ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 13 bře 2019, 22:48

Kolega Punko mi reagoval na otázku blackbarov prontne a ja som si bezodkladne ho nastavil do spustení cska, možno jedine - čo vydokladovať nemôžem, ale ani vy - je tvrdenie, že ma Naiz vyzval a nereagoval som, čo vskutocnosti nie je pravda - inak by tento topic nedával zmysel.


Netvrdím že je to nesprávny človek, ako osoba, nakoľko tu prišli 3 reakcie smerované, že je najlepsi admin GM, ATP,..toto bola moja skusenost po nápojeni do roomky, keď sme odohrali další gather stihol mat rypave poznámky pred komunistov dalších 8hracov ako naňho podal sťažnosť, zbytočne na seba pútal pozornosť a obhajoval si to dokym sme sa nerozdelili. Pritom na gaghery bola opäť podobná zostava. To už obsahujúca Naiza a on však zamlčali. Na servery však vytvaral konflikt a “prihadzoval do ohňa.” Ja som nato nejak zvláštne nereagoval, aj keď sa o to zrovna delím - no vskutku verím, že dalších novým, vracajúcim sa, či odporúčaných hráčov ktorí sa budú chcieť začleniť do komunity, zabaviť sa možno zrovna gatherom, alebo spoznať komunitu budú mat možnosť vytvoriť si mienku aby sa vraciali opakovane - vďaka pozitívnej skúsenosti a som presvedčený, že tento konflikt je len nedorozumenie, možno mládežnícka ješitnosť zrovna na nesprávnu osobu v nesprávnom čase.

Po rozdelení do teamov už bol kľud a vlastne ani neviem, či s nami nakoniec hral pretože nás v roomke bolo 12/10 - avsak v tom som nevidel konkrétny problém, nenarúšalo to chod hry.
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

od Rumcajz » 13 bře 2019, 22:48

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Nikolasss145 » 14 bře 2019, 22:02

Nebudem sa vyjadrovať tam kam nemám.
Nikolasss145
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 8
Registrován: 02 črc 2017, 00:46

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod iSeiso » 18 bře 2019, 10:03

jdu si delat caj chce nekdo otaznik
adekvátní
Uživatelský avatar
iSeiso
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 377
Registrován: 02 dub 2016, 15:30
Bydliště: to nevadi

Předchozí

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků