupreRer měl náhodou demo se situací, který si Matro od něho vyžádal.
Tady nastává situace taková i přes to, že jsem nejdřív řekl, že jsem si jistý, tak následující kolo, kdy ještě demo nebylo zkoumáno, tak jsem se skutečně omluvil (důkazy dodám níže).
Po zaslání dema od SupreRera Matrovi, Matro skutečně potvrdil situaci, že jsem zákal zapomněl dodat.
To se může stát zkrátka každému.
Jelikož Matro, sám viděl, že jsem se omluvil 1x před demem a následně po demu ještě 2x, tak mi hodil pouze přehoz, za který jsem mu vděčný a následně jsem mu psal do SZ dodatečně můj vděk.
Jenže očividně SupreRerovi nestačil můj přehoz, ale chtěl mě doslova zabanovat, proto podal PP po 2h, abych dostal ban ještě za MFK.

Osobně co si budeme, asi ví dost lidí, že jsem takový přísnější a že si stojím za svými názory, ale tentokrát to nebylo v můj prospěch.
Jak už jsem psal v PP, mám za sebou celkem dlouhou cestu k právům, kde se snažím opravdu dost teď, dodržuji pořádek serveru a snažím se dělat minimální procento chyb.
Byla by celkem škoda, aby mi tento ban překazil velký kus cesty.

Tímto Vás žádám o přehodnocení verdiktu a zrušení mého banu, pokud by bylo možné, jelikož moje omluvy už v nahlášení daného hráče nebyly zmíněný z nějakého důvodu.
Na takové stupidní chyby si budu v budoucnu dávat obrovský pozor, ať se neopakují.

Důkazy:

Můj hlstats chat: https://ctrlv.cz/0DzB
13:12 - Omluva (před řešením dema)
13:25 - další omluva (po zhlédnutí dema)
13:26 - další omluva (po zhlédnutí dema)

SupreRer hlstats chat: https://ctrlv.cz/xen9
13:18 teprve poslal demo Matrovi.


Tím chci říci, že omluva skutečně padla z mojí strany dřív, než se demo začalo vyšetřovat a proto bych žádal o zrušení banu.
Popravdě mě na tom štve nejvíc to, že nejdříve dostanu přehoz, vše se objasní s hráčemi, ale následně SupreRer má potřebu ještě mě hodit na fórum, což nepochopím. :roll:
Každý dělá chyby, ale myslím si že hráč nemusí si odnášet ban při jeho cestě za právami, když se omluví a mrzí ho to skutečně.

Kulatej.


Věřím v kladné vyřízení této žádosti a doufám, že vše vyřešíme mírovou cestou.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

[V] PP/přehodnocení verdiktu/JB

od Rumcajz » 20 pro 2023, 17:50

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: CT

Re: PP/přehodnocení verdiktu/JB

Příspěvekod byLife » 20 pro 2023, 18:43 VIP

Ahoj,

dle mého je ban zasloužený.

Já v sobě mám taky trochu té lidskosti, ale mně šlo o to co jsi říkal ve hře a jak si na to reagoval, stál sis za svým, že si zákaz čupět nezapomněl dát, jelikož to tak dáváš vždy.. Jakobicka si klidně poslal se na demo podívat, protože sis stál za svým a nenechal si nic vymluvit
Na jednu stranu to je dobře, každý by si měl stát za svým názorem, ale tohle bylo bohužel ve tvůj neprospěch, jelikož když jsem koukal na demo a čekal co napíšeš jako první, tak si napsal něco ve smyslu, že se ti nikdy nestalo, abys nezapomněl dát jeden ze zákazů.. A to už byla nějaká doba od dalšího kola ve kterém padl MFK..

Kdyby si řekl, že si seš jistý tím, že si zákazy dával, ale je dost možný, že si se pomýlil, že se za případný MFK atp. omlouváš, tak banovat nebudu, ale jelikož sis stál za svým celou tu dobu, dokud demo neřeklo něco jiného, tak ti ban zůstane
Jak píšeš tak si se omluvil, ale až poté co ti někdo poslal demo, případně to demo viděl admin, nevím kdo co, ale byla to dooost dlouhá doba od MFK a hlavně už bylo venku demo s tvým prohřeškem

Každopádně osobně v tomhle banu nevidím nějaký extra velký problém co se práv týče, každému z nás se tohle stane, taky jsem dal nespočet MFK
Ale je dobrý volit správný slova, když ti celý server píše něco jiného než si myslíš ty

Je dobře, že si se omluvil, ale za jaké situace.. Přehoz od Matra, do logů nevidím

Každopádně vím, že nejsi problémový hráč a proto jsem klidně pro zkrácení banu, ale ne pro zrušení

díky
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: PP/přehodnocení verdiktu/JB

Příspěvekod mladyleopard » 20 pro 2023, 20:10 VIP

cus uz sem to resil s lifem, ban je oprávněný, ikdyž sem ti dával přehoz přímo ve hře. Mfk si dal a dokonce si psal že ban přijmeš. Spis me stve suprererrer ktery jedna z meho pohledu jako krysa. Celou situaci na serveru viděl a věděl ze si dostal prehoz takže nechapu proc si sel stezovat.
bejt real je vzácný
Uživatelský avatar
mladyleopard
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 408
Registrován: 18 říj 2018, 13:57

Re: PP/přehodnocení verdiktu/JB

Příspěvekod PetrPavelos » 20 pro 2023, 20:13 VIP

Souhlasím s tebou.
Jako jo ban bych přijmul asi nahned, ale když jsem dostal ten přehoz, tak jsem myslel, že je vše vyřešeno, ale bohužel měl někdo potřebu mě hodit na forum, když mu nestačilo, jak jsme si to vyřešili na serveru.

Přes to bych požádal, jestli by bylo možné o zkrácení banu prosím.

Kulatej.
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrPavelos
CS 1.6 Admin
CS 1.6 Admin
 
Příspěvky: 448
Registrován: 06 pro 2017, 19:21
Bydliště: CT

Re: PP/přehodnocení verdiktu/JB

Příspěvekod Whh » 20 pro 2023, 21:42 VIP

Ahoj,

ve zkratce Life napsal vše potřebné. Ban jsem ti zkrátil na 24h a budu ti věřit, že se to nebude opakovat.

byLife píše:Každopádně osobně v tomhle banu nevidím nějaký extra velký problém co se práv týče, každému z nás se tohle stane, taky jsem dal nespočet MFK
Ale je dobrý volit správný slova, když ti celý server píše něco jiného než si myslíš ty

Je dobře, že si se omluvil, ale za jaké situace..


Zejména nad tímto by bylo dobré se zamyslet.

Vyřešeno.
Obrázek
Uživatelský avatar
Whh
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 689
Registrován: 27 bře 2022, 17:09


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník