[P] Přihláška/akademik/survival

Příspěvekod fufikk » 10 bře 2021, 12:15

Ahoj,

Dnes 10.3.2021 bych si chtěl zkusit akademika v minecraftu protože mě báví pomáhat lidem.


1)Nick ve hře: fuficek_cz
2)Nick na forum: fufikk
3)Odkaz na profil: fufikk-u69726.html
4)Věk: 10
5)Máte/Nemáte originální hru: Nemám origo hru, olouvám se ale je mi málo let a rodiče mi ji nekoupí
6)Sekce kde chcete akademika: Survival
7)Proč chci akademika: Chci akademika protože mám hodně mute a hodně banů tím se vám chci hned omluvit,a taky protože mě baví pomáhat lidem protože sem momentálně hodně kamarádský a proč rovnou ne admina protože se bojím že na admina nejsem připraven
8)Moje prohřešky na GS: no mute mám 13krát a ban mám 6krát tím se vám fakt omlouvám a už takovej nikdy nebudu a vzpytovávám svědomí
9)Odkaz na nahlášení hráče : poruseni-pravidel-f871.html Nevím jestli to je dobře nebo jak ale nepochopil sem to tak mi na forko napište a pošlu vám kdyžtak nahlášení odemně
10)Byl jsem už MC akademik zde na GS?: Ještě sem tu nikdy nebyl akademik proto dávám přihlášku chci to zkusit .

e. Chat: Přesunuto do přihlášek.
Uživatelský avatar
fufikk
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 32
Registrován: 09 srp 2020, 09:37

[P] Přihláška/akademik/survival

od Rumcajz » 10 bře 2021, 12:15

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Přihláška/akademik/survival

Příspěvekod Kajunka » 10 bře 2021, 15:24

Ahoj,
nenašla jsem žádné normální PP k tomu, aby si splnil tuto podmínku. Tudíž máš 2týdny na to, aby si dodal PP a potom mi to pošli pod tento příspěvek. Zároveň se začni na serveru chovat slušněji, chci od tebe vidět snahu pomáhat.
Uživatelský avatar
Kajunka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 23 úno 2020, 21:06

Re: Přihláška/akademik/survival

Příspěvekod Kajunka » 11 bře 2021, 22:36

Ahoj,
do akademie si byl přijat jako akademik s podmínkou.
Následovně si pročti celou administraci, a pokud budeš mít nějaký dotaz, můžeš se zeptat přímo ve hře nebo na TS.

Pravidelně si kontroluj administraci, zda-li tam něco nepřibylo.

S pozdravem Kajunka.
Uživatelský avatar
Kajunka
Pokročilý
Pokročilý
 
Příspěvky: 92
Registrován: 23 úno 2020, 21:06


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků