Zde můžete požádat o zrušení banu na serveru.

[Mimo vzor] Problém s přihlášením na jailbreak servery

Příspěvekod Logickyjov » 01 zář 2021, 18:19

Dobrý podvečer, mám menší problém, nejedná se tak úplně o ban, ale je to ohledně přihlášení na jailbreak servery, jelikož mám aplikaci podobnou boosteroidu, což je nvidia geforce now, tak mám obraz přenášený z Anglie a nejde se mi přihlásit, rád bych poprosil, jestli by se dalo nějak zařídit, abych se mohl připojovat i kdybych byl na této aplikaci, předem děkuji za zpětnou vazbu.
Logickyjov
Kolemjdoucí
Kolemjdoucí
 
Příspěvky: 3
Registrován: 01 zář 2021, 17:22

[Mimo vzor] Problém s přihlášením na jailbreak servery

od Rumcajz » 01 zář 2021, 18:19

A uz jsi vyzkousel treba tohle? Rumcajz
Rumcajz
Rumcajz
Patriot
Rumcajz
 
Příspěvky: 97323
Registrován: sob 29.led 1999 0:11:22

Re: Problém s přihlášením na jailbreak servery

Příspěvekod ericek111 » 28 zář 2021, 23:03

Ahoj,

nejak nám to tu zapadlo. Vo všeobecnosti pripojenia z pochybných lokalít a datacentier nepovoľujeme. V tejto žiadosti Ti tiež chýba Steam ID (zistíš napr. na steamid.io) profilu, ktorému chceme povoliť prístup na servery.

Tieto údaje sem môžeš priložiť odpoveďou do tohto topicu.

Mimo vzor.
You either die a сука, or live long enough to become a блять.
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Uživatelský avatar
ericek111
CS:GO Admin
CS:GO Admin
 
Příspěvky: 1418
Registrován: 21 kvě 2017, 12:01
Bydliště: /home/erik


Zpět na Unban Žádost

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků