Staňte se jedním z nás a rozšiřte naše řady adminů.

[Z] PRÁVA DUST2 / terezie

Příspěvekod terezieee » 12 dub 2023, 13:14 VIP

ZDRAVÍM VŠECHNY KRÁSNÉ LIDI! Chtěla bych požádat o práva na Dust2, protože si myslím, že je to dobrý nápad! Nebude to podle vzoru, dopředu se omlouvám, nechce se mi to tak psát ok.
Nějaké bany a prohřešky : jestli se do toho počítá perma, ban na týden a nějaké mute bany, tak tím pádem ano, ale přísaham že jsem se z toho velmi ponaučila a všechny alternativní programy smažu!
Něco o sobě : jmenuju se Terezie, je mi 24 krásných let, ráda peru, vařim a kočku mam doma.
Nick ve hře : terezie a nick na fóru : terezieee (originální, já vím, dalo mi to práci vymyslet)
Steam a tak si najděte, hlstaty sem dávat nebudu, můj čet si nečtěte pls díky haha.
Proč bych chtěla adminovat : ZÁLUDNÁ OTÁZKA, hmm. No protože jako BÝVALÝ cheater poznam cheatera na sto honů, chápete a taky bych chtěla adminovat proto, abych si mohla měnit nicky, to je super výhoda! Tak- rozhodně bych práv nezneužívala, jako někteří (nebudu jmenovat, to se budoucím kolegům nedělá a já jsem velmi kolegiální, že ano Geračku a Deračku hihi), šla bych příkladem a rozhodně bych nekickovala hráče jen tak.
Tak jo, jsme domluvení. Moc díky všem za vaši pozornost, hlavně tobě Sewe za přijetí a ještě jednou se omlouvám za tu stížnost, to bylo v euforii. Tobě Fenomene se omluvim, až se omluvíš ty! Přeju všem krásný den plný koláčků a jednorožců <3
terezieee
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 43
Registrován: 25 led 2021, 17:20

[Z] PRÁVA DUST2 / terezie

od Rumcajz » 12 dub 2023, 13:14

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: PRÁVA DUST2 / terezie

Příspěvekod eXtr3mer » 12 dub 2023, 14:54

Taká 4 na stupnici trápnosti...

Zamietnuté
Night gathers, and now my watch begins.
It shall not end until my death. I shall live and die at my post.
I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls.
Uživatelský avatar
eXtr3mer
CS 1.6 Hlavní Admin
CS 1.6 Hlavní Admin
 
Příspěvky: 8121
Registrován: 16 bře 2013, 11:51


Zpět na Nábory Adminů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků