I admin může chybovat a zde nám o tom můžete říct.

Pro Akadémia, Pro Support.

Příspěvekod SouLBurn » 29 led 2017, 16:36 VIP

Zdravím.

Po dlhej dobe som zase začal hrávať na GS.cz a snažil som sa znova dostať do admin teamu. Skúsil som prvú žiadosť na Supporta, ktorá mi bola oprávnene zamietnutá. Potom som si požiadal o akademika, ktorá mi bola schválená a bol som prijatý. Určite všetci poznáte TheRsM (HLSA, správca MC akadémie). Bola tu "adminka" sofu007, ktorá klama cca. pred rokom ohľadom svojho veku (že má 17/16 a dostala adminku), prišla do akadémie s 13 rokmi a bola prijatá. Táto akademička vôbec na serveri nepomáha a raz alebo dvakrát dala niekoho do PP. Ďalej dostala odpoveď od správca akadémie, že dokončí akadémiu pod mesiac a nonstopne otravovala s tým, že už chce pokročilého a to bola dva dni u akadémie. Je super mať kamarátov u vedenie rôznych sekcií + bol event o VIP [veľké bludisko], kde dostala svetovú stranu kde je koniec eventu (vyhrala VIP na 14 dní). Pýtala sa ma minimálne 5-krát na rôzne veci na Minecrafte a to by mala všetko vedieť (základy obvodov, kde vybrať odmenu event money atp..).
V piatok som žiadal o Supporta na MC sekciu. Bol som "prijatý" a dal som testy 14/15. Následne som písal dve správy Khertysovi na webe aj na TSku. Obidve odignoroval a nedalo sa s ním dohodnúť na termíne pohovoru. Potom som bol zamietnutý na 2 mesiace bez dôvodu. :)
+ v GSMC roomke sa nadáva skoro každých 10 minút, napíšem jednu/dve nadávky a dostanem ban na 4 hodiny :)
GG, už viem prečo tu ľudia hovoria, že tu je zlá komunita.
Uživatelský avatar
SouLBurn
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 138
Registrován: 29 led 2016, 20:31
Bydliště: ts.gamesites.cz

Pro Akadémia, Pro Support.

od Rumcajz » 29 led 2017, 16:36

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Pro Akadémia, Pro Support.

Příspěvekod Khertys » 29 led 2017, 17:39 VIP

Takze shrnu to...

Vzhledem k tomu, ze s tvym jmenem mam neco spojene a neni to v nejlepsim svetle, tak i po uspesnem absolvovani testu jsem chtel videt, jak se budes chovat a dat chvilku casu a prostoru, jestli dokazes pomahat i bez nejake ikonky - nesplnoval jsi ani podminku veku, chtel jsem se presvedcit, jestli mas na to se slusne chovat a absolvovat portal. No a co se nestalo, pravy opak, des a katastrofa. Nikdo nemel zatim co pamatuju takhle vystredni a arogantni chovani jako ty... Ty jsi dokazal spamovat asi 10ti lidem, aby mi vyridili + me, at s tebou jdu delat pohovor, ze jsi prosel testama a ze cekas (kazdy den potom, co jsem se napojil na ts).

Po tom, co si jeste zacal psat nobrain veci do minichatu jsem ti zadost zamitl, ty jsi v afektu toho sel na ts do roomky nadavat na moji osobu (prakticky jen na tvoje vlastni chovani, diky nemuz byla zadost zamitnuta). Divis se, ze kdyz nekomu nadavas, tak dostanes ban? Nemel bys.

Nestarej se o ostatni, kdo kdy a jak byli prijati, zajimej se o sebe, proc jsi byl/nebyl prijat a zkus s tim neco delat, muhou byt pripady, kde se lide i ve 13ti dokazi chovat lepe nez lide dospeli, ale ty jsi tomuto stavu na mile vzdalen, takze neni co resit.

Pripada ti tohle jako normalni chovani nekoho, kdo nesplnuje podminky a ma zajem zastavat nejakou pozici se zodpovednosti? Pokud ano, tak mas v sobe zafixovanou nekde chybu, se kterou by bylo fajn neco udelat.
Uživatelský avatar
Khertys
Hlavní Support
Hlavní Support
 
Příspěvky: 1159
Registrován: 10 bře 2013, 10:22
Bydliště: Hradec Králové

Re: Pro Akadémia, Pro Support.

Příspěvekod SouLBurn » 29 led 2017, 17:57 VIP

S tým Supportom berem, ale najprv tu dostanem, že táto žiadosť je mimo vzoru a potom sem pridám ďalšiu (2), ktoré mi boli zmazané kde boli docela iné veci.
Dávam sem hlavné citáty:
Bola tu "adminka" sofu007, ktorá klama cca. pred rokom ohľadom svojho veku (že má 17/16 a dostala adminku), prišla do akadémie s 13 rokmi a bola prijatá. Táto akademička vôbec na serveri nepomáha a raz alebo dvakrát dala niekoho do PP. Ďalej dostala odpoveď od správca akadémie, že dokončí akadémiu pod mesiac a nonstopne otravovala s tým, že už chce pokročilého a to bola dva dni u akadémie.

Pýtala sa ma minimálne 5-krát na rôzne veci na Minecrafte a to by mala všetko vedieť (základy obvodov, kde vybrať odmenu event money atp..).


žiadam o normálne vyjadrenie od rsm
Uživatelský avatar
SouLBurn
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 138
Registrován: 29 led 2016, 20:31
Bydliště: ts.gamesites.cz

Re: Pro Akadémia, Pro Support.

Příspěvekod TheRsM1 » 29 led 2017, 19:12

Tobě zrovna může byt uplně jedno koho nabírám do akademie, měl bys se starat o sebe. Možná sis toho ještě nevšim (za ten týden v akademii), ale akademik nemá žádna prává na serveru na webu na ts, ani nikde jinde. Zároveň nejsou žádné složité podmínky pro vstup do akademie, jako je odehraný čas na serveru, akademikem se můžeš stát první den co hraješ na serveru, takže akademik začatečník se má vlastně připravovat a poznávat server než bude připraven na vyšší post, jako je admin. Tudiž do akademie se dostane téměř každý, to zda akademii dokončí, již závisí na těch věcech jak pomáha na serveru, na foru a jak je aktivní, atd....
Uživatelský avatar
TheRsM1
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 686
Registrován: 26 srp 2014, 14:29
Bydliště: Ostrava

Re: Pro Akadémia, Pro Support.

Příspěvekod noblemar » 29 led 2017, 21:20

Odepsal jsem ti v PM, tak nevím co tu zas píšeš.

Zkus založit ještě 1 topic.
Uživatelský avatar
noblemar
Spamerův sluha
Spamerův sluha
 
Příspěvky: 1356
Registrován: 23 led 2013, 15:13


Zpět na Stížnosti na Adminy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků