Vše ohledně kategorie serverů: JailBreak Servery

Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Amby » 13 bře 2021, 01:41 VIP

Ahoj,
nevím jak vy ostatní, ale mě příjde, že už všechny mapy znám a už je mám všechny strašně ohraný - obzvlášť, když se hraje furt dokola summer_jail a minecraftparty (občas třeba i kwejsi nebo dojo)..
No, našel jsem pár map, tak kdyby se toho někdo chytil, tak bych byl rád - třeba by se některé mohly na server nahodit; případně rád pomůžu s čímkoli s mapou spojeným.

  • jb_lost_planet_redux_v1b - Úplně luxusně vypadá tahle mapa!
  • jb_hogwarts_fix - Je tam teda i Famfrpál, idk jak by se to na JB realizovalo, ale třeba by pan Y něco vykoumal 8-)
  • pripyat - Docela jako creepy mapa, ale docela zajímavá.
  • Bloodbath in Paradise - Cca 3y stará, ale je mega obrovská - spousta atrakcí, docela cool mapa.
  • Alcatraz - Taky dost velká mapa a navíc, kdo bych nechtěl alespoň na JB jít do Alcatrazu?

Byl bych rád, kdyby se ty mapy zase po čase trochu obměnily a odstranily ty nehrané, díky všem - kdyžtak napište vaše návrhy.
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Přidat nové mapy na JailBreak?

od Rumcajz » 13 bře 2021, 01:41

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod DiNooo9 » 13 bře 2021, 12:55 VIP

ja jsem za pridani novych map
Uživatelský avatar
DiNooo9
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1799
Registrován: 04 kvě 2019, 10:39

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Evangelista » 13 bře 2021, 13:01 VIP

+1 taky jsem pro

Já bych třeba vrátil i cloudy. Za mě jedna z nejlepších map. :)
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Evangelista
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 610
Registrován: 16 pro 2018, 10:43

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod DiNooo9 » 13 bře 2021, 13:02 VIP

Evangelista píše:Já bych třeba vrátil i cloudy. Za mě jedna z nejlepších map. :)


neasi
Uživatelský avatar
DiNooo9
Spamer
Spamer
 
Příspěvky: 1799
Registrován: 04 kvě 2019, 10:39

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Bezda » 13 bře 2021, 13:35 VIP

Čest. Taky jsem se kdysi díval po jb mapách a všechny tyhle mapy jsem sám zkoušel, tak píšu názor na zmíněné mapy.

jb_lost_planet_redux_v1b - Pěkně vypadající mapa, ale už od pohledu jde vidět, že se tam strašně lehce ztratíš :D
jb_hogwarts_fix - Zkoušeli jsme na jb test serveru a moc si s pluginem nerozuměla co si tak pamatuji. A ani celkově se mi moc nelíbila. A ten fanfrfál. Ten je tam na okrasu ten radši ani nefungoval :D
pripyat, Bloodbath in Paradise a Alcatraz - Mapy velké jako kráva a spíš místo atrakcí to je mapa na kochání. Ty mapy jsou krásné, ale ne moc užitečné.

Cloudy - Hodně často řešené téma.... Jak už všeci víme, tak mapa byla strašně optimalizovaná(na starém pc, když jsem byl u cel jsem byl rád za 50 fps) a hlavně shazovala server. (Funfact - oba climby a KZ jsou 1:1 ukradnuté ze 2 KZ map :D)

Kdybych mohl odstranit mapu, tak by to byl asi graytown a citrus. Graytown je celkově mapa o ničem a citrus se hraje jenom kvůli T gunám.

Nedávno jsem se díval na mapy a našel jsem takové 2 mapy, které jsou jednoduché a hratelné :D
Jb_augment a Jb_Garden
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Decoyyy » 13 bře 2021, 13:41 VIP

Citrus by se nemusela odstraňovat, lepší by bylo vyrovnání T a CT, kdyby bylo odstraněna zbraň např akcko v kuchyňce a místo kuchyňky by se dala nějaká atrakce, např decoy throw, gun toss, apd.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Lanarix » 16 bře 2021, 11:28

AmbY píše:Ahoj,
nevím jak vy ostatní, ale mě příjde, že už všechny mapy znám a už je mám všechny strašně ohraný - obzvlášť, když se hraje furt dokola summer_jail a minecraftparty (občas třeba i kwejsi nebo dojo)..
No, našel jsem pár map, tak kdyby se toho někdo chytil, tak bych byl rád - třeba by se některé mohly na server nahodit; případně rád pomůžu s čímkoli s mapou spojeným.

  • jb_lost_planet_redux_v1b - Úplně luxusně vypadá tahle mapa!
  • jb_hogwarts_fix - Je tam teda i Famfrpál, idk jak by se to na JB realizovalo, ale třeba by pan Y něco vykoumal 8-)
  • pripyat - Docela jako creepy mapa, ale docela zajímavá.
  • Bloodbath in Paradise - Cca 3y stará, ale je mega obrovská - spousta atrakcí, docela cool mapa.
  • Alcatraz - Taky dost velká mapa a navíc, kdo bych nechtěl alespoň na JB jít do Alcatrazu?


Byl bych rád, kdyby se ty mapy zase po čase trochu obměnily a odstranily ty nehrané, díky všem - kdyžtak napište vaše návrhy.


Nové mapy by sa hodili, lebo sa hrajú niekedy dookola tie isté 4...Minimálne Rokfort by som pridal vypadá to epicky :O.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lanarix
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 71
Registrován: 13 dub 2016, 20:48
Bydliště: Trenčín

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Khediss » 16 bře 2021, 12:48

Čau,

když už je tu ta debata o nových mapách tak jsem našel vylepšenou verzi mapy renegade. Je tam pár atrakcí pozměněných a nových, podle mě je také důležité aktualizovat mapy, které jsou na serveru dlouho, ale je třeba je nějak vylepšit, myslím si, že by tohle hráči ocenili.

odkaz: https://www.gamemaps.com/details/1444
SLOVÁCKO HOOLIGANS
Uživatelský avatar
Khediss
CS:GO Admin-akademik
CS:GO Admin-akademik
 
Příspěvky: 164
Registrován: 13 led 2021, 18:30
Bydliště: Shrekova bažina

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Amby » 16 bře 2021, 14:21 VIP

Khediss píše:Čau,

když už je tu ta debata o nových mapách tak jsem našel vylepšenou verzi mapy renegade. Je tam pár atrakcí pozměněných a nových, podle mě je také důležité aktualizovat mapy, které jsou na serveru dlouho, ale je třeba je nějak vylepšit, myslím si, že by tohle hráči ocenili.

odkaz: https://www.gamemaps.com/details/1444


Taky jsem ji viděl, ale podle mě to je spíš taková low budget kopie právě mapy renegade :twisted:
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Wawle » 06 dub 2021, 18:48 VIP

Zdravím,
Mě se osobně zalíbila tato mapa: https://gamebanana.com/maps/195848
A taky tady tato mapa se mi líbí: https://gamebanana.com/maps/212749

Taky bych přidal zpátky Cloudy.
A taky bych nahradil Citrus za tento Citrus.

Jinak proč byly vlastně cloudy odstraněny? :cry:
S pozdravem Wawle
Ex CSGO admin
Loxo, Sappi, Wawle - tato akademická skupinka se nikdy nerozpadne
Sobectví, strach a snaha ovládat druhého zničí skoro každý vztah. Štědrost, svoboda a láska udělají z každého vztahu tu nejkrásnější romanci. — Don Miguel Ruiz


A život jde dál..
Uživatelský avatar
Wawle
Kazatelův učeň
Kazatelův učeň
 
Příspěvky: 352
Registrován: 02 dub 2021, 17:26
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Amby » 06 dub 2021, 19:15 VIP

Ahoj,
ta mapa jb_boxer_th mi přijde strašně nudná, strašně volnýho místa a všude to vypadá stejně :(
Mapu jb_moonspace bych klidně přidal, nevypadá špatně.
Rozhodně jsem pro nový citrus, nebo ho prostě odebrat, protože se hraje jen kvůli rebelování T a ne kvůli kreativní hře.
Ke cloudům už se tu pár lidí vyjádřilo - zhazovaly servery, nebyly optimalizované a další chyby..

Toť můj názor ;)
ObrázekObrázek "Idioti jsou jako láska - nikdo je neseje, sami vyrůstají." - Gabriel Laub
Uživatelský avatar
Amby
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 1332
Registrován: 18 led 2016, 15:14

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod CallMeJohny » 06 dub 2021, 19:23

S tím citrusem souhlasím a navíc bych změnil vipinthemix na tento vipinthemix
1. Je to vymoderzovaná verze této mapy, je tam dodgeball, autíčko a climb navíc.
2. Je to od C3ylona. <3 xd

Také bych byl velmi rád, kdyby se nějak podařilo nahodit moonjail, vím, že s tím byly a stále jsou nějaké problémy, ale zrovna tato mapa mi na serveru dost chybí. :(
Moje dlouhodobá paměť je krátkodobá, a krátkodobou mám dlouhodobě v p*deli.
Obrázek
Uživatelský avatar
CallMeJohny
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 75
Registrován: 05 úno 2021, 15:45
Bydliště: Palkovice OMEGALUL

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Decoyyy » 06 dub 2021, 19:54 VIP

Spíš by bylo lepší, kdyby šlo nějak odebrat awp a ak a nahradit to awp např deaglem, nebo nějakou pistolkou, ale ifk jestli to jde.
CSGO JB ADMIN
CSGO PUBLIC ADMIN
10% sleva na vip.gamesites.cz |
refferal code: decoy
Uživatelský avatar
Decoyyy
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 315
Registrován: 10 čer 2020, 11:02
Bydliště: refferal code: decoy

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod Bezda » 06 dub 2021, 19:57 VIP

CallMeJohny píše:S tím citrusem souhlasím a navíc bych změnil vipinthemix na tento vipinthemix

Nemyslím si, že gs bude chtít nahodit mapu hexmanie :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Bezda
Drbna
Drbna
 
Příspěvky: 290
Registrován: 12 kvě 2018, 13:34
Bydliště: Otrokovice

Re: Přidat nové mapy na JailBreak?

Příspěvekod CallMeJohny » 06 dub 2021, 20:26

Bezda píše:
CallMeJohny píše:S tím citrusem souhlasím a navíc bych změnil vipinthemix na tento vipinthemix

Nemyslím si, že gs bude chtít nahodit mapu hexmanie :lol: :lol:

Hele to nevím, dalo by se to upravit a kdyby se jim to nechtělo upravovat, tak si myslím, že nebude problém, když tam bude napsáno hexmanie. Ten portál se zrušil a nemyslím si, že na tom je něco špatného. Navíc oni sami žádali C3ylona o to, aby šel mapovat na gs, ale odmítl to. Teď se ho zde snažím dotáhnout já (je to můj kamarád z portálu), ale prostě nic nejde jen tak lehce. Samozřejmě nechám to na adminech, je to čistě můj názor.

PS Ten nový citrus by byl fest dobrý, protože nynější citrus nemá moc atrakcí a není tam žádná vyrovnanost T a CT (je tam převaha T, což není úplně nejlepší). Ale jestli uvažujete celkově o zrušení citrusu, tak s tím naprosto nesouhlasím, protože spousta lidí tu mapu má rádo, je na té mapě sranda a prostě si myslím, že by ta mapa měla zůstat. Když už né tato stará, tak alespoň ta nová.
Moje dlouhodobá paměť je krátkodobá, a krátkodobou mám dlouhodobě v p*deli.
Obrázek
Uživatelský avatar
CallMeJohny
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 75
Registrován: 05 úno 2021, 15:45
Bydliště: Palkovice OMEGALUL

Další

Zpět na JailBreak Servery

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků