Volná debata o Counter Strike 2.

Predám Main Steam účet

Příspěvekod Nocivran » 15 zář 2019, 00:54

Ahojte, dovolím si copy pastnúť aj do sekcie CSGO tento inzerátik. Už som ho písal do Dota sekcie, tak prečo nie aj tu :)

Predávam svoj main Steam účet s celkom fajn Dota rankom. S hraním už nie som tak aktívny ako za mladých čias a steam absolútne nevyužívam. Keď aj zapnem nejakú hru tak len čisto cez Battlenet (WoW, diablo...). Takže steam už je pre mňa pomerne nepotrebná vec. Niekomu možno poslúži :)


- Steam účet lvl 10 (4 ročný)
- Čistý, bez banov a pod.
- Dota 2 rank - 4,0K solo / 3K party (Ancient 6)
- CSGO - Prime account, zatiaľ unranked ale po prvej výhre by to malo hodiť Gold Novu na 100%

Čo sa inventáru týka moc tam toho nie je. V dote 400+ itemov a ostatné hry to ani nestojí za reč.
BATTLEPASS aktívny

HRY kt. sa nachádzajú na tomto účte a majú nejakú tú hodnotu:
- PubG
- Battalion 1944
- RUST
- Skyrim
- Oblivion
- Insurgency
- Chivalry medieval Warfare
- NORTHGARD
- Worms Clan Wars
- DIRT 3
- DOOM
- Spintires

Je ich tam viac ale spomenul som len tie "top".

Link k účtu:
https://steamcommunity.com/profiles/76561198223423564/

Cena by bola 80€.

Ako, ideálne by bolo sa stretnúť osobne v rámci Bratislavy. Hlavne z vašej strany by to bolo lepšie, mohli by ste byť kľudnejší :D
No ak by sa našiel nejaký odvážlivec kľudne to vieme zriešiť aj prostredníctvom internetu, prevod na účet.

P.S
Steam Calculator mi vyhodil kao hodnotu účtu 104-320€. Takže myslím že moja ponuka je v celku fajn. :)
Nocivran
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2019, 00:39

Predám Main Steam účet

od Rumcajz » 15 zář 2019, 00:54

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod OrIoN7531 » 15 zář 2019, 10:52

Celkom odvaha pytat 80€ za takyto ucet.
SteamCalculator ti ukazal cenu v dolaroch.

Dalej by som chcel kupujuceho upozornit ze ak si kupi ucet a Nocivran si po roku zmysli ze ho chce spat posle podpore bud overenie platobnej karty, steam kody a podobne pre overenie vlastnictva uctu.
Takze nedava zmysel takyto ucet kupovat.
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod Nocivran » 15 zář 2019, 11:12

OrIoN7531 píše:Celkom odvaha pytat 80€ za takyto ucet.
SteamCalculator ti ukazal cenu v dolaroch.

Dalej by som chcel kupujuceho upozornit ze ak si kupi ucet a Nocivran si po roku zmysli ze ho chce spat posle podpore bud overenie platobnej karty, steam kody a podobne pre overenie vlastnictva uctu.
Takze nedava zmysel takyto ucet kupovat.


Ad 1
V Steam Calculatory som si dopredu zadal aby to počítalo v €. Prvá veta a hneď misstake :)
Ad 2
Do tohto sa nevyznám. Nemal som tam nikdy ani len autentifikátor. Naozaj nemám prehľad o tom ako získať s5 ukradnutý účet a pod.
Samozrejme ak je pravda čo píšeš (aj keď pochybujem keďže už pri prvej vete si klamal) tak to že som v tom neznalý nie je žiadne zaručenie toho že by som to nespravil a chápem obavy a pod. No mne ide naozaj iba o to sa ho zbaviť.

+ S tou "odvahou za 80€" si myslel čo?

Len čístý Steam bez akejkoľvek hry kde je iba čisto rank Ancient 6 na Dote sa pohybuje na nte za 50€ +/-
To nerátam k tomu tie hry kt. tam sú a 400 itemov do doty.

Takže ty budeš ten typický chalpík čo by chcel veľa muziky za málo peňazí :).
Nocivran
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 4
Registrován: 15 zář 2019, 00:39

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod OrIoN7531 » 15 zář 2019, 20:33

Ad 1
V Steam Calculatory som si dopredu zadal aby to počítalo v €. Prvá veta a hneď misstake :)

Aky mistake v prvej vete? tam je moj nazor..
čo sa tyka druheho riadku ja som pisal ze si napisal zlu cenu? upoznornil som ta nato ze to ukazuje v USD (pokial ma oci neklamu neda sa to zmenit na eura)
Ad 2
Do tohto sa nevyznám. Nemal som tam nikdy ani len autentifikátor. Naozaj nemám prehľad o tom ako získať s5 ukradnutý účet a pod.
Samozrejme ak je pravda čo píšeš (aj keď pochybujem keďže už pri prvej vete si klamal) tak to že som v tom neznalý nie je žiadne zaručenie toho že by som to nespravil a chápem obavy a pod. No mne ide naozaj iba o to sa ho zbaviť.

Na skole ucia citat s porozumenim a mne povies ze som klamal? :D V prvej vete som pisal moj nazor a v druhej som ta upozornil kedze v steamcalc. nemas moznost zmenit menu (ak si pozeral steamdb tak zas mozem obvinit teba ze klames)

Čo sa týka toho steam účtu je to original len TIPOS BINGO o rok si zmyslis ze to chces s5 a mas to .... Nevravim ze to spravis ale chces sa toho zbavit teraz potom nato dostanes chut a boom je to prec po takom case ta vazne kupca vyhladavat nebude....

Takže ty budeš ten typický chalpík čo by chcel veľa muziky za málo peňazí :).

Nie o ucet nemam zaujem :/ Za kvalitu si priplatim ale toto neni safe...

Len čístý Steam bez akejkoľvek hry kde je iba čisto rank Ancient 6 na Dote sa pohybuje na nte za 50€ +/-

Presne tak kupis si steam s rankom a typek ten steam otoci este 5x :D Avšak neberiem neviem ako vysoko je ten rank realne zato moze niekto tolko zaplatit.
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod BarryAtua » 28 zář 2019, 13:17

OrIoN7531 píše:
Len čístý Steam bez akejkoľvek hry kde je iba čisto rank Ancient 6 na Dote sa pohybuje na nte za 50€ +/-

Presne tak kupis si steam s rankom a typek ten steam otoci este 5x :D Avšak neberiem neviem ako vysoko je ten rank realne zato moze niekto tolko zaplatit.


4k neni tolik, porovnej to s dia(mozna ani to ne) na lolku
Uživatelský avatar
BarryAtua
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 424
Registrován: 06 pro 2017, 21:33

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod OrIoN7531 » 29 zář 2019, 00:34

Ja som skor pisal otom ze su ludia co predaju steam kde je nejaky rank ako pises s hodnotou napriklad 50€ a on ho preda za 20€ a o pol roka zistis ze sa ti neide lognut

Moze sa to stat nemusi ale ludom neverim :D
Uživatelský avatar
OrIoN7531
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 323
Registrován: 03 úno 2013, 18:50

Re: Predám Main Steam účet

Příspěvekod SIGNA » 03 lis 2019, 09:42

Za 40 eur moždná koupím, ale jsem z česka a rád bych se sešel osobně pak napiš a dojednáme ak budeš mít zájem. :!: :idea:
Kód: Vybrat vše
[url=http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/hlstats.php?mode=playerinfo&player=96575][img]http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_821/sig.php?player_id=96575&background=random[/img][/url]


<-Xtr3m3-> S!GNA! - akademik
Uživatelský avatar
SIGNA
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 185
Registrován: 27 říj 2019, 18:24
Bydliště: czech republic


Zpět na Volná debata

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků