Problém s PC

Příspěvekod kefr8 » 17 dub 2020, 04:22

Čau, poslední dobou mám trochu divné problémy s PC. Při startupu se mi třeba nenačtou všechny ikonky a opraví to až reset explorer.exe, když rebootnu computer tak mi to hodí BSOD "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE", a např. když otevřu post na Redditu s obrázkem, tak mi to jakoby divně scrolluje nahoru a dolů a nemůžu to nijak ovlivnit, přestane to dělat jen v anonymním módu.

Je možné že mi odchází HDD? Nebo snad nějaký jiný komponent v PC? Každopádně díky za každou pomoc.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Problém s PC

od Rumcajz » 17 dub 2020, 04:22

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problém s PC

Příspěvekod Nocker112 » 17 dub 2020, 07:54

Ahoj,

niečo som ti našiel tu. Každopádne ak máš tú možnosť, vyskúšal nainštalovať Windows na iný HDD / SSD prípadne môžeš použiť aj Flash Disk (USB) ale najprv ho naformátuj na NTFS.
Uživatelský avatar
Nocker112
Amatér
Amatér
 
Příspěvky: 56
Registrován: 07 úno 2020, 07:18

Re: Problém s PC

Příspěvekod R4gn4r0K » 17 dub 2020, 07:55

kefr8 píše:Čau, poslední dobou mám trochu divné problémy s PC.


To co popisujes moze byt hocico... Od vadneho driveru, cez chybu v systeme az po poruchu hardware... Ako prve skus cistu instalaciu win a upgrade ovladacov. Ak aj po cistej instalacii bude problem pretrvavat, bude chyba v HW.
hlupa otazka si vyzaduje hlupu odopoved... Ani Chuck Norris nezodpovedal vsekty hlupe otazky od uzivatelov GS...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://www.wgmods.eu
Uživatelský avatar
R4gn4r0K
PC Support
PC Support
 
Příspěvky: 2324
Registrován: 23 led 2013, 19:42

Re: Problém s PC

Příspěvekod kefr8 » 17 dub 2020, 13:49

Dobrá, tento měsíc si najdu čas a udělám čistou instalaci Win, potom dám vědět.

Nocker112 píše:Ahoj,

niečo som ti našiel tu. Každopádne ak máš tú možnosť, vyskúšal nainštalovať Windows na iný HDD / SSD prípadne môžeš použiť aj Flash Disk (USB) ale najprv ho naformátuj na NTFS.


Bohužel jedině kde Win můžu nainstalovat, je můj vlastní HDD. SSDčka jsem nikdy neměl a odešlo mi tak moc flashek že už nemám žádnou.

Díky moc za rady.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16

Re: Problém s PC

Příspěvekod kefr8 » 28 dub 2020, 03:45

Jelikož mám v PC docela bordel a nemám kde uložit důležité věci, tak přeinstalaci Win odkládám na jindy. Odinstaloval jsem pár appek, updatnul jsem drivery, a odstranil nějaké zbytečnosti co jen zabírali místo na disku. Žádný z uvedených problémů už nemám, ale pochybuji že budou pryč nadobro.

Můžete pokládat za vyřešené, další info dám až udělám čistou instalaci Windows, což momentálně nevím kdy bude.
ass
Uživatelský avatar
kefr8
Zkušený
Zkušený
 
Příspěvky: 224
Registrován: 16 dub 2013, 19:16


Zpět na Vyriešené topicy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků