[Z]PŘIHLAŠKA NA AKADEMIKA.

Příspěvekod YzYgrapHQueen » 05 led 2024, 23:23

Ahoj, jmenuji se, Lukas, je mi 17 za dva měsice 18, Muj nick ve hře je YzYgrapHoffss. moje minulost, byla takova cheaterska, ale uz posledni rok dva nic. rikam to do předu,.....
1.6 hraji od svych 10 let, nějake zkusenosti, mam, hraji na serveru jailbreak 1 teda spis hraval, k ale mam tam ban, nevim ani proc, hraji aktivně Zombie Chronic 1. Dust 1. a jb1....
omlouvam se, za to co som dělal, uz to nedělam, Vyrostl jsem z toho, uz takovej nejsem a ani nebudu. měl jsem, deprese byl sem naštvanej, na celej svět, tak jsem si vybijel nervy na vasem serveru,
tím ze jsem cheatoval a shazoval servery, chtěl bych jsem se vam omluvit, za vsechno co sem provedl, vím ze to nebylo spravne,,,,nyní jsem jiny clovek. a chtěl bych podat zadost o akademika.
Moje +plusy jelikoz jsem cheatoval, tak dokazu poznat kdyz někdo podvadi. nebo pouziva třetí program. na serverech mam nahrano 100+Hodin. Jsem Velice všímavy clovek, všímnu si i te nejmensi změny. vyznam se v programech, dominuju ve větsine her, děkuji předem za odpoved, mam Vas rad.


P
YzYgrapHQueen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2024, 22:23

[Z]PŘIHLAŠKA NA AKADEMIKA.

od Rumcajz » 05 led 2024, 23:23

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: PŘIHLAŠKA NA AKADEMIKA.

Příspěvekod AJayy » 12 led 2024, 17:33 VIP

Ani za milion let.
Until I End Up Dead
Uživatelský avatar
AJayy
CS 1.6 HLSA
CS 1.6 HLSA
 
Příspěvky: 1214
Registrován: 16 čer 2018, 18:16

Re: [Z]PŘIHLAŠKA NA AKADEMIKA.

Příspěvekod YzYgrapHQueen » 14 led 2024, 12:33

takze ani sance by nebyla?:D Kdyz se vyznam ve vsem v cheatovanim, a poznal bych to hned,, No dobre,
YzYgrapHQueen
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 2
Registrován: 04 led 2024, 22:23


Zpět na Přihlášky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků