ts.gamesites.cz. Těšíme se na vaši návštěvu

Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 08 bře 2019, 20:15

Krásny podvečer želám,

chcel by som sa podeliť o svoju skúsenosť a informovať sa, či má gather room na TS Servery pravidla, pretože som nebol schopný ich nikde na servery ani webe dohľadať a tak mi nedá nespýtať sa aj keď rozumiem, že tu je väčšina hráčov už komunita, no aby som mal jasno či má zmysel vraciať sa na Gathery sem, či je to úplne bežné a v poriadku, ak ma Admin movne preč z gather roomky a vymení si takýmto spôsobom so mnou miesto a v momente, ak sa ho spýtate čo ho viedlo takto postupovať Vás zavádza, klame. Na TS ma počuť bolo, pretože som spočiatku po napojeni do roomky mal nahlas sluchatka a tak som počul aj samého seba.

V Roomke je ďalších zopár ľudí (viď. screen), ak by mi to povedal na rovinu, tak tomu rozumiem že sú komunita a aj napriek tomu, že som medzi poprednými hráčmi bol v roomke to neriešim, no keďže zo mňa robí vola, tak mi nedalo neinformovať sa, ako to tu vlastne je.

https://i.imgur.com/Z6puEY3.jpg

<19:24:28> You were moved from channel "Domluva #1" to "Čekárna na CS 1.6 Gather" by "Naiz"
<19:24:28> Channel group "Host" was assigned to "Srac1" by "Gamesites.cz".

Možno v tomto čase, (teda. 8.3.2019 - 19.25) sme boli na servery Gamesites.cz GSCW #1 connect 217.11.249.84:37622;password gscw v logoch je možné dohladať moju komunikáciu a spytovanie sa prečo ma movli preč z roomky na TS Servery.

Ďalší postup bol písanie prítomnému Adminovi Punko, (cítim potrebu ospravedlňujem sa, že som mal spočiatku zato, že si ma prehodil ty)

https://i.imgur.com/XFHFHao.jpg


Nakoľko mi nedostavila sa odpoveď, ktorá by mi to vysvetlila, kontaktoval som Hlavného Admina PEta,

https://i.imgur.com/VIz1xpH.png

Následne po konverzácii začal naďalej pokračovať vo svojich klamstvách Admina Naiza, ktorý si som mnou vymenil miesto, evidentne si stoji pevne za svojim a presviedča o tom aj ostatných, hravo a bez obáv aj nadriadených (resp. takto to vnímam ja, to je moja skúsenosť a pocit po prihlásení sa na TS GameSites s Adminom Naiz).

https://i.imgur.com/ovR082q.png



Týmto postom nechcem nikomu uškodiť, preto som zvolil túto sekciu a nie sťažnosti, chcem v tom mať jasno, aký postoj sa tu vedie aj ku novým hráčom a či je toto (morálka lží, swapovanie) štandard.
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

od Rumcajz » 08 bře 2019, 20:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Naiz » 09 bře 2019, 21:16 VIP

Zdravím, pravidla pro CS 1.6 Gathery jsou sepsána na TS v místnosti: Blacklist + pravidla ;)

Pro upřesnění, já si s tebou místo nevyměnil (Viz pravidlo č.7). Na screenech je vidět, že jsem hrál a tudíž před tebou mám přednost. Od toho vznikla místnost Čekárna na CS 1.6 Gather, kde můžou nový hráči počkat, až se uvolní místo za někoho kdo už hrál (v Domluvě1) - v případě, že nechtějí hledat nových 10 lidí na druhý Gather, který by si se složil v Domluvě2. Bylo by neférové, kdyby ten kdo hrál nemohl znovu hrát kvůli tomu, že by mu někdo (kdo teprve chce hrát) zabral místo v Domluvě. Navíc... Na serveru na kterém jsme byli, respektive se skládal Gather jsi vůbec nebyl, protože nikdo nikoho neKICKoval.. Já určitě ne, nejsem si toho vědom. Na TS jsem několikrát (asi 3x nebo 4x) zopakoval tvé jméno zda jsi tu a nikdo neodpovídal, proto jsem tě přesunul do Čekárny.

<19:24:28> You were moved from channel "Domluva #1" to "Čekárna na CS 1.6 Gather" by "Naiz"
Na screenu, který jsi dodal je, že mi píšeš až v 19:29:14 - https://i.imgur.com/ovR082q.png
Na TS jsi mi psal po 5 minutách, to už byl rozehraný nový zápas, respektive bylo po výběru stran (po knife kole) a LIVE už snad 2 nebo 3 kola odehraný.
A to, že jsem ti za sebe nabídl místo... no dovol? Také jsem mohl v hraní pokračovat a tebe nechat znovu čekat.

To je za mě všechno, nemyslím si, že bych nějak pochybil, nebo že bych nejednal v dobrým zájmu.
S pozdravem,
Naiz
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Chrisinko » 09 bře 2019, 22:25

Naiz= jeden z najschopnejších GM na GS neverím že to bolo úmyselné
=-=-=-=-=-=-=-=
ObrázekP i k o Obrázek
=-=-=-=-=-=-=-=
Uživatelský avatar
Chrisinko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 41
Registrován: 12 srp 2015, 20:01

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 10 bře 2019, 00:05

Naiz píše:Zdravím, pravidla pro CS 1.6 Gathery jsou sepsána na TS v místnosti: Blacklist + pravidla ;)

Pro upřesnění, já si s tebou místo nevyměnil (Viz pravidlo č.7). Na screenech je vidět, že jsem hrál a tudíž před tebou mám přednost. Od toho vznikla místnost Čekárna na CS 1.6 Gather, kde můžou nový hráči počkat, až se uvolní místo za někoho kdo už hrál (v Domluvě1) - v případě, že nechtějí hledat nových 10 lidí na druhý Gather, který by si se složil v Domluvě2. Bylo by neférové, kdyby ten kdo hrál nemohl znovu hrát kvůli tomu, že by mu někdo (kdo teprve chce hrát) zabral místo v Domluvě. Navíc... Na serveru na kterém jsme byli, respektive se skládal Gather jsi vůbec nebyl, protože nikdo nikoho neKICKoval.. Já určitě ne, nejsem si toho vědom. Na TS jsem několikrát (asi 3x nebo 4x) zopakoval tvé jméno zda jsi tu a nikdo neodpovídal, proto jsem tě přesunul do Čekárny.

<19:24:28> You were moved from channel "Domluva #1" to "Čekárna na CS 1.6 Gather" by "Naiz"
Na screenu, který jsi dodal je, že mi píšeš až v 19:29:14 - https://i.imgur.com/ovR082q.png
Na TS jsi mi psal po 5 minutách, to už byl rozehraný nový zápas, respektive bylo po výběru stran (po knife kole) a LIVE už snad 2 nebo 3 kola odehraný.
A to, že jsem ti za sebe nabídl místo... no dovol? Také jsem mohl v hraní pokračovat a tebe nechat znovu čekat.

To je za mě všechno, nemyslím si, že bych nějak pochybil, nebo že bych nejednal v dobrým zájmu.
S pozdravem,
Naiz


Tak to si pekny klamár, môže sa aj Peklo vyjadriť popr. hráči z gatheru, pretože ak si pozrieme logy tak hráči boli so mnou na servery, to jasne dokazuje to, že klameš. Tak isto si moje meno nevravel, myslim že si v roomke nebol kým ma niekto nepresunul, bolo by možne to dohladať tak isto v logu. :) Presunul si ma z roomky kde sme boli full 10ti a na server som sa prihlasoval, nakoľko ešte hráči ma navigovali ako pripojim na server, nakoľko IP nepisal nikto do chatu (vraveli že je IP a heslo v roomke cez ktorú som sa pripojil).
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Naiz » 10 bře 2019, 12:11 VIP

Je to slovo proti slovu.. Když jsem se do místnosti napojil, tak nás bylo 10 i s tebou. Poté jsme se přesunuli na server a tam jsme čekali, než se všichni co jdou hrát napojí. Tebe jsem přesunul do Čekárny, protože jsi mi neodpovídal zda jsi tu - a místo tebe jsem z Čekárny přesunul do Domluvy hráče LUBBO, který ihned odpovídal a napojil na server. Tím bych rád vyvrátil tvou lež, že jsem si s tebou na Gatheru vyměnil místo. Nikdo z tebe vola nedělá, pokud bysme tě slyšeli, nebo viděli že jsi na serveru tak by jsi přesunut nebyl. Neodpovídal jsi, ani písemně v Chatu ani ústně na otázku zda jsi tu proto jsi se jevil jako AFK a byl jsi přesunut do Čekárny. Po tom, co jsem tě přesunul do Čekárny nikdo nenamítal, že jsem tě přesunul neoprávněně - respektive nikdo neříkal, že bys mi odpovídal, nebo že bys byl na serveru. Nevím proč se za tím stále snažíš najít něco jiného. Cílem Gather Manažerů je zajistit, aby se co nejdřív sešlo 10 lidí v Domluvě, pak aby se všichni přesunuli na server a dále pak řídit chod zápasu tak, aby nebyla porušena pravidla a aby se hráčům příjemně hrálo. Tvůj pocit, případně tvoji zkušenost se mnou ti neberu - jen mi nedalo nereagovat, když vidím čím vším se tady oháníš a snažíš se mě poškodit. Hlavní Správce pro CS 1.6 Gather Sekci je Red, kterého jsi mohl kontaktovat na TS, nebo Steamu, případně zde na GS webu přes Soukromou zprávu se svým problémem a věř nebo ne, vyřešilo by se to mnohem rychleji než zde přes fórum v topicu. Pokud by jsi ani s vyjádřením Hl. GM nebyl spokojený, mohl ses obrátit na Vedení Gamesites.cz Whoika, který se o CS 1.6 Gathery stará, respektive je má pod správou. Tímto bych chtěl oslovit ty, kteří si situaci pamatují, aby i oni sem vložili svůj názor a pohled. Na veškeré otázky ti jsem schopen odpovědět, pokud o to máš zájem (ať už se týkají CS 1.6 Gather Sekce, nebo mé osoby). Zde níže posílám kontakty.

Obrázek Obrázek Obrázek

Je mi líto tvé negativní zkušenosti se mnou, nicméně lidi kteří mě znají ví, že nemám důvod své pozice zneužívat nebo se jakýmkoli způsobem nad někým povyšovat. Ba naopak už mnoho novým hráčům u nás na Gatherech jsem ochotně poradil, nebo jim situaci které nerozuměli osvětlil.

S přáním hezkého dne,
na Gatherech, brzy na shledanou.. :)
Uživatelský avatar
Naiz
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 655
Registrován: 20 lis 2014, 18:11

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Red181 » 10 bře 2019, 12:31

Keď si bol v roomke mal si mute a neodpísal si na správu ktorú písal Naiz tak je to tvoja chyba. Kto chce ísť gather tak má unmute a rozpráva sa ostatnými ktorý sú v roomke a ptm sa napojí na server a začína sa hra no ale keď máš mute a neodpísal si a nebol si ani na serveru keď sa na teba čakalo tak to je tvoja chyba... týmto nič nevyriešiš nabudúce budeš vedieť. A to by som ta moovol aj ja do čakárne do roomky keď si neodpovedal na správu. To je všekto bey.
[CS Admin od 11.11. 2016]
*UHT*PesLes : red zapina scripty
"Piosek": Red je pán
.:$uicideboy$:. KoryCZE : Red zapl adminské AB :D
*DEAD* (VIP) Welyof : Red to KB. :D
*DEAD* Pele10 : Red boch
Uživatelský avatar
Red181
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 479
Registrován: 21 pro 2013, 16:07

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Red181 » 10 bře 2019, 12:52

Aj keď si mal unmute ale si sa nenapojil na server tak to môžme brať za afk hráča tak ta movool Naiz. Máš sa napojiť na server nemôžu čakať tak dlho zatiaľ si mohli nájsť náhradu.
[CS Admin od 11.11. 2016]
*UHT*PesLes : red zapina scripty
"Piosek": Red je pán
.:$uicideboy$:. KoryCZE : Red zapl adminské AB :D
*DEAD* (VIP) Welyof : Red to KB. :D
*DEAD* Pele10 : Red boch
Uživatelský avatar
Red181
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 479
Registrován: 21 pro 2013, 16:07

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 10 bře 2019, 13:45

Navrhujem pozrieť logy serveru kde sme boli s hráčmi napojeni pretože argumentuješ uplnou hlupostou, nepaci sa mi to ze klames, tym by som to ja uzavrel, v mojom zaujme nie je riesit to pretoze ti nikam nespeje a ja som topic nepisal aby som niekomu uskodil, skor zazdielalu skusenost toho co sa stalo po pripojeni na TS server. V cwtg1 je vidno cas a reakciu, ze ma niekto vyhodil z roomky pricom sa na servery hraci nadalej strielali, potom ste to odpojili a sli inym, o niekolko minut a reakcii. Preto ma prekvapuje tvoj vymysel a jediny argument ktory je nedostopovatelny - ze si ma vyzval a ja som nereagoval. :lol: :roll:


e. v konverzacii na TS este uvidis prikaz od PuNka ktori ho posielal do chatu v danej miestnosti prikaz je do spustenia CSka aby som sa zbavil blackbarov, ochotne mi poradil preto som mal zdrzanie a nenapojil som v sekunde, avsak ty sa odkazujes nato ze som nereagoval co nedava vobec zmysel. :D
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod PuNko » 11 bře 2019, 01:09 VIP

Ahoj, ak si to ty co chcel pomoct s black barami tak je pravda ze tento hrac afk nebol, chcel len zmazat cierne okraje pred tym ako siel hrat, no nedockavost niektorych ludi je proste nepochopitelna :D neviem co viac k tomu napisat, aj w0 hovoril ze nechape preco nesiel hrat no ked Gather Manger uznal za vhodne takto tak sme hrali takto 8-)
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Katijkaa » 11 bře 2019, 16:16

No nevím.. no ;)
Ale ta "sťažnosť" je s polovice vymyslená lebo presne vtedy ako sa toto riešilo ,tak som tam bola a Naiz sa jasne pýtal kto ide hrať 2x sa ta pýtal či ideš hrať alebo čo robíš,bol si ticho (2krat sa ho opýtal 2x ticho) ale okik no ... A môj názor na to je ten že Naiz by len tak niekoho nemuvol preč bez opytania je to dobry Gather Manager sa čudujem že práve na neho je ta sťažnosť no ..
;) ;)
Uživatelský avatar
Katijkaa
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 led 2019, 13:28

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod w0wA » 11 bře 2019, 21:21

Je pravda že Srac1 tam bol od začiatku čo sa gather začal skládať a Srac1 bol aj prítomný a nebol AFK.... Akurát riešil problém s Black barmi. PEACE

Ja sladké túžby, túžby po kráse
spievam peknotou nadšený,
a v tomto duše mojej ohlase
svet môj je celý zavrený;
z výsosti Tatier ona mi svieti,
ona mi z ohňov nebeských letí,
ona mi svety pohýna;
ona mi kýva zo sto životov:
No centrom, živlom, nebom, jednotou
krás mojich moja Marína!
Uživatelský avatar
w0wA
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 85
Registrován: 18 úno 2015, 18:47

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod Frinterko » 11 bře 2019, 23:16

Ahojte.

Áno hráč tam bol, bol prítomný aj na servery. Pravda je aj to, že mal problém s black barami. Čo sa pýtal ako to vyrieši niekto mu odpovedal išiel to urobiť. Ale čakali sme vyše 10-15 minút a hráč nebol ani mutnutý tak sa ho Naiz 2-3 krát opýtal či tu je. A on neodpovedal tak ho prehodil a prišiel za neho niekto iný a myslím, že to bol hráč Turk. Už si kapitáni vyberali posledných hráčov a on bol pripojený stále na servery a napísal prečo ste ma kickli, len už bolo neskoro.

Podľa môjho názoru Naiz konal správne a nič neporušil.
Je normálne, že keď sa dohrá gather a ide sa hneď ďalší tak fajčiari si idú zapáliť a počká sa tá chvíľa, ale tento gather sa až príliš naťahoval a hráči čo tam boli už chceli odchádzať, a tak Naiz ako gather manager sa zachoval zodpovedne a situáciu vyriešil.
Cs 1.6 Admin 4.4.2020
Uživatelský avatar
Frinterko
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 21
Registrován: 11 říj 2018, 19:34

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 12 bře 2019, 07:45

Prepisem z domu nejde mi poslať post odkazuje sa fórum na chybu sql
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod PuNko » 12 bře 2019, 10:10 VIP

Každopádne je to tu len slovo proti slovu, myslim že takto nič nevyriešime, bez dôkazov. Ale zas predsa nebudú hráči natáčať ako sa skladá gather v domluve :D. Najlepšie by bolo to tu uzavrieť a nabudúce keď ta niekto moovne preč z gatheru hneď napíš dotyčnému prečo ta moovol a nech ta dá s5, potom tu nemusíme riesit takéto veci na forku.. lepšie to riesit hneď na TS
https://steamcommunity.com/id/iampunko
Uživatelský avatar
PuNko
CS:GO Hlavní Admin
CS:GO Hlavní Admin
 
Příspěvky: 2761
Registrován: 18 úno 2014, 20:55
Bydliště: Slovensko, Žilina

Re: Pravidla roomky gather a vlastna skusenost

Příspěvekod wh1teq » 13 bře 2019, 22:47

Další klamlivi postoj? Bud si prosím vedomí skutočnosti, že je všetko dohladatelne v logoch - ako aj moj login na server a presun z ts, preto si premysli svoju odpoved. Tento topic nema byt sťažnosťou len poukázaním na skutočnosť. 10 ani 15 minút sa na mna nečakalo. Rovnako ako neboli rozdelené teamy pretože na servery sme sa strieľali. Nehovoriac o tom, že mám zato že hráči boli s kludnou hlavou, na základe čoho je odpodstatnene tvoje tvrdenie, že hráči chceli odísť?
Uživatelský avatar
wh1teq
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 25
Registrován: 08 bře 2019, 18:19

Další

Zpět na Vše o TeamSpeaku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků