Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Pravidla?!

Příspěvekod KulickaStar » 17 lis 2016, 00:05

Pořád se mění pravidla, pořád a pořád, ale nikde není dostupná nějaka nová verze, která by ty nové "věci" objasnila.
Poslední "uptade" byl 18. květná 2015 10:06 (https://ctrlv.cz/9rat) a troufám si řict, že je to celkem totálně nezodpovědné vůči hráčům jako takovým.
A díky tomu se dostáváme k dalšímu bodu a to je to, že se pravidla co chvilka upravují nebo mění a potom na serveroch vznikaji konflikty mezi hráčema a adminama, protože admin hned dojde a začne peskovat, že to tak být nemá nebo něco v tom stylu a blablablabal, a to je pořád dokolečka.... př: Jeden týden platil příkaz (simon řekl, půjdete zamnou ve "walku" a když řekl pojď te zamnou, tak se to bralo jako upřesnění příkazu co mají dělat (takže ten co se rozeběhl měl dostat kill). Teď když simon řekne půjdete zamnou ve "walku", pojď te zamnou tak mají zase běžet... Pokud se pletu tak sorry, ale kdo se má v těch pravidlech potom přehled když je všecko na druhy den jinak...


PS: co jsem slyšel tak ti co píšou pravidla ani pomalu nehrajou JB. Nevím co je na tom pravdy, jen říkam, že jsem to slyšel
Ten jehož jméno má tolik vlastností, že se ho všichni bojí vyslovit
STAR
Uživatelský avatar
KulickaStar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2016, 01:20
Bydliště: Uh. Hradiště

Pravidla?!

od Rumcajz » 17 lis 2016, 00:05

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Uh. Hradiště

Re: Pravidla?!

Příspěvekod DarkMouse » 17 lis 2016, 09:00 VIP

Blbost, nic se upravovat nebude. Na fóru jsou napsaná základní pravidla a ty se nikdy neměnila.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Pravidla?!

Příspěvekod byLife » 17 lis 2016, 10:04 VIP

DarkMouse píše:Blbost, nic se upravovat nebude. Na fóru jsou napsaná základní pravidla a ty se nikdy neměnila.


Jen doplním Myšku.
Víš, už jednou na 1.6 bylo FAQ, které bylo zrušeno, jelikož VŽDY se najde nějaká ta mezera v pravidlech, která naruší druhé, třetí a zase je zmatek. Proto je pár pevně stanovených pravidel, které prostě budeš dodržovat. Dále zde jsou pravidla jako např: "Kdo promluví krom toho a toho má kill", ty nesmíš ani zmáčknout voice, jinak se připravíš o jedno kolo, resp. tě simon nebo CT zabije. Od toho zde pak máme adminy, kteří tě na dané pravidla/situace atp. upozorňují. Nejlepší je, když hraješ nějaký ten měsíc u TT a když něco nevíš, zeptáš se admina. Získáš zkušenosti a vše s tím spojené. Já tak taky začínal, ale spíše to bylo kvůli tomu, že jsem neměl mikrofon. Poté začala moje kariéra u CT, kde jsem si hrál na něco co jsem nebyl, abych zapadl.. To hlavně TY, nikdy nedělej! Jsem rád, že už je to X let a tahle doba je dávno za mnou. Buď stále svůj, spleteš-li se v pravidlech, omluv se, uvědom si kde jsi udělal chybu, pouč se a jednou zavítáš třeba i do A-týmu a budeš chodící encyklopedie na pravidla.. U celého JB je třeba otevřít hlavu, nahlédnout hluboko do ní, poté veškeré situace a vše s JB spojené hezky s tou hlavou, resp. mozkem spojit a je to. Já taky třeba neovládám všechny pravidla, to nikdo krom Aweeho, který je vytváří a udržuje tak nějaký ten pořádek na JB. Ovšem, mám hlavu a v ní mozek, díky kterému se nebojím říct, ovládám ty pravidla na jedničku, i když je vlastně neumím..
¨
Gl Kuličko
Uživatelský avatar
byLife
CS 1.6 Server Admin
CS 1.6 Server Admin
 
Příspěvky: 3166
Registrován: 03 srp 2014, 15:28

Re: Pravidla?!

Příspěvekod PoPMaNCZ » 17 lis 2016, 15:38

byLife píše:
DarkMouse píše:Blbost, nic se upravovat nebude. Na fóru jsou napsaná základní pravidla a ty se nikdy neměnila.


Jen doplním Myšku.
Víš, už jednou na 1.6 bylo FAQ, které bylo zrušeno, jelikož VŽDY se najde nějaká ta mezera v pravidlech, která naruší druhé, třetí a zase je zmatek. Proto je pár pevně stanovených pravidel, které prostě budeš dodržovat. Dále zde jsou pravidla jako např: "Kdo promluví krom toho a toho má kill", ty nesmíš ani zmáčknout voice, jinak se připravíš o jedno kolo, resp. tě simon nebo CT zabije. Od toho zde pak máme adminy, kteří tě na dané pravidla/situace atp. upozorňují. Nejlepší je, když hraješ nějaký ten měsíc u TT a když něco nevíš, zeptáš se admina. Získáš zkušenosti a vše s tím spojené. Já tak taky začínal, ale spíše to bylo kvůli tomu, že jsem neměl mikrofon. Poté začala moje kariéra u CT, kde jsem si hrál na něco co jsem nebyl, abych zapadl.. To hlavně TY, nikdy nedělej! Jsem rád, že už je to X let a tahle doba je dávno za mnou. Buď stále svůj, spleteš-li se v pravidlech, omluv se, uvědom si kde jsi udělal chybu, pouč se a jednou zavítáš třeba i do A-týmu a budeš chodící encyklopedie na pravidla.. U celého JB je třeba otevřít hlavu, nahlédnout hluboko do ní, poté veškeré situace a vše s JB spojené hezky s tou hlavou, resp. mozkem spojit a je to. Já taky třeba neovládám všechny pravidla, to nikdo krom Aweeho, který je vytváří a udržuje tak nějaký ten pořádek na JB. Ovšem, mám hlavu a v ní mozek, díky kterému se nebojím říct, ovládám ty pravidla na jedničku, i když je vlastně neumím..
¨
Gl Kuličko


WTF?... já mám na JB nahráno X hodin, dělal jsem testy na admina tak půl roku dozadu a bylo zajímavé zjištění, že polovina z těch věcí, co jsem tam měl už ani neplatí. Takže měsíc u TT? já na JB hraji denně a denně slyším pravidla od hráčů jinak. A měsíčně slyším ty pravidla od adminů jinak. Takže i když se je naučíš, je ti to k ničemu. :) A Awee a pravidla? Toho, když jsem se na něco zeptal ohledně pravidel, tak v 70% případů jsem se dočkal odpovědi "Já GO nehraji, zeptej se na to Darka".
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
steamcommunity.com/id/PoPMaNCZ
Uživatelský avatar
PoPMaNCZ
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 68
Registrován: 25 čer 2013, 09:37

Re: Pravidla?!

Příspěvekod KulickaStar » 17 lis 2016, 15:52

Mezery jsou vždy a všude, ale mě se jedná o to, že když se změní pravidla tak by bylo dobré aby o tom hráči byli informováni..
Nebylo by nějak těžké udělat na fórum malý prostor kde by se vždy napsalo co bylo po té a té schůzí změněno. A podle mně by se tak zamezilo hádkám a volání adminu na server kvůli nějaké kravině.

PS: hodně lidí mě říká ať jdu na GS dělat admina, ale i kdybych chtěl (což nechci) bych ho dělat nemohl, protože v tom hraje hodně jiných faktorů
Ten jehož jméno má tolik vlastností, že se ho všichni bojí vyslovit
STAR
Uživatelský avatar
KulickaStar
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 10
Registrován: 01 srp 2016, 01:20
Bydliště: Uh. Hradiště

Re: Pravidla?!

Příspěvekod stoofik » 17 lis 2016, 17:06

Pravidla budeš umět a neustále s nima budeš držet krok, pokud budeš aktivně hrát na serveru. Jistě čas od času se maličkosti změní, nicméně drtivá většina je nadčasová.
Obrázek
Uživatelský avatar
stoofik
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 181
Registrován: 03 úno 2016, 20:56

Re: Pravidla?!

Příspěvekod realone » 19 lis 2016, 02:08

To je tak když DM píše novinky pouze pro adminy a hráči se to dozví až poté co dorazí na server jeden z 5 aktivních adminů a někdo dá FK kvůli tomu, že nezná nové pravidlo.
viz. https://ctrlv.cz/pHQp
PS: Díky Brookly.
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: Pravidla?!

Příspěvekod Garlin » 19 lis 2016, 06:59

pravidla na go JB a na cs 1.6 JB su stejne a nemeni sa uz dlhsiu dobu, akruat sa meni niektore situacie, jakoze vzniknu nove situacie s ktorymi sa neratalo a tie su pak upravene, ale to niesu pravidla a hraci sa s nimi zoznamia na serveru. admini naviac netrestaju hracov tesne po zmene niektorych situacii a podobne ale az po nejakom case ked sa to na serveru zazije, admin naviac nedava hned ban ked sa hrac omluvi neje dovod dat ban. Samozrejme ak niektori sraci miesto omluvy idu este hrat chytrakov tak ich ban nemine...

Ten screen co si poslal realone, keby si nebol debil tak by si tam videl datum 4 mesiace stary... takze si myslim ze 4 mesiace je dostatocne dlha doba aby sa neco zazilo a vytahvoat to ted je blbost.

Tie pravidla su jednoznacne a nove situacie ktore pribudnu sa vzdy zaziju v pohode. Problem maju len kreteni ktori maju potrebuju stale do neco vrtat. Asi bude nejaky dovod preco z Vas nikto prava nema a kym sa budete takto spravat ani mat nebude ;)

V zasade plati ze simon tvori hru a prikazy co dava maju byt jednoznacne a zrozumitelne. Nachytavky a tak by mali robit ludia ktori mod poznaju a niesu retardovani.

Dalsim pravidlom je ze admin ma pravo zasiahnut do hry takze moze danu situaciu upravit podla zvazenia. Nevim co viac vam treba. Nebudeme tu robit zase FAQ na 30 A4 ako to bolo predtym.

JB je tak komplexny mod a pravidla na neho by zabrali celu zbierku zakonov a prikazov a nariadeni.

Proste pri tom torchu myslite nespravajte sa ako hovada a nemusia vznikat problemy.

jednu dobu som chodieval po BB serveroch a rozdaval som zaradom permice, ak si to chcete zazit i na GO JB, tak ma provokujte takymito topikami dalej.


PS ked mi sem odpisete nejaku chytru hovadinu, porozpravame sa potom co Vam vyprsi permanetny ban. Aha on permanentny ban nevyprsi no to mate peska ze...
Obrázek


Nekopiruj nasledujuci odkaz do svojho prehliadaca !!!

https://goo.gl/X4UXad
Uživatelský avatar
Garlin
Vedení Gamesites.cz
Vedení Gamesites.cz
 
Příspěvky: 2020
Registrován: 09 led 2013, 13:26

Re: Pravidla?!

Příspěvekod realone » 19 lis 2016, 08:24

Garlin píše:
Ten screen co si poslal realone, keby si nebol debil tak by si tam videl datum 4 mesiace stary... takze si myslim ze 4 mesiace je dostatocne dlha doba aby sa neco zazilo a vytahvoat to ted je blbost.

[/b]

Ja jsem debil, ale ty jsi ten co ani neumí měsíce. Červen--->Listopad je 5 měsíců.
Jinak screen jsem sem nedal kvůli tomu jednomu konkrétnímu pravidlu, ale jako vzor toho jak to chodí. Čekal jsem že ti to dojde, ale zklamal jsi mě mlékaři.
PS.: A co Verunqa? Jak jí to šlo u testů na admina? Slyšel jsem, že to udělala na jedničku s hvězdičkou. :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsat chytrou hovadinu - CHECK -
realone
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 140
Registrován: 17 dub 2016, 01:05

Re: Pravidla?!

Příspěvekod DarkMouse » 19 lis 2016, 10:12 VIP

realone píše:
Garlin píše:
Ten screen co si poslal realone, keby si nebol debil tak by si tam videl datum 4 mesiace stary... takze si myslim ze 4 mesiace je dostatocne dlha doba aby sa neco zazilo a vytahvoat to ted je blbost.

[/b]

Ja jsem debil, ale ty jsi ten co ani neumí měsíce. Červen--->Listopad je 5 měsíců.
Jinak screen jsem sem nedal kvůli tomu jednomu konkrétnímu pravidlu, ale jako vzor toho jak to chodí. Čekal jsem že ti to dojde, ale zklamal jsi mě mlékaři.
PS.: A co Verunqa? Jak jí to šlo u testů na admina? Slyšel jsem, že to udělala na jedničku s hvězdičkou. :lol: :lol: :lol: :lol:

Napsat chytrou hovadinu - CHECK -


Jestli hodláš psát zase sračky, zatočím s tebou jednou pro vždy. Už mě začínáš zase unavovat. Přestanou dělat bordel jedni, začnou druzí... takto to tady nefunguje. Až zjistím od koho je ten screen, daný admin přijde o práva dřív než řekne švec. O tom jak se komu vedlo na testech může být tobě úplně jedno, nahazujeme je my a ne ty.
                Hlavní pořadatel soutěží
                Správce herních turnajů
Uživatelský avatar
DarkMouse
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1688
Registrován: 22 úno 2013, 07:03
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Pravidla?!

Příspěvekod BrooKlyGS » 19 lis 2016, 11:22 VIP

realone píše:To je tak když DM píše novinky pouze pro adminy a hráči se to dozví až poté co dorazí na server jeden z 5 aktivních adminů a někdo dá FK kvůli tomu, že nezná nové pravidlo.
viz. https://ctrlv.cz/pHQp
PS: Díky Brookly.

Přestaň si mě laskavě brát do huby, když ten screen se mnou nemá nic společného, díky.

e. Brookly: Na každého jednou dojde, užij si permu.
Obrázek
Obrázek ex CS:GO Hlavní Admin, CS:GO CheatHunter, Správce akademie
Obrázek http://steamcommunity.com/id/Brooklyy/
Uživatelský avatar
BrooKlyGS
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1909
Registrován: 02 úno 2016, 17:44
Bydliště: Poděbrady

Re: Pravidla?!

Příspěvekod Neha » 20 lis 2016, 06:41

- když Simon řekne pouze „Skočte“ (neřekne tam „Sajmon říká..“), tak příkaz nesmí být splněn, nebo bude vězeň zabit


Když se tak oháníte tím, že jsou základní pravidla sepsána na webu, tak byste je alespoň mohli mít bez chyb. ;)
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Pravidla?!

Příspěvekod polskasila » 20 lis 2016, 10:22 VIP

Neha píše:
- když Simon řekne pouze „Skočte“ (neřekne tam „Sajmon říká..“), tak příkaz nesmí být splněn, nebo bude vězeň zabit


Když se tak oháníte tím, že jsou základní pravidla sepsána na webu, tak byste je alespoň mohli mít bez chyb. ;)


Tohle pravidlo je ze sekce HRA NA "SAJMONA", takže v tom chyba není.
187
Uživatelský avatar
polskasila
CS:GO HLSA
CS:GO HLSA
 
Příspěvky: 2367
Registrován: 01 úno 2015, 10:35
Bydliště: /id/luk27official

Re: Pravidla?!

Příspěvekod Neha » 20 lis 2016, 18:18

polskasila píše:
Neha píše:
- když Simon řekne pouze „Skočte“ (neřekne tam „Sajmon říká..“), tak příkaz nesmí být splněn, nebo bude vězeň zabit


Když se tak oháníte tím, že jsou základní pravidla sepsána na webu, tak byste je alespoň mohli mít bez chyb. ;)


Tohle pravidlo je ze sekce HRA NA "SAJMONA", takže v tom chyba není.


A to při hře na "SAJMONA" nemusí být zákazy?
Neha
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 169
Registrován: 05 zář 2016, 22:52

Re: Pravidla?!

Příspěvekod Butchr » 20 lis 2016, 18:44 VIP

A práve preto je rozpisovať pravidlá blbosť, lebo sú tu takí ako ty ktorí si najdú hocijakú blbosť ktorú môžu takto okomentovať.
Stručne, jedno pravidlo by trébalo rozpísať 5x aby ho takí ludia ako ty pochopili.
"If you could reason with religious people, there would be no religious people" - House
Uživatelský avatar
Butchr
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 449
Registrován: 23 úno 2014, 12:57
Bydliště: Ružomberok

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků