Postřehy z prostředí herního průmyslu

Predám steam. Cena dohodou

Příspěvekod adamvandame » 28 led 2017, 22:09

Zdravím.

Chcel by som predať môj steam účet ( https://steamcommunity.com/id/kenjiroo/)
https://steamdb.info/calculator/76561198093424483/?cc=us - nejaký stručnejší prehľad zoznamu hier..
Steamu sa chcem zbaviť z toho dôvodu, že nepotrebujem tieto všetky hry, z ktorých hram tak možno 2.. Jediné čo chcem je predať steam, a z peňazí si kupiť hry, ktore ma budu baviť, nakoľko tieto ma omrzeli...


Je tam cez 120 hier... Z toho 90% bullshitov z rôznych giveaway-ov.... No nachádzaju sa tam aj nejake fajnové vypaľovačky ako
CS ANTHOLOGY, CS:GO, L4D2, Just Cause 2, Saint Row 4, Dirt3 Complete edition + Dirt showdown, Dont Starve Together. Portal 2, Lucius..

Tak či tak, tie bullshity možte brať ako darček, cenu nijak neovplyvnia.


Prečo to píšeš tu a nie na nejakú tradovaciu stránku?
Neviem ako tie stranky funguju, a na moju dutu hlavu to je zložite.. Príde mi to ľahšie to napísať tu, kde sa s kupcom budeme mocť normalne porozprávať a dohodnúť.

Účet založený len kvoly predaniu steamu = 100% scam
Ano, založil som si učet len kvoly tomuto topicu, ale to len kvoly tomu lebo gs poznám už dlhé roky, a nakoľko to tu navštevuje pomerne veľa ľudí je vysoká šanca že to niekto kupi. Scammovať sa mi nevypláca, nakoľko kebyže ma reportne dostatočný počet ľudí, prídem o steam, čo sa mne osobne nevyplaca.

Info SZ/ popripade to možte napísať tu.
Uživatelský avatar
adamvandame
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 led 2017, 21:46

Predám steam. Cena dohodou

od Rumcajz » 28 led 2017, 22:09

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Predám steam. Cena dohodou

Příspěvekod Taygete » 29 led 2017, 22:07 VIP

nakoľko kebyže ma reportne dostatočný počet ľudí, prídem o steam, čo sa mne osobne nevyplaca.


Mě týpek kvůli své hlouposti sliboval že mě reportne celá jeho Thaiwanská skupina na steamu o 30 000 lidech no a pořád steam mám :D
Co se tím snažím říct valve vůbec nějaký report na steamu nezajímá nikdy se o to nestaraly stačí 1 člověk aby tě nahlásil na steamrep a tam se to vyřeší hned :p tedy pokud má důkazy.
Každopádně kdyby jsi potřeboval middlemana tak ti můžu pomoct, steamem ověřený middleman nesmí dělat steam trade bohůžel.
Obrázek
Uživatelský avatar
Taygete
Mistr Yoda
Mistr Yoda
 
Příspěvky: 2214
Registrován: 22 dub 2014, 16:55


Zpět na Diskuze o hrách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník