[Z] Přihláška do akademie 2. Pokus

Příspěvekod Cepkajeborec » 02 bře 2022, 19:03

Nick ve hře: ❤Č€pkaa❤
Odkaz na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199036982432/
Věk: 14
Steam ID: STEAM_0:0:538358352
Odkaz na HLstats: http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_186497 ... yer=119530
Proč chci do akademie: Do Akademie chci jelikož chci pomoci serveru a pokročit zase trošku dál... Zároveň chci něco dělat s tím jak se lidi někdy na serverech chovají.. Taktéž mi pár lidí doporučilo se sem právě přihlásit a já doufám v to že to vyjde..
Něco o mně: Jmenuji se Kuba.. Na mou přezdívku "čepka/čepička" jsem přišel z mého příjmení.. Začalo se mi tak říkat tak jsem se tak i pojmenoval na steamu a dalších blbostech.. Chodím na základní školu v městě kde žiju v Plzni... JB jsem začal hrát prvně na 1.6 po chvilce jsem přešel na Global Offensive kde to je asi o něco lepší, po nějaké době jsem si dal dlouhou přestávku od hraní obecně CSGO a přešel jsem na jíné hry které mě už nějak odradily a proto jsem začal hrát opět aktivně JB a ani nemám v plánu ho nějak přestávat hrát.
Moje prohřešky na GS nebo jinde: Jinde než na GS jsem žádné prohřešky neměl.. Na GS jich pár je ale né nic velkého spíše pár mutebanů do CT nebo varování.. Někdy dáááávno jsem možná i něco napsal do chatu co jsem psát neměl ale od toho uběhlo už spousta měsíců.
Cepkajeborec
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 22 úno 2021, 12:03

[Z] Přihláška do akademie 2. Pokus

od Rumcajz » 02 bře 2022, 19:03

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Přihláška do akademie 2. Pokus

Příspěvekod Parek917 » 03 bře 2022, 12:18 VIP

Čau,
od poslední žádosti se nic nezměnilo... Na podmínky ses ani nepodíval. Taky jsi toho ani moc nenahrál.
Za 2 měsíce si můžeš požádat znovu.

Zamítnuto.
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Parek917
CS:GO Server Admin
CS:GO Server Admin
 
Příspěvky: 2408
Registrován: 23 kvě 2019, 19:34


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků