Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

pravidla

Příspěvekod Thesixtic » 19 črc 2021, 20:26

Dobrý den,chci se zeptat adminů na jednu věc. Jenom mám otázku kde admini a tak dále berou pravidla , protože když se jich zeptám , tak řeknou že se to naučili ze hry , a potom řeknou že podrobná pravidla která znají neexistují. Vím že existuje úprava pravidel , ale tam není všechno. Tak někdy mám domněnku ,jestli si to nějaký admin nevymyslel :) . Děkuji všem za pomoc, přeji hezkou noc. ...OMLOUVÁM SE ZA PRAVOPIS :lol: ... Sixtic
Uživatelský avatar
Thesixtic
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 17 črc 2020, 08:01
Bydliště: Liberec

pravidla

od Rumcajz » 19 črc 2021, 20:26

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: Liberec

Re: pravidla

Příspěvekod Matesz » 19 črc 2021, 22:18

Thesixtic píše:Dobrý den,chci se zeptat adminů na jednu věc. Jenom mám otázku kde admini a tak dále berou pravidla , protože když se jich zeptám , tak řeknou že se to naučili ze hry , a potom řeknou že podrobná pravidla která znají neexistují. Vím že existuje úprava pravidel , ale tam není všechno. Tak někdy mám domněnku ,jestli si to nějaký admin nevymyslel :) . Děkuji všem za pomoc, přeji hezkou noc. ...OMLOUVÁM SE ZA PRAVOPIS :lol: ... Sixtic


Čau, všechny pravidla nikde sepsány nejsou a ani nebudou.. zaklady najdeš tady na webu. Admini se ty pravidla naučili hraním tak jako každý a udělali test z pravidel, admini nemají duvod si pravidla vymýšlet (občas se tak ale stane a nebo se prostě splete, nikdo není dokonalý a pokud si fakt nejsi jistý napiš někomu z vyšších na forko,TS3 př. Gustík,Heppsak,KiziaR)pokud admin pochybí mužeš na něj podat STÍŽNOST ;)

pěknej večír :)
Obrázek
what is it that you truly desire?

Obrázek
Uživatelský avatar
Matesz
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 260
Registrován: 29 pro 2017, 14:38
Bydliště: Brno

Re: pravidla

Příspěvekod Thesixtic » 30 črc 2021, 12:45

Matesz píše:
Thesixtic píše:Dobrý den,chci se zeptat adminů na jednu věc. Jenom mám otázku kde admini a tak dále berou pravidla , protože když se jich zeptám , tak řeknou že se to naučili ze hry , a potom řeknou že podrobná pravidla která znají neexistují. Vím že existuje úprava pravidel , ale tam není všechno. Tak někdy mám domněnku ,jestli si to nějaký admin nevymyslel :) . Děkuji všem za pomoc, přeji hezkou noc. ...OMLOUVÁM SE ZA PRAVOPIS :lol: ... Sixtic


Čau, všechny pravidla nikde sepsány nejsou a ani nebudou.. zaklady najdeš tady na webu. Admini se ty pravidla naučili hraním tak jako každý a udělali test z pravidel, admini nemají duvod si pravidla vymýšlet (občas se tak ale stane a nebo se prostě splete, nikdo není dokonalý a pokud si fakt nejsi jistý napiš někomu z vyšších na forko,TS3 př. Gustík,Heppsak,KiziaR)pokud admin pochybí mužeš na něj podat STÍŽNOST ;)

pěknej večír :)

DIK :D
Uživatelský avatar
Thesixtic
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 221
Registrován: 17 črc 2020, 08:01
Bydliště: Liberec

Re: pravidla

Příspěvekod Twixo38 » 30 črc 2021, 14:54 VIP

Thesixtic píše:Tak někdy mám domněnku ,jestli si to nějaký admin nevymyslel :)


Ak máš nejakú takú domnienku, prečo si to neoveriť u vyšších? (napr. hlsa) Aspoň budeš mať istotu, že si dostal správnu odpoveď.

e. Gustik - příspěvek upraven.
Obrázek

“eNcoo napíše 50x perom na papier "Video není demo.", odfotí mi to a pošle na Facebooku do PM.”
- Schmetterling
Uživatelský avatar
Twixo38
Mistr
Mistr
 
Příspěvky: 606
Registrován: 25 pro 2016, 18:48


Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků